manisaMuhsin Yazıcıoğlu Parkı

manisaMuhsin Yazıcıoğlu Parkı

Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nın sosyal alana dönüştürülmesi için çalışmalar başladı. Parkta yapılacak çocuk kültür sanat merkezinin ardından giriş çıkışlar kontrol altına alınacak ve bu sosyal alan bir cazibe merkezi olacak

Çöken Yağcıoğlu Sitesi ile ilgili şok iddia: Tabutun içinde yaşıyormuşuz!

İzmir'i derinden etkileyen depremde yıkımı gerçekleşen ve enkazı altından 8 kişinin cansız bedeni çıkartılan Yağcıoğlu Sitesi B bloktaki çatlakların boyayla kapatıldığı söylendi.

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret Anonim Şirketi Muhsin Yazıcıoğlu Parkı Şb. açıldı!

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret Anonim Şirketi Muhsin Yazıcıoğlu Parkı Şb. açıldı!

Yağcıoğlu Apartmanı'nın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı!

İzmir'de yaşanan depremde çöken Yağcıoğlu Apartmanı'nın yıkılış anının, çevredeki bir güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı.

Yağcıoğlu Apartmanı’nın müteahhitlerinden korkunç itiraf!

İzmir depremiyle ilgili tutuklu 7 şüpheliden 2’si, yıkılan Yağcıoğlu Apartmanı’yla ilgili gerçekleri anlattı. Şüpheliler, "İnşaat yapım sürecinde ve sonrasında zeminde su birikmesini fark ettik. Buna rağmen inşaata devam edip tamamladık" itirafında bulundu.

3c Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

3c Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Caner Yazıcıoğlu tarafından kuruldu.

Koronavirüs sebebiyle yaşanan kira anlaşmazlıklarına 'arabuluculuk' önerisi!

Avukat ve Arabulucu Saygın Yazıcıoğlu, "işletmelerin kira ödeyememesinden kaynaklı uyuşmazlıkların arabuluculukla sonuçlandırılması" önerisi yaptı.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun evi müze oluyor!

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Sivas Şarkışla ilçesi Elmalı köyündeki doğup büyüdüğü ev restore edilerek müze oluyor. Sivas Valisi Salih Ayhan; "İnşallah 2020'de bunu gerçekleştireceğiz." dedi.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun evi müze olacak!

BBP'nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun doğup büyüdüğü Şarkışla ilçesi Elmalı köyündeki evi yaşayan müze olacak.

Now Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Now Gayrimenkul Anonim Şirketi bugün Şişli'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Ali Başyazıcıoğlu ve Şükrü Tamer Başyazıcı ortaklığıyla kuruldu. 

Kayseri Büyükşehir'den yatırımcılar için yeni ihale!

Kayseri Şeker Mahallesi’nde (Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzeri) bulunan akaryakıt ve servis istasyonu arsası satışa sunulacak.

Halıcıoğlu-Sütlüce nazım imar planı tadilatı askıda!

Beyoğlu İlçesi, Halıcıoğlu - Sütlüce Nazım İmar Planı'nda Turizm Tesis Alanlarına ilişkin 1/5000 ölçekli 13 Mayıs 2016 tasdik tarihli plan tadilatı askıda...

Yazıcıoğlu Proje Ve Danışmanlık İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Yazıcıoğlu Proje Ve Danışmanlık İnşaat Limited Şirketi bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Gökhan Yazıcıoğlu ve Demet Soğancı ortaklığında kuruldu. 

İsmet Yılmaz: 11 bin yeni derslik inşa etmemiz lazım!

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı açıklamada 11 bin yeni derslik inşa etmeleri gerektiğini söyledi.

manisaMuhsin Yazıcıoğlu Parkı Haberi

manisaMuhsin Yazıcıoğlu Parkı


Manisa’nın Demirci ilçesindeki Muhsin Yazıcıoğlu Parkı, Demirci Belediyesi’nden Büyükşehir Belediyesi’ne devredildi. Tapu işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte 21 dönümlük atıl alanın ilçeye renk katacak bir sosyal alana dönüşmesi için ilk adımlar atıldı. Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinatörü Kazım Aysan, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Demirci ziyaretinde bu alanda inceleme yaptığını belirterek, yapılacak çalışmalarla birlikte Demirci’nin sosyal hayatının renkleneceğini söyledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’de Manisa il merkezinde yaptıkları sosyal alan projelerini hatırlatarak, Demirci’deki Muhsin Yazıcıoğlu Parkı’nın Büyükşehir Belediyesi’yle birlikte daha güzel bir görünüme kavuşacağını söyledi. Başkan Ergün, “ Manisa merkezde birçok park ve yeşil alan çalışması yaptık. Son olarak Atatürk Kent Parkı’nı hayata geçirmiştik. Diğer ilçelerimizde de bize devredilen alanlarda yenileme çalışmalarına start verdik. Demirci’deki 21 dönümlük bu büyük alan yapılacak...