macun mahallesi küçük sanayi alanı

macun mahallesi küçük sanayi alanı

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Daire Başkanlığı Yenimahalle Macun Mahallesi'ndeki 4 taşınmazı ihaleye çıkardı

Beyoğlu Küçük Piyale Mahallesi imar planı değişikliği askıda!

Beyoğlu İlçesi, Küçük Piyale Mahallesi 1162 Ada 27-29-69-73-74-76 Parsellerde Yer Alan Rezerv Yapı Alanına İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıktı.

Ankara Yenimahalle Macun Mahallesi'nde imar plan değişikliği!

Yenimahalle Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen imar plan değişikliği bugünkü 30718 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Yenimahalle Macun'a kültür merkezi müjdesi!

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Macun Mahallesi’nde bulunan Macun Toki Blokları sakinlerine cami ve kültür merkezi müjdesi verdi.

Mamak Küçük Kayaş'ta 5 milyon TL'ye satılık arsa!

Mamak Belediyesi, Küçük Kayaş Mahallesi'ndeki arsayı ihale ile satıyor. İhale 22 Mayıs'ta gerçekleşecek..

İzmit Alikahya’da tapu sevinci!

İzmit Belediyesi'nin Alikahya Atatürk Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi bölgesinde gerçekleştirdiği şuyulandırma çalışması tamamlandı.

Küçük Armutlu’da kentsel dönüşüm için yeni hamle!

İSTANBUL Boğazı’nın en güzel noktalarından biri olan Küçük Armutlu Mahallesi'nin yıkılarak yeniden inşası için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yeni plan hazırladı.

Ordu Küçük Sanayi Sitesi’nin temeli atıldı!

Ordu’nun Altınordu ilçesinde inşa edilecek Karacaömer Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi’nin temeli atıldı. Proje, 9 blok 62 iş yerinden oluşuyor.

Ankara Yenimahalle'ye yeni hizmet binaları!

Yenimahalle Belediyesi tarafından Macun Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Makina İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü, Akaryakıt İkmal Merkezi, Başşoförlük Binası ve Makine Parkı hizmete girdi

Aksu oto galericiler sitesine onay çıktı!

AKSU Macun Mahallesi'ne yapılacak olan oto galericiler sitesi ile ilgili 1/1000 ölçekli imar planlaması Büyükşehir Belediye Meclisi'nde oy çokluğu ile geçti.

Küçük Venedik kültür turizmine kazandırılacak!

Uludağ Üniversitesi (UÜ) Arkeoloji Bölümü tarafından yürütülen arkeolojik çalışmalarla, "Küçük Venedik" olarak nitelendirilen Nilüfür ilçesindeki Gölyazı Mahallesi, kültür turizmine kazandırılacak.

Antalya Gaziler Mahallesi'ndeki evler yıkıldı!

Antalya'nın Gaziler Mahallesi'ndeki Küçük Sanayi Sitesi'nin arazisi içerisinde kaldığı gerekçesiyle bölgedeki sera ve evler iş makineleriyle yıkıldı. Mahalle sakinleri yıkımı durdurmak istemesi üzerine jandarma müdahale ederken, havaya ateş açıldı.

Üsküdar Küçük Çamlıca'da 17.5 milyon TL'ye satılık bina!

Üsküdar Küçük Çamlıca Mahallesi'nde bulunan bina, İstanbul 10. İcra Dairesi tarafından satışa çıktı. Taşınmazın satış bedeli 17 milyon 550 bin TL olarak belirlendi.

Rowafed İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rowafed İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Mohammed Alabdulazız tarafından 100 bin TL sermaye ile 20 Ocak'ta Bayrampaşa, Ortamahalle Mahallesi, Küçük Çıkmazı Sokak'ta kuruldu.

macun mahallesi küçük sanayi alanı

macun mahallesi küçük sanayi alanı macun mahallesi küçük sanayi alanı

Ankara Defterdarlığı Milli Emlak Daire Başkanlığı tarafından satışa sunulan taşınmazlar Ankara Yenimahalle Macun Mahallesi Küçük Sanayi Alanı içinde bulunuyor. Satıştaki taşınmazların büyüklükleri 541 metrekare ile bin 474 metrekare arasında değişiyor. Gayrimenkullere biçilen tahmini değer ise 470 bin TL ile 850 bin TL arasında bulunuyor. Geçici teminatları ise 94 bin TL ve 170 bin TL arasında.
 
İhale 17 Mart 2010 tarihinde saat 13.30'da açık teklif usulü ile Ankara Anıt Emlak Müdürlüğü'nde gerçekleştirilecek.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

Konu ile ilgili basında yer alan diğer haberler

Milli Emlak Ankara'da  4 gayrimenkul satıyor

Milli Emlak, tümü Yenimahalle Macun Mahallesi'nde bulunan 4 taşınmazı ihaleye çıkardığını bildirdi. 541 metrekare ile bin 474 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip olan taşınmazlar için belirlenen tahmini değer ise 470 bin TL ile 850 bin...