Manisa Şehzadeler Belediyesi

Manisa Şehzadeler Belediyesi

Şehzadeler Belediyesi olarak büyük bir kentsel dönüşüm projelerinin bulunduğunu belirten Başkan Ömer Faruk Çelik, “Gecekondulardan oluşan bazı mahallelerde sağlıksız yapıları ortadan kaldıracağız” dedi

Manisa Şehzadeler'de apartman inşası sırasında kaza meydana geldi!

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde inşasına başlanan apartmanın temel kazısı yandaki binaya zarar verdi. Vinçle desteklenen apartman belediye ekiplerince boşaltıldı, bina ise mühürlendi.

Manisa Şehzadeler Belediyesi'nin 2016 bütçesi ne kadar?

Şehzadeler Belediyesi Kasım ayı Meclis Toplantısında 2016 yılı performans programı ve mali hazırlık bütçesi görüşüldü. 2016 yılı bütçesi 85 milyon lira olarak belirlendi.

Şehzadeler Belediyesi sosyal tesis projesini tanıttı!

Şehzadeler Belediyesi Eylül ayı Olağan Belediye Meclis Toplantısı yapıldı. Toplantıda gündem maddeleri karara bağlanırken, Veziroğlu Mahallesi’ne yapılacak olan sosyal tesis ile ilgili de sunum yapıldı.

Manisa'ya teleferik hattı yapılacak!

MANİSA'NIN Şehzadeler ilçesi Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, teleferikle ilgili müjdeli haberi Mart ayı meclis toplantısında verdi. Çelik, Manisa'nın 40 yıllık hayalinin gerçeğe dönüştüğünü ifade etti.

Manisa'ya teleferik ve 2 otel yapılacak!

Manisa 'nın Şehzadeler ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, teleferikle ilgili müjdeli haberi Mart ayı meclis toplantısında verdi.

Manisa Şehzadeler Belediyesi'nden Şahinbey'e ziyaret!

Şahinbey Belediyesi’nde yapılan parklar, yeşil alanlar, sosyal tesisler, konut projeleri ve belediyenin diğer çalışmalarını yerinde görmek amacıyla Gaziantep’e gelen Manisa Şehzadeler Belediyesi Başkanı Şahinbey'i ziyaret etti

TOKİ Manisa Şehzadeler kura sonucu 2020 isim listesi!

TOKİ Manisa Şehzadeler kura sonucu 2020 isim listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Manisa Şehzadeler kura sonucu 2020 isim listesi ve TOKİ Şehzadeler kura sonuçları...

TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 kura çekilişi bugün!

TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 projesinde yer alan 400 adet konutun kura çekimleri bugün yapılacak. Projede sadece 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor...

Manisa Akhisar Belediyesi kapatılan dükkanlardan kira almayacak!

Türkiye’de koronavirüsü tehlikesi nedeniyle genelgeyle iş yeri kapatılan esnaf, kira ve birçok giderini ödemede güçlük çekmeye başladı. Manisa’da Akhisar Belediyesi kapatılan belediyeye ait dükkanlardan Nisan ayı kirasını almayacağını belirtti...

Manisa'da tahliye edilen Uzun Apartmanı'na hırsızlık şoku!

Manisa’da yaşanan depremler sonucunda oturdukları apartmanda yaşanan dairelerin kolonları çatırdamasıyla birlikte Şehzadeler Belediyesi ve Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ekiplerince ‘Oturulamaz’ raporu ile geçtiğimiz ayın sonlarına doğru evlerinden tahliye edilen Uzun Apartmanı'na hırsız girdi.

Manisa Şehzadeler'de 7 katlı hasarlı bina tahliye edildi!

Manisa merkezli depremler sonrasında Şehzadeler ilçesinde 7 katlı bir apartmanda büyük hasar meydana geldi. Derin çatlaklar sonucunda binanın tahliye edilmesine karar verildi.

Manisa Şehzadeler'de 5 mahalleye dönüşüm müjdesi!

Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Gediz, Bayındırlık, Kocatepe, İshak Çelebi ve Dilşikar mahallelerini kapsayan kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 başvuru şartları!

TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 başvuru şartları haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 başvuruları başladı mı? TOKİ Manisa Şehzadeler 2020 fiyatları ne kadar?

Şehzadeler Belediyesi ticaret merkezi yaptıracak!

Şehzadeler Belediyesi Ticaret Merkezi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulüyle ihale edilecek. 

Manisa Şehzadeler'de kentsel dönüşüm ofisi hizmete açıldı!

Kentsel dönüşüm çalışmalarının devam ettiği Manisa Şehzadeler'de kentsel dönüşüm ofisi de hizmete açıldı.

Manisa Şehzadeler'de 7.4 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Manisa İli, Şehzadeler İlçesi, Örnekköy Mahallesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul 7 milyon 492 bin 197 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan fabrikanın ilk satış günü 12 Aralık 2018 olarak belirlendi. 

Şehzadeler Gençlik Parkı yeniden düzenleniyor!

Şehzadeler Belediyesi Manisa’nın simge parklarından biri olan Gençlik Park’ında yeniden düzenleme çalışmaları başlattı.

Manisa Şehzadeler'deki kamulaştırmalar hız kazandı!

Manisa Şehzadeler'de yer alan Çeşnigir Camii’nin çevresindeki kamulaştırma çalışmaları da hız kazandı.

Şehzadeler Belediyesi'nin çevre düzenleme çalışmaları sürüyor!

Şehzadeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ova yolları bakım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Manisa Şehzadeler Belediyesi

Manisa Şehzadeler Belediyesi Manisa Şehzadeler Belediyesi

Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Egeli Sabah'a yaptığı projeler ve geleceğe dönük çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Spil Milli Parkı'na yapılacak teleferik ve oteller projesi ile ilgili yer tesliminin 27 Mayıs 2015'te yapıldığını belirten Başkan Çelik, "Teleferik Manisalıların 40 yıllık hayali. Teleferik ve oteller birlikte yapılsın istedik. Sağolsun Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu da destek oldu. Otellerin projeleri tamamlandı. Otellerin inşaat ruhsatını belediyeden vereceğiz. Birkaç ay içerisinde hem otellerin hem de teleferiğin temelleri atılacak. 1.5-2 yıl içerisinde hem oteller hem teleferik bitmiş olacak. Böylece Manisalıların 40 yıllık hayali gerçeğe dönüşecek" dedi. Şehzadeler Belediyesi olarak büyük bir kentsel dönüşüm projelerinin bulunduğunu anlatan Çelik, "Bu proje İshak Çelebi, Gediz, Bayındırlık, Kocatepe ve Dilşikar gibi mahallelerimizi ilgilendiriyor. Buralar tamamen gecekondulardan oluşuyor. Buralarda...