magictown fiyatları ne kadar

magictown fiyatları ne kadar

Dervişoğlu İnşaat tarafından Ataşehir'de gerçekleştirilen Magictown'da satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 260 bin YTL ile 390 bin YTL arasında.

Aydos Country Evleri fiyatları ne kadar?

Toplam 900 adet daireden oluşan Aydos Country Evleri İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde inşa ediliyor. Proje Sinpaş GYO imzası taşıyor. Peki Aydos Country Evleri fiyatları ne kadar?

Nurol Park daire fiyatları ne kadar?

Atatürk Havalimanı'na 6 kilometre uzaklıkta bulunan Nurol Park Evleri'nde 50 ay 0 faiz imkanı ile ödeme yapılabiliyor. Proje 55 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Peki Nurol Park daire fiyatları ne kadar?

Referans Güneşli daire fiyatları ne kadar?

Havalimanı ve sahil yoluna 13 dakika uzaklıkta bulunan Referans Güneşli Evleri 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire tiplerinden oluşuyor. Peki Referans Güneşli daire fiyatları ne kadar?

Sinpaş İncek Blue fiyatları ne kadar?

Teslimleri 2016 yılı Aralık ayında yapılacak olan Sinpaş İncek Blue projesinde toplam 225 adet konut bulunuyor. Proje Ankara'da hayata geçiriliyor.Peki Sinpaş İncek Blue fiyatları ne kadar?

Moment İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Teslimleri 2017 yılı Mart ayında gerçekleşecek olan Moment İstanbul Evleri 10 bin 157 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Peki Moment İstanbul daire fiyatları ne kadar?

Sinpaş Aydos Country daire fiyatları ne kadar?

Aydos Country Evleri'nde 1+1'den 4+1 dairelere kadar farklı seçenekler sunuluyor. Proje 50 dönüm alan üzerinde inşa ediliyor. Peki Sinpaş Aydos Country daire fiyatları ne kadar?

Beylikdüzü Westside İstanbul fiyatları ne kadar?

Westside İstanbul'da 1+0'dan 4+1'e kadar farklı tipte tasarlanan daireler bulunuyor. Proje 73 bin 800 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Peki Beylikdüzü Westside İstanbul fiyatları ne kadar?

Referans Güneşli fiyatları ne kadar?

Dairelerin büyüklükleri 57 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiklik gösteren Referans Güneşli Konutları metro durağının yanı başında yükseliyor. Peki Referans Güneşli fiyatları ne kadar?

Westside İstanbul dükkan fiyatları ne kadar?

Teslim tarihi 2017 yılı Mart ayı olarak belirlenen Westside İstanbul Rezidans'ta 1.155 adet dairenin yanı sıra 166 adet dükkan bulunuyor. Peki Westside İstanbul dükkan fiyatları ne kadar?

Dap Yapı İstmarina daire fiyatları ne kadar?

Toplam 1.463 adet konuttan meydana gelen Dap Yapı İstmarina Evleri'nde yüzde 25 peşin ödemeler ile daire sahibi olunabiliyor. Peki Dap yapı İstmarina daire fiyatları ne kadar?

Ağaoğlu My Home Maslak daire fiyatları ne kadar?

İstanbul'un Sarıyer ilçesine bağlı Maslak'ta yükselen My Home projesinde 1+0'dan 4,5+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Peki Ağaoğlu My Home Maslak daire fiyatları ne kadar?

Demir Romance ticari alan fiyatları ne kadar?

Demir İnşaat imzası ile hayata geçirilen Demir Romance ticari alanlarının satışları devam ediyor. Proje İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. Peki Demir Romance ticari alan fiyatları ne kadar?

İstanbul Akvaryum bilet fiyatları ne kadar?

6 bin 800 metreküp su hacmine sahip 64 tanktan oluşan İstanbul Akvaryum Florya projesinde 1.500 çeşit toplam 15 bin deniz ve kara canlısı yer alıyor. Peki İstanbul Akvaryum bilet fiyatları ne kadar?

magictown fiyatları ne kadar

magictown fiyatları ne kadar magictown fiyatları ne kadar

5 bin metrekare alan üzerinde 2 blok ve 88 daireden oluşan projede, büyüklükleri 105 ile 200 metrekare arasında değişen 4 tip 3+1 daire ve dubleks daireler yer alıyor.

Satışları devam eden projede 3+1 dairelerin fiyatı 260 bin ile 310 bin YTL, dublekslerin ise 370 bin ile 390 bin YTL arasında değişiyor. İlk bloğu Mayıs 2008'de teslim edilmesi planlanan projede ikinci blok'un anahtar teslimleri ise Eylül 2008 tarihinde yapılacak. Yüzde 75'i yeşil alanların oluşturduğu projede yüzme havuzu, fitness center ve kafeterya, sauna ve türk hamamı, çocuk oyun parkı ve mini basketbol sahası gibi sosyal tesisler yer alıyor. Magictown'da ayrıca 24 saat gece görüşlü güvenlik, kapalı-açık otopark, her...