Malatyanın merkez ilçeleri

Malatyanın merkez ilçeleri

Malatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından, Malatya merkez ile ilçelerdeki altyapısı tamamlanan alanlarda kaldırım, bisiklet ve yürüyüş yolları yapıyor.

Ankara'nın 2 ilçesi için acele kamulaştırma kararı!

Ankara ili, Kalecik ve Çubuk ilçeleri sınırları içinde yer alan bazı taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırması kararı verildi. 

TOKİ Bartın Merkez alt gelir başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Bartın Merkez alt gelir grubu projesinde yer alan konutlar için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

TOKİ Bartın Merkez alt gelir kura sonucu 26.11.2021!

TOKİ Bartın Merkez alt gelir kura sonucu 26.11.2021 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Bartın Merkez alt gelir kura sonucu 26.11.2021 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ Bartın Merkez alt gelir başvuruları 9 Kasım'da başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Bartın Merkez alt gelir grubu projesi için başvurular 9 Kasım'da başlıyor.

Ankara'nın 4 ilçesi için acele kamulaştırma kararı!

Ankara ili, Çubuk, Sincan, Polatlı, Güdül ilçeleri sınırları içinde yer alan bazı taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. 

Antalya'nın Kaş ilçesindeki kaçak yapılaşma meclis gündeminde!

CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya'nın Kaş ilçesindeki kaçak yapılaşmayı meclis gündemine taşıdı. Çetin Osman Budak, konuya ilişkin soru önergesi verdi. 

Bartın Merkez için acele kamulaştırma kararı!

Bartın ili, Merkez ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi.

TOKİ Yozgat Merkez'de 175 adet konutu satışa sunuyor!

TOKİ, Yozgat'ın Merkez ilçesi Mutafoğlu 2. Mıntıka Mahallesi'nde yer alan 175 konutu satışa çıkarıyor. 

Rize Merkez ve Çayeli ilçeleri için acele kamulaştırma kararı!

Rize Merkez ve Çayeli ilçeleri içerisinde bulunan ve özel mülkiyete konu bazı taşınmazların Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılmasına karar verildi. 

Çorum Alaca ve Merkez ilçeleri için acele kamulaştırma kararı!

Çorum Alaca ve Merkez ilçeleri sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. 

Bartın Merkez için acele kamulaştırma kararı!

Bartın ili Merkez ilçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Alınan acele kamulaştırma kararı bugünkü 31499 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Binaların Yeşil Dönüşümünün Finansmanı Paneli 21 Mayıs'ta!

Binaların Yeşil Dönüşümünün Finansmanı Paneli 21 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Konutta Türkiye'nin en değerli ilçeleri hangileri?

Tapusorcom tarafından yapılan araştırmaya göre, konutta Türkiye'nin en değerli ilçeleri Beşiktaş ve Sarıyer oldu.

Malatyanın merkez ilçeleri Haberi

Malatyanın merkez ilçeleri

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Malatya merkez ilçeler ile kırsal ilçelerde bisiklet yolu, kaldırım ve yürüyüş yolları düzenleme çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiği belirtildi. Açıklamada, yapılan çalışmalar kapsamında 3 yıllık bir süre içerisinde yaklaşık 850 bin metrekare kaldırım, 130 bin metrekare bisiklet yolu ile 18 bin metrekare 2 yürüyüş yolu yapılacağı bildirildi.. Yapılacak olan düzenlemelerde ayrıca engelli vatandaşlar için de izli yol taşı kullanılacağı kaydedildi.


MALATYA, 2 BÖLGEYE AYRILDI

Yapılan düzenleme çalışmalarının daha hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla Malatya 2 bölgeye ayrılarak, 2 ayrı ihale gerçekleştirildi. Yeşilyurt, Akçadağ, Arapgir, Darende, Doğanşehir, Kuluncak, Hekimhan ve Yazıhan ilçelerini kapsayan bölgede 12 bin 800 metrekare yürüyüş yolu, 93 bin metrekare bisiklet yolu ile 507 bin metrekare...