Mdkrsn Mühendislik iletişim

Mdkrsn Mühendislik iletişim

Mdkrsn Mühendislik Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fadul M.K.M. tarafından kuruldu.

Mdkrsn Mühendislik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mdkrsn Mühendislik Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fadul M.K.M. tarafından kuruldu.

Yvm Bilişim Mühendislik Metal İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yvm Bilişim Mühendislik Metal İmalat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 250 bin TL sermaye bedeli ile Gülsüm Yılmaz ve Kevser Gezer ortaklığında kuruldu.

Zennumem Mühendislik Bilişim Kimya Turizm Organizasyon Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zennumem Mühendislik Bilişim Kimya Turizm Organizasyon Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugünn Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mücahit Özenç tarafından kuruldu.

3d Model Mühendislik Bilişim Makina Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3d Model Mühendislik Bilişim Makina Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Atamer Özalp tarafından kuruldu.

İd Bilişim Mühendislik Ve Yapı Endüstrisi Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İd Bilişim Mühendislik Ve Yapı Endüstrisi Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Daşpınar tarafından kuruldu.

Dante Bilişim Danışmanlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dante Bilişim Danışmanlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli Cahit Erpamukçu tarafından kuruldu.

Trio Gelişim Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Trio Gelişim Mühendislik Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 250 bin TL sermaye bedeli ile Hüsnü Köprülü tarafından kuruldu.

Avalon Mimarlık Mühendislik ve Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avalon Mimarlık Mühendislik ve Bilişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile bugün Fatma Okutan tarafından kuruldu.

Bengapro Mühendislik ve Bilişim Limited Şirketi kuruldu!

Bengapro Mühendislik ve Bilişim Limited Şirketi bugün Pendik'te 60 bin TL sermaye bedeli ile Bülent Atalay tarafından kuruldu.

Conearch Proje Mühendislik Danışmanlık Bilişim ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Conearch Proje Mühendislik Danışmanlık Bilişim ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Önder Hortaçlı tarafından kuruldu...

Rubusoft Bilişim Ve Teknoloji Laboratuvarı Yazılım Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rubusoft Bilişim Ve Teknoloji Laboratuvarı Yazılım Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 100 bin TL sermaye bedeli Hüseyin İnanç tarafından kuruldu.

Dağ Mühendislik'in PR ajansı Banu Ergin PR oldu!

Banu Ergin PR, 2016 yılında Türkiye’nin en çok satış yapan ilk üç firması arasında olan Dağ Mühendislik’in iletişim çalışmalarını yürütecek...

1a Bilişim Mühendislik Otomasyon Elektronik Reklam Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

1a Bilişim Mühendislik Otomasyon Elektronik Reklam Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Kemal Öztürk tarafından kuruldu. 

Mdkrsn Mühendislik iletişim Haberi

Mdkrsn Mühendislik iletişim

Mdkrsn Mühendislik Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Fadul M.K.M. tarafından kuruldu.

Mdkrsn Mühendislik Ticaret Limited Şirketi konusu:
-Şirket her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak. Bunları uygulamaya koymak, fenni mesullük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskan ruhsat işlemleri yapmak. Çizmiş olduğu projeler üzerinde tadilat yapmak ve uygulamak. Üç boyutlu modelleme çizimi yapmak, peyzaj projesi ve uygulaması yapmak, dekorasyon yapmak, tadilat, röleve restorasyon ve onarım yapmak. Açılan yurt içi ve yurt dışı proje yarışmalarına katılmak. Yurt içinden ve yurt dışından almış olduğu plan projelerin çizimi ve uygulamasını yapmak veya başka bir firma ile birlikte yürütmek. Her türlü jeodezi ve fotogrametri mühendisliğinin yapılabileceği işler ve Lisanslı Harita ve Kadastro...