mamak belediyesi yatırım projeleri

mamak belediyesi yatırım projeleri

Mamak Belediye Başkanlığı Fen işleri Müdürlüğü kat karşılığı ticaret merkezi inşaatı yaptıracak. ,

Mamak Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde 248 konut teslim edildi!

Mamak Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesinin ikinci etabı kapsamında tamamlanan 248 konut, hak sahiplerine kura ile teslim edildi...

Mamak Belediyesi'nden 3.6 milyon TL'ye satılık arsa!

Mamak Belediyesi, Duralialıç Mahallesi'ndeki 3 bin 481 metrekare büyüklüğündeki arsayı ihale ile satıyor. İhale 3 Temmuz'da gerçekleşecek..

Mamak Belediyesi'nden 10 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Mamak Belediyesi, Üreğil Mahallesi'ndeki 3 adet imarlı parselin hisselerini ihale ile satıyor. İhale 27 Mart'ta gerçekleşecek...

Mamak Belediyesi'nden 10 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Mamak Belediyesi sınırları içerisinde Üreğil Mahallesi’nde bulunan 3 adet imarlı arsa 10 milyon 162 bin TL bedel ile satışa sunuldu. 

Mamak Belediyesi kentsel dönüşüm kura çekilişi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ ve Mamak Belediyesi ortaklığında hayata geçirilen Mamak kentsel dönüşüm kura çekilişi yapıldı.

Mamak Belediyesi 225 iskan, 119 yapı ruhsatı verdi!

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül yaptığı açıklamada Mamak Belediyesi'nin 2017 yılının ilk çeyreğinde 225 iskan, 119 yapı ruhsatı verdiğini belirtti.

Erzincan Belediyesi yatırım sezonunu açtı!

Erzincan Belediyesi 2017 yılı içerisinde 150 Milyon TL’lik yatırım yapacak, belediye bu kapsamda hayata geçireceği yatırımlara da start verdi.

Mamak Belediyesi kentsel dönüşüme tam gaz devam ediyor!

Mamak büyük bir dönüşüm yaşıyor. Mamak Belediyesi çeşitli kurumlarla işbirliğinde hazırladığı büyük kentsel dönüşüm projeleriyle Mamak adeta 'üstü açık dev bir şantiye' haline gelmiş durumda.

Mamak Belediyesi'nin 2017 bütçesi 333 milyon TL!

Mamak Belediyesi 333 milyonluk 2017 mali yılı bütçesi Belediye Meclisinde görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi. 2016 yılı mali bütçesi 285 milyon TL olan Mamak Belediyesi 2017 mali yılı bütçesi 48 milyon TL artışla 333 milyon olarak onaylandı.

Mamak Belediyesi hizmet binası Samsun Yolu'na taşınıyor!

Mamak Belediyesi'nin hizmet binası Samsun Yolu'na taşınıyor. Başkan Mesut Akgül, 'yeni hizmet alanı'nı HT Ankara'ya anlattı. Akgül, "132 dönümü kapsayacak proje, Mamak için dönüm noktası olacak" dedi

Mamak Belediyesi’nden emlak vergi uyarısı!

Çevre temizlik vergilerinin 1. taksiti ödeme süresi 31 Mayıs Salı günü sona eriyor. Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle karşı karşıya kalmamaları için Mamak Belediyesi'ne bağlı vezneler 31 Mayıs tarihine kadar haftanın yedi günü çalışacak.

Mamak Belediyesi'nden altyapı atağı!

Mamak'ın alt yapı ve üst yapı alanında kusursuz olması için dört koldan çalışan Mamak Belediyesi, altyapı çalışmalarında her yıl kendi rekorunu kırıyor.

Mamak Belediyesi 1 yılda 580 ruhsat verdi!

Mamak’taki kentsel dönüşümün öncüsü Mamak Belediyesi geçtiğimiz yıl içerisinde 580 ruhsat, 778 adette iskan verdi. İlçede hazırlanan dev projeler beraberinde müteahhitlerinde bölgeye olan ilgilerini artırdı.

mamak belediyesi yatırım projeleri

mamak belediyesi yatırım projeleri mamak belediyesi yatırım projeleri
Mamak Belediye Başkanlığı Fen işleri Müdürlüğü, Gülveren Mahallesi'nde bulunan 4 bin 800 metrekare arsaya, 287 metrekare Çarşı Vakıflar Müdürlüğü ile 564 metrekare belediye hizmet alanı yapacak. Fen İşleri Müdürlüğü söz konusu yerler belediyeye bırakılmak koşuluyla, kat karşılığı ticaret merkezi inşaatı yaptırılması için ihale açtı.
Mamak Belediyesi tarafından açılan ihalenin tahmini bedeli; 11 milyon 237 bin 100 YTL olacak. İhaleden 337 bin 113 YTL geçici teminat bedeli alınacak.
İşin ihalesi, 5 Haziran 2008 Perşembe saat 14.00'da Mamak Belediyesi Encümen toplantı Odası'nda kapalı teklif usulüyle yapılacak.
Katılımcılar şartnameyi Mamak Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü Planlama ve Yatırım Şube Müdürlüğü Yatırım ve İhale Şefliği'nden temin...