manavgaz belediyesi çalışmaları

manavgaz belediyesi çalışmaları

Manavgat Belediyesi, 15 kilometrelik kaldırım düzenlemesi çalışmasını sürdürüyor.Belediye Başkanı Şükrü Sözen, üçüncü park ve kapalı pazar alanının da yapılacağını söyledi.

Silivri Belediyesi'nin deprem çalışmaları masaya yatırılacak!

Silivri Belediye Meclisi’nin Mart Ayı toplantısı 2. birleşiminin 1.oturumu yarın saat 10.00’da yapılacak. Gerçekleştirilecek toplantıda Silivri Belediyesi'nin deprem çalışmaları da masaya yatırılacak.

Rize Belediyesi kentsel dönüşüm çalışmalarına hızla devam ediyor!

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı Ekim ayı İlçe Danışma Meclis toplantısında, Rize Belediyesi çalışmaları hakkında değerlendirme yapan Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, "Rize'mize önümüzdeki aylarda 5 tane sosyal tesis kazandıracağız" dedi...

Ümraniye Belediyesi'nin kent projelerinde inşaat çalışmaları sürüyor!

Son 13 yılda başarılı projelerle ilçeye 400’ü aşkın kalıcı eserler kazandıran Ümraniye Belediyesi,müjde verdiği kalıcı eserleriyle çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Karabük Belediyesi'nin kent yenileme çalışmaları sürüyor!

Karabük Belediyesi'nin kent yenileme çalışmaları devam ediyor. Bölgede asfalt çalışlarını hızla sürüyor.

İpekyolu Belediyesi'nin kent yenileme çalışmaları sürüyor!

Van merkez İpekyolu Belediyesi Başkanlığının asfalt çalışmaları Cevdet Paşa Mahallesindeki sokaklarda kent yenileme çalışmaları sürüyor.

Akçakoca Belediyesi'nin kent yenileme çalışmaları sürüyor!

Akçakoca Belediyesi'nin kent yenileme çalışmaları sürüyor. Kentte yeşil alanlar, kavşak düzenlemeleri gibi düzenlemeler devam ediyor.

Bolu Belediyesi'nin kent çalışmaları devam ediyor!

Bolu Belediyesi'nin kent çalışmaları devam ediyor. Kentte alt yapı ve yenileme projelerine destek veriliyor.

Akyazı Belediyesi kent yenileme çalışmaları sürüyor!

Akyazı Belediyesi tarafından ilçe genelinde sürdürülen alt yapı çalışmaları Düzyazı mahallesinde hız kesmeden devam ediyor.

Sulova Belediyesi asfalt çalışmaları başladı!

Sulova Belediyesi bir yandan asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarını devam ettirirken diğer taraftan da asfalt çalışmaları öncesinde zemin iyileştirme ve asfalt alt yapı hazırlıklarını kapsamlı bir şekilde sürdürüyor.

Manisa Yunusemre'de kentsel dönüşüm ofisi yapılıyor!

İlçenin merkezini Laleli-Mesir Mahallesi'nde oluşturmaya hazırlanan Yunusemre Belediyesi çalışmaları hızlandırdı. Vatandaşlarla irtibatın sağlanabilmesi Laleli Pazaryeri altında hizmet verecek kentsel dönüşüm ofisinin yapımına başlandı.

Süleymanpaşa Belediyesi yol çalışmaları sürüyor!

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde planlanan program dahilinde yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor.

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol çalışmaları sürüyor!

Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Dağbeli-Emniyet Mahallesi’de yaklaşık 4 kilometrelik yolu açma çalışmalarına başladı. Yol açma çalışmaları çok sayıda personelin katılımıyla devam ediyor.

İzmit Belediyesi çalışmaları devam ediyor!

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün şehrin dört bir yanındaki titiz çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Alikahya Atatürk Mahallesi ve Yenişehir Mahallesi’nde eskiyen yollar yenilendi.

manavgaz belediyesi çalışmaları

manavgaz belediyesi çalışmaları manavgaz belediyesi çalışmaları

MANAVGAT Sarılar Mahallesi'nde belediyenin başlattığı kaldırım çalışması sürüyor.


Manavgat'a bağlı Sarılar Mahallesi'nde 2 yılda 2 park, 23 kilometre asfalt çalışması yapan Manavgat Belediyesi, 15 kilometrelik kaldırım düzenlemesi çalışmasını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Zeki Vargün İlkokulu çevresini kapsayan 1032, 1004, 1014, 3004, 3007, 3011 sokaklar ile Demokrasi Caddesi'ne kaldırım yapılıyor. Aralık ayı ortasında başlayan çalışmalar kapsamında 6 kilometrelik yeni kaldırım tamamlanırken, kalan 9 kilometrelik bölüm devam ediyor. Kaldırım çalışmalarında görme engelliler için yönlendirme taşları da bulunuyor. 


Sarılar Mahallesi'ne imkanlar ölçüsünde önemli yatırımlar yapmaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Şükrü Sözen, üçüncü park ve kapalı pazar alanının da yapılacağını...