mehmet ali şahin

mehmet ali şahin

Karabük Demir Çelik Fabrikaları'nın (kardemir) temelinin atılması ve Karabük’ün kuruluşunun 79. yıl dönümü törenlerle kutlandı. Mehmet Ali Şahin, "Yaptığımız mücadele basit bir terörle mücadele değildir. Bu bir nevi kurtuluş savaşıdır" dedi.

Mehmet Ali Şahin: Hedefimiz evi olmayanı ev sahibi yapmak!

TOKİ, Karabük'te emekliler için yapılacak konutlara ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, hedeflerinin ev sahibi olmayan her Karabüklü emekliyi ev sahibi yapmak olduğunu aktardı.

TOKİ Karabük'te emekliler için konut üretecek!

TOKİ Başkanı Turan: "Türkiye'ye yıllarca hizmet etmiş emekli olmuş ve hala ev sahibi olamamış insanları sosyal devlet ev sahibi yapmak zorundadır. Hamdolsun bugün o aşamaya geldik"

Madabu Tasarım Proje ve Mimarlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Madabu Tasarım Proje ve Mimarlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Ali Şahin ve Ayşe Damla Şahin ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 8 Ekim'de Ataşehir, Barbaros Mahallesi'nde kuruldu.

Mepaş Entegre, müşteri ihtiyacına yönelik yatırımlarını şekillendirecek!

Nitelikli çelik ürünlerinin işlenmesi ve bu ürünlerin yarı mamul hale getirilmesi konularında hizmet veren Mepaş Entegre, yeni dönemde pazardan aldığı payı artıracak uygulamalara ağırlık verecek.

Karabük Gençlik Merkezi'nin ihalesi 23 Ekim'de yapılıyor!

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Karabük'e yaptığı ziyaretinde Karabük Gençlik Merkezi'nin ihalesini 23 Ekim'de yapacaklarını söyledi. Bakan Kılıç, Karabük'teki yatırım bedelinin 125 milyon lira olacağını ifade etti...

Karabük Karagöl turizme kazandırılıyor!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Karagöl ve çevresi, Ovacık'ın turizm potansiyelini önemli ölçüde arttıracak. Çok güzel ve büyük bir tesis yapılacak. İhalesi yapıldı. 868 bin liraya mal oluyor...

Kira artışı enflasyona endeksleniyor

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, 2008'de hukuk reformu alanında güçlü adımların atılacağını belirterek Borçlar Kanunu'nun yürürlüğe girmesiyle tüketicinin korunacağını söyledi. Şahin, yeni düzenlemeyle yıllık kira artış oranının enflasyona endeksleneceğini

Mehmet Ali Ergin kimdir?

Re-pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Mehmet Ali Ergin kimdir? Mehmet Ali Ergin daha önce hangi görevlerde bulundu?

Mehmet Ali Çelebi: İstanbul depremi kadar İzmirde konuşulmalı! 

CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, İzmir'in olası bir depreme hazır olmadığını belirtti ve "İzmir’de ise 7,0 büyüklüğünde deprem üretebilecek 13 fay hattı bulunmaktadır. Bunlar güncel, aktif, diri fay denilen deprem üreten faylardır" dedi...

Mehmet Ali Aydınlar restoran işinden çıktı!

Mehmet Ali Aydınlar restoran yatırımındaki hisselerini devretmiş. Aydınların hisselerini devrettiği isim işe restoranın yöneticiliğini üstlenen Fazlı Akbaş.

İzmit Mehmet Ali Paşa Cami ibadete açılıyor!

İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde hayata geçirilen Mehmet Ali Paşa Merkez Camii’nin alt katı, 6 Mayıs Pazartesi günü başlayacak olan Ramazan ayı öncesinde açılacak.

Ali Ünal: Kepezli müteahhitler payına düşeni aldı!

KEMDER Başkanı Mehmet Ali Ünal, Kasım ayı konut satış verilerini değerlendirdi. Konut satışlarının yüzde 27 oranında azaldığına dikkat çeken Ünal, “Küçük ama sağlam adımlarla ilerlemeliyiz” diye konuştu.

Mehmet Ali Ergin: AVM alan 10 yılda parasını çıkarır!

Mehmet Ali Ergin, Hasan Bayhan, Caner Bingöl ve Emre Çamlıbel tasarrufçuların alışkanlıklarını değiştirecek ilginç projeler üretiyorlar. Projelerine, HES firmaları ve Arap yatırımcılardan ilgi yoğun var.

Mehmet Ali Uyanık Denizli'deki arsasını okul için bağışladı!

Hayırsever Mehmet Ali Uyanık, Denizli'deki 1 milyon 700 bin liralık arazisini okul yapımı için bağışladı. 62 yıllık arsasının gelirini bağışlamak için Denizli Valiliğinde protokol imzalandı.

Mehmet Ali Akben: Moody's'in açıklaması kasıtlı!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's'in Türk bankacılık sektörüne yönelik değerlendirmelerine ilişkin açıklama yaptı.

Mehmet Ali Akben: Bankaların faiz indirimi sürmeli!

BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, bankalarla yaptıkları görüşmelerin sonuç vermeye başladığını söyledi. Akben, “Bu konuda mesafe katettik. Bu aşağı doğru bu yönelişin devamını bekliyoruz” dedi.

Mehmet Ali Elbey: Kentsel dönüşümde bu hataya düşmeyin!

Diyarbakır Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Derneği (DİKENT) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Elbey, gayrimenkul sektörünün gündeminde olan kentsel dönüşüm sürecini değerlendirdi.

Silifke'deki Şehit Mehmet İlker Şahin'in ailesine ev!

HAKKARİ'NİN merkeze bağlı Ağaçdibi Köyü kırsalında PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş Mehmet İlker Şahin'in ailesine, Taşucu Mahallesi TOKİ Konutlarında bulunan bir daire ücretsiz olarak verildi.

Ali Akben’den çağrı: Faizi beraber düşürelim!

Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun, “Milletimiz dövizdeki kahramanlığını faizde de sürdürsün. Mevduat sahipleri bankaları mevduat yarışına sokmasınlar." önerisine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben’den de destek geldi.

Mehmet Dündar: Yatırım için huzur ve güven şart!

AK Parti Diyarbakır Teşkilat Başkanı Mehmet Ali Dündar, Doğu ve Güneydoğu için açıklanan paketteki yatırımların yapılması ve bölgenin kalkınması için huzur ve güvenin olmasının şart olduğunu ifade etti.

mehmet ali şahin

mehmet ali şahin mehmet ali şahin

KARDEMİR’in temelinin atılması ve Karabük’ün kuruluşunun 79. yıl dönümü, Atatürk Anıtı’nda düzenlenen çelenk sunumu etkinlikleriyle başladı. Karabük Valisi Orhan Alimoğlu’nun çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşı okundu. Karabük’ün kuruluşunun 79. yıl dönümü dolayısıyla kent genelinde yapılan çeşitli yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Vali Orhan Alimoğlu, AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Cihan Ulukaya, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, KARDEMİR Genel Müdürü Uğur Yılmaz ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi. KARDEMİR’de 30 yılını aşan çalışanlara plaket verilmesinin ardından Kent Meydanı’nda devam eden törende ‘Kardemir’de hayat 7 gün 24 saat’ konulu resim sergisinin...