malatya sanayi sitesi ne zaman açılacak

malatya sanayi sitesi ne zaman açılacak

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kentte inşa edilecek sanayi sitesi için çalışmaların başladığını dile getirdi.

Malatya'da sanayi sitesi inşası için düğmeye basıldı!

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kentte inşa edilecek sanayi sitesi için çalışmaların başladığını dile getirdi.

Malatya'ya yeni sanayi sitesi talebi!

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca yaptığı açıklamada Altay Kışlasında 4 bin dönümlük alanın sanayi sitesi yapılması adına ilgili bakanlıklara talepte bulunduklarını belirtti.

Samsun Gülsan Sanayi Sitesi çalışmaları hız kazandı!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Gülsan Sanayi Sitesi görsellik açısından şehrin utandığı bir durum haline geldi, sitenin bulunduğu alanda, şehrin geleceğe yönelik heveslerini kursağında bırakan bir görüntü hakim." dedi

Samsun Gülsan Sanayi Sitesi taşınacak!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun’un kanayan yarası olan Gülsan Sanayi Sitesi görsellik açısından şehrin utandığı bir durum haline geldi.

Korkuteli Sanayi Sitesi’nin altyapısı yenileniyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Sanayi Sitesi’nin kanalizasyon sorununu çözüyor. ASAT ekipleri, sanayi sitesinin yıllardır dere yatağına dökülen atık sorununu yeni kanalizasyon hattı ile çözüme kavuşturacak.

Efeler Umurlu Sanayi Sitesi’nin yol sorunu çözülüyor!

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan Umurlu Sanayi Sitesi’nin kangrene dönüşen 25 yıllık sorununa el attı. Efeler Belediyesi Umurlu Sanayi Sitesi’nin yollarını yapıp, site girişine tak koyarak sanayicinin sorununa son verecek.

TOKİ'ye devredilen Akıllı Sanayi Sitesi yönetim kurbanı oldu!

Ankara'yı Orta Anadolu'nun en büyük sanayi merkezi haline getirecek "Akıllı Sanayi Sitesi", bakanlık ve TOKİ onayına rağmen 8 yıldır değişen yönetimlerin kurbanı oldu.

Karşıyaka Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı!

Adana Oto Tamirciler Esnaf Odası ile Adana Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası tarafından yaptırılan Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi’nin temeli törenle atıldı.

Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı!

Adana ESOB'a bağlı Adana Oto Tamirciler Esnaf Odası ile Adana Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası tarafından Yeşil İnşaat'a yaptırılan Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi'nin temeli törenle atıldı.

Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi'ne 934 adet iş yeri yapılacak!

Aksaray Belediyesi ve TOKİ işbirliği dahilinde yapılması planlanan Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi’nde 100, 200, 300, 400 ve 500 metrekarelik A, B, C, D, E tipi modülünde ilk etapta bin 934 adet iş yeri yapılacak.

Aksaray'ın yeni Sanayi Sitesi Projesi tamamlandı!

Aksaray Belediyesi’nin mevcut sanayi sitesinin taşınması ile ilgili yaptığı girişimler sonrasında baştan sona tamamen yenilerek hazırlanan yeni Sanayi Sitesi Projesi tamamlandı.

Büyük Sanayi Sitesi'nin altyapı temeli atıldı!

Bursa'da şehir içinde dağınık olarak faaliyet gösteren küçük esnafın kent dışında bir çatı altında toplanmasını amaçlayan Kestel Çataltepe Mevkii'ndeki BESOB Büyük Sanayi Sitesi'nin altyapısını kapsayan 77 milyonluk yatırınım temeli atıldı.

Bursa Büyük Sanayi Sitesi'nin temeli atıldı!

Bursa'da şehir içinde dağınık olarak faaliyet gösteren küçük esnafın kent dışında bir çatı altında toplanmasını amaçlayan Kestel Çataltepe Mevkii'ndeki BESOB Büyük Sanayi Sitesi'nin altyapısını kapsayan 77 milyonluk yatırımın temeli atıldı.

malatya sanayi sitesi ne zaman açılacak Haberi

malatya sanayi sitesi ne zaman açılacak

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Altay Kışlası alanı içerisinde inşa edilecek olan Küçük Sanayi Sitesi için ilk adımın atıldığını söyledi. Malatya Büyükşehir Başkan Gürkan, 45 metre genişliğinde 2,5 km uzunluğundaki yol çalışmalarını AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte inceleme yaptı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre; Altay Kışlası içerisinde açılan yol çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktaran Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Mehmet Mert, “Altay Kışlası içerisinde yapılacak olan Yeni Sanayi Sitesi ile alakalı Altay Kışlası ile mevcut alanı ayırmak için 45 metre genişliğinde, 2,5 km uzunluğundaki yolumuzu açmak için çalışmalarımızı başlattık” dedi.

2 BİN 100 DÖNÜMLÜK ALANDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI 

Malatya’ya yakışır bir sanayi sitesi inşa etmek için çalışmalara başladıklarını dile getiren Başkan Gürkan ise yaptığı...