10 / 08 / 2022

Mall of Antalya AVM ne zaman açılacak

Mall of Antalya AVM ne zaman açılacak

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Antalya'da inşa edilen Mall of Antalya AVM'nin basın toplantısı gerçekleşti. AVM'nin Cuma günü açılacağı belirtildi.

Torunlar GYO Deepo ve Mall of Antalya AVM yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar GYO, Deepo ve Mall of Antalya 2019 yıl sonu değerleme raporu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlandı. 

Deepo ve Mall of Antalya 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Deepo ve Mall of Antalya'nın 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Deepo ve Mall of Antalya 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Deepo ve Mall of Antalya'nın 2018 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı...

Deepo Outlet Center ile Mall Of Antalya AVM 2017 değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Deepo Outlet Center ile Mall Of Antalya AVM'nin 2017 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Mall of Antalya açıldı!

Torunlar GYO tarafından 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Mall of Antalya açıldı.

Mall of Antalya AVM cuma günü açılacak!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Antalya'da inşa edilen Mall of Antalya AVM'nin basın toplantısı gerçekleşti. AVM'nin Cuma günü açılacağı belirtildi.

Mall Of Antalya 25 Nisan'da açılıyor!

Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcılarından olan Torunlar GYO, Antalya'da hayata geçirdiği Mall Of Antalya AVM'yi 25 Nisan'da açıyor.

Deepo Outlet Center-Mall Of Antalya AVM 2016 sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Deepo Outlet Center-Mall Of Antalya AVM 2016 Yıl Sonu değerleme raporunu yayınladı.

Torunlar GYO Depo AVM ve Mall Of Antalya AVM değerleme raporunu yayınladı!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Torunlar GYO Depo AVM ve Mall Of Antalya AVM değerleme raporunu yayınladı.

Mall Of Antalya AVM ile Deepo Outlet Center AVM'nin değerleme raporu!

TRN Alışveriş Merkezleri Yatırım ve Yönetim A.Ş.'nin mülkiyetinde bulunan Deepo Outlet Center AVM ve Mall Of Antalya AVM Projesi'nin değerleme raporu yayınlandı.

Torunlar GYO'dan Mall Of Antalya Projesi açıklaması!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Mall Of Antalya Projesi'ne ilişkin 17 Ağustos 2016 tarihli değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınladı.

Nüans Porselen, 9. mağazasını Mall Of İstanbul AVM'de açtı!

İstanbul, Ankara ve Antalya'da mağazaları bulunan Nüans Porselen, yeni mağazasını Başakşehir'deki Mall Of İstanbul Alışveriş Merkezi'nde açtı. Nüans Porselen'in böylelikle mağaza sayısı 9'a çıkmış oldu...

Mall of İstanbul satış fiyatları!

Torunlar GYO güvencesi ile yükselen Mall of İstanbul satış fiyatları 270 bin TL'den başlayarak 1 milyon 246 bin liraya kadar yükseliş gösteriyor...

Mall of Antalya AVM ne zaman açılacak Haberi

Mall of Antalya AVM ne zaman açılacak

Türkiye'nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından 100 milyon dolar harcanarak yapılan ve 28 Nisan günü açılacak olan Mall of Antalya, basına tanıtıldı. Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Deepo Outlet Çenter ve Mall of Antalya Genel Müdürü Cem Livanelioğlu'nun ev sahipliğinde yapılan tanıtımda yeni AVM hakkında bilgi verildi. 


Deepo AVM ile birlikte Mail of Antalya'nın, Akdeniz'in en büyük alışveriş ve eğlence kompeksi olduğunu belirten Aziz Torun, "Deepo AVM outlet. Mall of Antalya ise sezon ürünleri satışıyla perakende sektörüne de yeni bir konsept kazandırıyor. Ortak eğlence ve sosyal alanları ile her iki AVM verimli bir sinerji oluşturacak. Yıllık ziyaretçi sayımızı 12 milyona yükseltmeyi hedefliyoruz" dedi. 


Toplam 234 mağaza 

Mall of Antalya'nın 131 bin metrekare alan üzerine kurulduğunu belirten...