lüks daireler

lüks daireler

Artan talebi görüp lüks konut inşaatına odaklanan inşaat firmaları krizle karşılaşınca parayı kurtarmak için bankalarla faiz indirimi pazarlığı yapıyor..

Lüks konut projeleri, film yapımcılarının ilgisini çekti

Lüks örnek daireler yapımcıların ilgisini çekince projeler film setlerine döndü

19 markalı konut projesinden lüks daireler satışa çıktı!

Eskidji Müzayedecilik, Ant Yapı, Aydınlı İnşaat, DAP Yapı, Dumankaya, Eston Yapı, Fiyapı, KKG İnşaat, Gülyapı, Kuzu, Önay Grup, Sinpaş ve Taş Yapı gibi inşaat şirketlerine ait projelerden lüks daireleri satışa sunuyor

Lüks evler 2013!

Her geçen gün İstanbul'da yükselen lüks projelerin sayısı artıyor. Lüks bir ev arayışı içinde olanlar için kentte 2013'de teslim edilecek projeleri derledik. İşte İstanbul'da lüks evler 2013 listesi...

Burdur Bucak'ta konut fiyatları arttı!

Bucak'ta arsa fiyatlarının pahalı olması daire fiyatlarını arttırıyor. Gelişmekte olan Bucak'ta binalar çoğalıyor. Eski evler yıkılarak yerine lüks daireler yapılıyor. Ancak Bucak'ta daire fiyatları arttı. Bunun sebebi de arsa fiyatlarının artması.

İzmir Torbalı'da tarihi evler yıkılıyor!

Torbalı Mallesindeki tarihi evler tek tek yıkılıyor. Yerlerine ise lüks daireler yapılıyor. Bir kaç yıl içerisinde tarihi evlerin sayısı neredeyse bitmiş olacak.

Merzifon'da otopark sorunu büyüyor!

Mustafa Gündüz Caddesi'nde Otopark Olarak Kullanılan Boş Arsa ve Yapılacak Alan İnşaatın Planı Merzifonlu pek çok vatandaşın Mustafa Gündüz Caddesi'nde otopark olarak kullandığı boş arsaya lüks daireler yapılmaya başlanmasıyla birlikte Merzifon bir otoparkını daha kaybedecek.

Sea Pearl Ataköy'de kişiye özel lüks daireler!

Kuzu Grup'un Sea Pearl Ataköy projesinde lüks yeniden tanımlandı. Kişiye özel ödeme planlarının sunulduğu projede, örnek daireler de hazır.

Aydemir İnşaat'ın yeni projesi alıcılarını bekliyor!

Çanakkale Ezine ilçesinde inşaat sektöründe adından söz ettiren Aydemir İnşaat, son projesiyle ilçe halkının büyük beğenisini kazandı. Ezine Hükümet konağının arkasındaki alana yapılmaya başlanan yeni lüks daireler alıcılarını bekliyor.

Loft daireler nasıl dekore edilmeli?

Son dönemin lüks daire kavramına yeni bir bakış getiren Loft daireler, hem modern duruşu hem de daha kullanışlı dizaynı ile tercih edilir hale geldi. Konforlu yaşam alanları sunan bu dairelerde dekorasyon da alanın kullanışlılığı kadar önemli.

1989 yılında Erenköy'de 150 metrekarelik daireler 150 milyona satılıyormuş!

Reşat Altın'ın 191 bin 425 liraya satıldığı 1989 yılında, Erenköy'de 130 metrekarelik lüks daireler 586 adet altın parasına, 112 milyon liraya, 150 metrekarelik daireler ise 140 milyon liraya satılıyormuş.

One Tower Bridge görücüye çıktı!

Londra’da adından çok yoğun bir şekilde söz ettiren One Tower Bridge’in İstanbul’daki lansmanı The Ritz Carlton İstanbul’da gerçekleştirildi. One Tower Bridge’de lüks daireler ve penthouse’lar 965.000 pound'dan başlayan fiyatlarla satışta.

1982 yılında İstanbul'da lüks dairelere daha fazla talep varmış!

1982 yılında toplu konut inşaatları dururken, lüks inşaatların yapımı devam ediyormuş. Lüks daireler 25-30 milyon liraya alıcı buluyormuş ancak şehirde 50 bin konut alıcı bekliyormuş.

Statüpark Pendik'te anahtar teslim daireler! 215 bin TL!

Konut İnşaat, Mostar Yapı ve Evra Group iş Ortaklığı ile inşa edilen Statü Park, Pendik'in merkezinde hemen teslim lüks daireler sunuyor. Projede yer alan daireler 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta..

Marmaris'te arsalara ne oldu?

Marmaris'te son yıllarda yaşanan arsa sıkıntısı nedeniyle bazı turistik tesislerin yıkılarak yerine fiyatları 2 milyon liraya kadar çıkabilen lüks daireler yapılıyor. Bu durumun turizme zarar verdiği belirtildi.

Marmaris'te arsa kalmadı tercih değişti!

Marmaris'te, inşaat firmalarının son dönemde birçok rezidans yaparak satışa sunması dikkat çekiyor. Yaşanan arsa sıkıntısı nedeniyle bazı turistik tesislerin yıkılarak yerine fiyatları 2 milyon liraya kadar çıkabilen lüks daireler yapılıyor.

Marmaris'te oteller yıkılıp lüks konut yapılıyor!

Marmaris'te son yıllarda yaşanan arsa sıkıntısı nedeniyle bazı turistik tesislerin yıkılarak yerine fiyatları 2 milyon liraya kadar çıkabilen lüks daireler yapılıyor...

lüks daireler

lüks daireler lüks daireler
Kriz öncesi yüksek kar beklentisiyle lüks konuta yüklenen ancak yaşanan kriz sonrası daireleri elinde kalan inşaat firmaları yatırdıkları parayı geri alabilmek için farklı yöntemlere başvuruyor. Özellikle müteahhitlerin ellerindeki lüks daireleri satamaz hale geldiklerini belirten Retürk Yönetim Kurulu Başkanı Aşkın Çınar, "Firmalar örtülü indirim yapmaya başladılar. Bankalara belli bir ödeme yaparak o inşaat projesinin müşterisine indirimli faiz oranı uygulatıyorlar. Yani projelerini çekici hale getiriyorlar" dedi.

Marta kadar gayrimenkul alın
"Türkiye'de 1 - 1,5 milyon dolar verip daire alacak kaç kişi var" diyen Çınar, daire fiyatlarının Avrupa ve ABD'deki lüks daire fiyatlarını katladığını bu yüzden de piyasanın artık tepki vermeye başladığını dile getirdi. Özellikle bu dönemde tüketicilerin daire satın almalarını öneren Çınar, "Şubat ayına kadar ev fiyatlarında yüzde 50'yi bulması beklenen...