26 / 06 / 2022

Mall of Antalya mağazaları

Mall of Antalya mağazaları

28 Nisan'da kapılarını ziyaretçilerine açan Mall of Antalya 100 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Torun AVM'nin tanıtım toplantısında " “Yabancıya konut satışı önemli. Teşvik edilmeli." şeklinde sektöre yönelik açıklamalar yaptı.

Mall of Antalya AVM cuma günü açılacak!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Antalya'da inşa edilen Mall of Antalya AVM'nin basın toplantısı gerçekleşti. AVM'nin Cuma günü açılacağı belirtildi.

Torunlar GYO Deepo ve Mall of Antalya AVM yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar GYO, Deepo ve Mall of Antalya 2019 yıl sonu değerleme raporu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlandı. 

Deepo ve Mall of Antalya 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Deepo ve Mall of Antalya'nın 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Deepo ve Mall of Antalya 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Deepo ve Mall of Antalya'nın 2018 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı...

Deepo Outlet Center ile Mall Of Antalya AVM 2017 değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Deepo Outlet Center ile Mall Of Antalya AVM'nin 2017 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Mall of Antalya açıldı!

Torunlar GYO tarafından 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Mall of Antalya açıldı.

Mall of Antalya AVM cuma günü açılacak!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Antalya'da inşa edilen Mall of Antalya AVM'nin basın toplantısı gerçekleşti. AVM'nin Cuma günü açılacağı belirtildi.

Mall Of Antalya 25 Nisan'da açılıyor!

Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcılarından olan Torunlar GYO, Antalya'da hayata geçirdiği Mall Of Antalya AVM'yi 25 Nisan'da açıyor.

Deepo Outlet Center-Mall Of Antalya AVM 2016 sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Deepo Outlet Center-Mall Of Antalya AVM 2016 Yıl Sonu değerleme raporunu yayınladı.

Torunlar GYO Depo AVM ve Mall Of Antalya AVM değerleme raporunu yayınladı!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Torunlar GYO Depo AVM ve Mall Of Antalya AVM değerleme raporunu yayınladı.

Mall Of Antalya AVM ile Deepo Outlet Center AVM'nin değerleme raporu!

TRN Alışveriş Merkezleri Yatırım ve Yönetim A.Ş.'nin mülkiyetinde bulunan Deepo Outlet Center AVM ve Mall Of Antalya AVM Projesi'nin değerleme raporu yayınlandı.

Torunlar GYO'dan Mall Of Antalya Projesi açıklaması!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Mall Of Antalya Projesi'ne ilişkin 17 Ağustos 2016 tarihli değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınladı.

Nüans Porselen, 9. mağazasını Mall Of İstanbul AVM'de açtı!

İstanbul, Ankara ve Antalya'da mağazaları bulunan Nüans Porselen, yeni mağazasını Başakşehir'deki Mall Of İstanbul Alışveriş Merkezi'nde açtı. Nüans Porselen'in böylelikle mağaza sayısı 9'a çıkmış oldu...

Mall of İstanbul satış fiyatları!

Torunlar GYO güvencesi ile yükselen Mall of İstanbul satış fiyatları 270 bin TL'den başlayarak 1 milyon 246 bin liraya kadar yükseliş gösteriyor...

Mall of Antalya mağazaları Haberi

Mall of Antalya mağazaları

Torunlar Grubu tarafından Antalya'da hayata geçirilen Mall of Antalya kapılarını 28 Nisan'da açmıştı. 100 milyon dolar yatırım bedeline sahip proje ile Torunlar AVM sayısını 11'e yükseltti. Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, AVM’lerde 12 bin kişiye istihdam sağlandığını, yıllık ziyaretçi sayılarının ise 52 milyon civarında olduğunu ifade etti.


Mall of Antalya, Deepo Outlet'in yanında yer alıyor. Mall of Antalya sezon ürünleri satarken, Deepo ise outlet ürünlerin satını yapacak. Her iki AVM arasında da sinerji oluşacak.


ABD’deki gibi fiyat kaynaklı bir mortgage krizinin değil ama bir talep yetersizliği sıkıntısının olabileceğini söyleyen Aziz Torun sözlerini şu şekilde devam ettirdi; "“Bunda birçok irili ufaklı firmanın gayrimenkule girmesiyle oluşan arzla beraber, yeni projelerdeki konutların alıcısının Türk vatandaşları arasında sınırlı olması var. Metrekaresi 5 bin...