28 / 03 / 2023

Manzara Adalar konut fiyatları

Manzara Adalar konut fiyatları

İş GYO’nun prestijli projelerinden Manzara Adalar’da ev sahibi olanların yüzde 72’si, şirketin sunduğu avantajlı ödeme koşullarından yararlandı.Manzara Adalar’da, 2.200 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

İş GYO Manzara Adalar satış ofisi iletişim!

İş GYO Manzara Adalar satış ofisi iletişim için 444 74 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Teslimlerin Nisan 2018 tarihinde gerçekleşeceği projede 1+0'dan 5+1'e kadar farklı konut seçenekleri sunuluyor.

Manzara Adalar satılık konut fiyatları!

Peşin veya banka kredisi ile yapılan ödemelerde yüzde 8 indirim imkanı sağlayan Manzara Adalar Konutları'nda daire teslimlerinin Nisan 2018 tarihinde yapılması planlanıyor. İşte Manzara Adalar satılık konut fiyatları...

İş GYO Manzara Adalar Konutları adres!

Teslimlerinin 2018 yılı Nisan ayı içerisinde yapılması planlanan Manzara Adalar Evleri İstanbul Kartal'da inşa ediliyor. İş GYO Manzara Adalar Konutları adres bilgisi haberimizde yer alıyor.

İş Gayrimenkul Manzara Adalar adres!

Daire teslimlerinin 2018 yılı Nisan ayında gerçekleşmesi planlanan Manzara Adalar toplam 975 adet daireden meydana geliyor. İş Gayrimenkul Manzara Adalar adres bilgileri haberimizde yer alıyor.

İş GYO Manzara Adalar teslimleri ne zaman?

Manzara Adalar Kartal'da yer alan daireler 267 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede toplam 975 tane daire yer alıyor. Peki İş GYO Manzara Adalar teslimleri ne zaman yapılacak?

Manzara Adalar İş GYO daire fiyatları!

Yüzde 1 peşin ödeme yapılarak daire sahibi olunabilen Manzara Adalar Kartal 'da çeşitli sosyal yaşam alanları bulunuyor. Proje İstanbul Kartal'da yükseliyor. İşte Manzara Adalar İş GYO daire fiyatları...

Manzara Adalar satış fiyatları ne kadar?

Manzara Adalar projesinde tamamı peşin ya da banka kredisi ile ödemelerde yüzde 8 indirim yapılıyor. Projede 975 adet daire bulunuyor. Manzara Adalar satış fiyatları ne kadar?

Manzara Adalar Konutları satılık daire!

Satışları devam eden Manzara Adalar Konutları satılık daire fiyatları 267 bin 700 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yüzde 1 peşin ödemeler ile konut sahibi olunabiliyor.

Manzara Adalar Evleri satış ofisi!

Manzara Adalar Evleri satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Proje lokasyon olarak D-100 karayoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 19 kilometre uzaklıkta yükseliyor.

Manzara Adalar Kartal Evleri ulaşım!

Manzara Adalar Rezidans ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor. Projede daireler 267 bin 700 TL ile 1 milyon 518 bin 500 TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Manzara Adalar satış ofisi nerede?

Manzara Adalar fiyatları 267 bin 700 TL'den başlıyor. Projede teslimler 2018 yılında gerçekleşecek. Satış sürecinin hızla devam ettiği Manzara Adalar satış ofisi nerede?

Manzara Adalar iletişim bilgileri!

Toplamda 313 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Manzara Adalar Kartal Evleri'nde daire fiyatları 267 bin 700 liradan başlangıç gösteriyor. Manzara Adalar iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Manzara Adalar konut fiyatları!

İstanbul'un Kartal ilçesinde hayata geçirilen Manzara Adalar Evleri 234 adet ofis, 975 adet konut, ve 31 adet ticari birimden meydana geliyor. İşte Manzara Adalar konut fiyatları...

Manzara Adalar konut fiyatları Haberi

Manzara Adalar konut fiyatları

İş GYO’nun prestijli projelerinden Manzara Adalar’da ev sahibi olanların yüzde 72’si, şirketin sunduğu avantajlı ödeme koşullarından yararlandı.

Anadolu yakasında Adalar manzarası ile keyifli bir yaşam tarzı vadeden Manzara Adalar’da kolay ödeme koşullarıyla konut sahibi olma fırsatı devam ediyor. İş GYO finansmanı ile sunulan ve bugüne dek ev sahibi olanların yüzde 72’sinin tercih ettiği bu seçenek sınırlı bir süre için daha geçerli olacak. İş GYO’nun sunduğu bu ödeme planıyla, yüzde 40 peşinat sonrası kalan yüzde 60’lık bedel 2018 Mart ayı sonunda ödenebiliyor. Projede bunun yanı sıra yüzde 1 peşinat ile 36 ay faizsiz vade seçeneği de bulunuyor.

İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da stüdyo dairelerden 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli alanlardan oluşan farklı seçenekler bulunuyor. Geniş daireler ve zengin sosyal...