01 / 12 / 2022

maltepe kelepir arsa

maltepe kelepir arsa

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü Maltepe Gülsuyu'ndaki, 59 bin 422 metrekare arsasını kelepir fiyattan satışa çıkarttı.

İstanbul'da 21.4 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat yapım işi ihalesi!

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İstanbul Maltepe, Ataşehir, Pendik ve Tuzla'da arsa karşılığı inşaat yapım işi ihale ediyor.

Maltepe'deki satılık 3 yıllık daire fiyatıyla yoğun ilgi gördü!

İcradan satışa çıkarılan arsa, daire, dükkan, tarla gibi gayrimenkuller bazen yatırımcılar için önemli fırsatlar sunuyor. Son yayınlanan ilanlarda İstanbul'un en merkezi yerlerinden olan Maltepe'de satılık 3 yıllık 105 metrekare büyüklüğündeki daire de büyük ilgi gördü...

İstanbul Maltepe'de 21.4 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı 21 milyon 428 bin 877 TL bedelle arsa karşılığı inşaat yaptıracak.

Maltepe'de 10 TL'ye icradan satılık 4 arsa!

İstanbul Anadolu 10. İcra Dairesi, Maltepe'de bulunan 4 arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 10 73 bin TL olarak belirlendi.

Maltepe'deki arsa cinayetinde baba ve oğlu tutuklandı!

Maltepe'de arsa tartışması nedeniyle iş insanı Ali Akdoğan'ın tabancayla vurularak öldürülmesi davasında şüpheli baba ve oğlu tutuklandı.

Maltepe'de müteahhit ve arsa sahipleri arasında kavga!

İstanbul'un Maltepe ilçesinde müteahhit ve toprak sahipleri arasında çıkan kavgada hareketli dakikalar yaşandı. Kavgada, 2 kişi hafif şekilde yaralanırken 5 kişi gözaltına alındı.

Maltepe Bağlarbaşı'nda 14.4 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul Defterdarlığı Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Maltepe Bağlarbaşı'daki arsayı ihale ile satıyor. İhale 10 Temmuz'da yapılacak...

Maltepe'de 14.4 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul ilinin Maltepe ilçesine bağlı Bağlarbaşı Mahallesi'nde yer alan 2408 metrekarelik arsa 14 milyon 460 bin TL bedelle satışa çıkarıldı...

Maltepe'de 14.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü Maltepe İlçesi'ne bağlı Bağlarbaşı Mahallesi'ndeki arsayı ihale ile satıyor. İhale 5 Haziran'da gerçekleşecek..

Maltepe'de 3.8 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İl, Maltepe İlçesi Gülsuyu Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 3 milyon 875 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Maltepe'de 45 milyon dolara satılık arsa!

Silvan Sanayi Anonim Şirketi'ne ait olan Maltepe Cevizli Mahallesi'ndeki 22 bin 517 metrekare alanlı arsa 45 milyon dolara satılıyor. 

Maltepe'de icradan 3 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul Sulh Mahkemesi, İstanbul Maltepe'deki arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon TL olarak belirlendi.

Sefa İnşaat Evinpark Maltepe fiyat!

Toplam 432 adet daireden meydana gelen Evinpark Maltepe projesi 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. 10 katlı 10 blok şeklinde dizayn edilen Sefa İnşaat Evinpark Maltepe fiyat listesi 650 bin TL'den başlıyor.

maltepe kelepir arsa Haberi

maltepe kelepir arsa

Tugay Yolu Caddesi'nde yer alan arsa alışveriş merkezi ve ofis inşaasına uygun. Tahmini bedeli 25 milyon 500 bin YTL olan arsanın ihalesi 5 Eylül'de gerçekleştirilecek.

Tel: 0 312 384 17 20 / 10 32...