13 / 08 / 2022

manisa meydan fiyat

manisa meydan fiyat

Manisa Meydan fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Manisa Meydan fiyat bilgisi ve proje detayları...

Manisa Meydan 19 Haziran'da satışta! Yeni proje!

Gergül İnşaat tarafından Manisa Uncubozköy'de hayata geçen Manisa Meydan projesi 19 Haziran'da lansmana özel fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Proje içerisinde alışveriş merkezi, ofis ve konutlar yer alacak.

BMW X3 fiyatlarını güncelledi! BMW X3 fiyatları ne kadar? İşte 16 Mayıs 2022 fiyat listesi.

Türkiye'de büyük bir alıcı kitlesi bulunan BMW, X3 modelini yeniledi. Peki, her türlü araziye meydan okuyan X3’ün fiyatı ne kadar? İşte X3’ün 16 Mayıs 2022 listesi.

‘Maceranın yeni boyutu’ BMW X3’e ulaşmak hayal oldu? Peki fiyatı ne kadar? İşte X3’ün 29 Nisan 2022 fiyat listesi.

Türkiye'de yollarda en çok gördüğümüz markalardan biri olan BMW, X3 modelini yeniledi. Her türlü araziye meydan okuyan X3’ün fiyatı ne kadar. İşte X3’ün 29 Nisan 2022 listesi.

Viduşlu Park fiyat!

Viduşlu Park projesi Manisa'nın Yunusemre ilçesinde hayata geçiriliyor. Viduşlu Park fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Viduşlu Park fiyat bilgisi ve proje detayları...

Manisa Meydan'ın lansmanı yapıldı!

Yatırımlarla sık sık gündeme gelen Manisa’nın ilk ve tek karma kullanım projesi olan Manisa Meydan'ın lansmanı gerçekleştirildi.

Meydan Başakşehir fiyat!

Meydan Başakşehir fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Meydan Başakşehir fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Meydan Başakşehir Başakşehir'in kalbi fiyat listesi!

Meydan Başakşehir Başakşehir'in kalbi fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Meydan Başakşehir Başakşehir'in kalbi fiyat listesi ve proje detayları...

Manisa Meydan fiyat!

Manisa Meydan fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Manisa Meydan fiyat bilgisi ve proje detayları...

Manisa Meydan nerede?

Manisa Meydan nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Manisa Meydan projesi nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Manisa Meydan 19 Haziran'da satışta! Yeni proje!

Gergül İnşaat tarafından Manisa Uncubozköy'de hayata geçen Manisa Meydan projesi 19 Haziran'da lansmana özel fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Proje içerisinde alışveriş merkezi, ofis ve konutlar yer alacak.

Yalçın Arcak'tan Manisa Yunusemre'deki cami inşaatı için suç duyurusu!

CHP Manisa Yunusemre İlçe başkanlığı, Yunusemre Belediyesi’nin bahçesine yaptırılan Meydan Camii’nin inşaatında usulsüzlük yapıldığını ileri sürdü. CHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak, suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Manisa'daki o daire fiyatıyla şaşırtıyor!

İcradan satışa sunulan arsa, daire, dükkan, tarla gibi gayrimenkuller yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Manisa'da da satışa çıkarılan o daire fiyatıyla şaşırtıyor...

TOKİ Manisa Salihli 2020 fiyat ve başvuru bilgisi!

TOKİ Manisa Salihli 2020 fiyat ve başvuru bilgisi haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Manisa Salihli 2020 başvuruları başladı mı? TOKİ Manisa Salihli 2020 fiyatları ne kadar?

Meydan Ardıçlı’da dükkanların yüzde 80’i satıldı!

Esenyurt'ta hayata geçirilen 'Meydan Ardıçlı' projesinde ticari ünitelerin yüzde 80’inin satışı tamamlandı. Projede metrekare birim fiyatı 5 bin ila 6 bin TL arasında değişiyor.

manisa meydan fiyat Haberi

manisa meydan fiyat

Gergül İnşaat tarafından Manisa'ya Ucuzköy'de hayata geçirilen Manisa Meydan 19 Haziran'da lansmana özel fiyatlarla satışa çıkacak. Karma proje olarak inşaat edilen  41 bin 222.83 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Manisa Meydan fiyat!

Manisa Meydan fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor.  Manisa Meydan fiyat bilgisi hakkında bilgi vermeden önce proje detaylarına değinelim.

Farklı markaların faaliyet göstereceği projede alışveriş merkeziyle birlikte tasarlanan, 1029 adet konut ve ofis bulunuyor. Manisa Meydan projesinde yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, peyzaj, otopark yer alıyor.

Manisa'nın ilk karma projesi olan Manisa Meydan, yaşam, çalışma, alışveriş, eğlence ihtiyaçlarını tek bir çatı altında buluşturuyor. Kentin en işlek bölgesinde yükselen Manisa Meydan, Manisa Adliyesi, İl Emniyet Müdürlüğü, Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Celal Bayar Üniversite Hastanesi'nin yanı başında,...