29 / 06 / 2022

Mehmet Ekinci kimdir

Mehmet Ekinci kimdir

Eyyübiye Belediyesi Başkanı Mehmet Ekinci ve yardımcıları ramazan ayı münasebetiyle iftar programında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Ekinci,"Mecliste Şanlıurfa kanunu adlandırılabilecek özel bir kanun çıkartılacak" dedi

Şanlıurfa Eyyübiye'de kentsel dönüşüm başlıyor!

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, TBMM İdare Amiri Dr. Halil Özcan’la birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nı ziyaret etti. Ekinci, Eyyübiye’ye yapılacak kentsel dönüşüm projeleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Yapı11 Mimari Dekorasyon Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yapı11 Mimari Dekorasyon Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Ekinci ve Murat Göker ortaklığında kuruldu. 

Eyyübiye'de kentsel dönüşüm başlıyor!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye’de değişimin başlangıcı olacak kentsel dönüşüm için çalışmalara başladı.

Şanlurfa Eyyübiye'ye gençlik külliyesi inşa ediliyor!

Eyyübiye Belediyesi Başkanı Mehmet Ekinci, Osmanlı Mahallesi’nde hayata geçirilen gençlik külliyesini inceledi.

Şanlıurfa Eyyübiye'de çarpık kentleşmenin önüne geçilecek!

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediye Meclisi Mart ayı toplantısında kentte yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ekinci, kentsel dönüşüm ve tapu sorunu ile ilgili gelinen son noktayı anlattı.

Eyyübiye'de 6 okulun inşaatı devam ediyor!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Buhara ve Haleplibahçe mahallelerinde Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından devam eden yeni yol açma çalışmalarını inceledi.

Şanlıurfa'da kent çalışmaları devam ediyor!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, beraberindeki heyetle birlikte ilçe sınırları içinde bulunan Akşemsettin, Direkli ve Akabe mahallelerine ziyarette bulundu.

Şanlıurfa Eyyübiye'nin çehresi kentsel dönüşümle değişecek!

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Yakubiye Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, mahallede yapılacak olan kentsel dönüşüm hakkında bilgi verdi.

Şanlıurfa Eyyübiye'de kentsel dönüşüm iyi bir fırsat olacak!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci Eyyübiye'de bulunan Yenice ve On İkiler Mahallelerinde yenileme çalışmaları yapılacağını ve bunun için de kentsel dönüşümün iyi bir fırsat olacağını belirtti.

Mehmet Ekinci Eyyübiye'deki işçilere konut müjdesi verdi!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, gece saatlerinde buluştuğu İnşaat ve Yapıcı ustalarına konut müjdesi vererek Ankara'da yapılan görüşmelerin olumlu geçtiğini ve en hızlı şekilde bunun hareketine geçeceklerini söyledi.

Şanlıurfa Eyyübiye Organik Ürün Semt Pazarı'nın temeli atıldı!

Eyyübiye Belediyesi'nin girişimleri sonucu hayata geçirilecek olan Organik Ürün Semt Pazarı'nın ilk adımı atıldı. Mehmet Ekinci'nin işçi bareti taktığı ve maske ile kaynak yaptığı temel atma töreninde renkli görüntüler yaşandı.

Şanlıurfa Eyyübiye'de sokaklar estetik görünüme kavuşuyor!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'nin talimatlarıyla çalışmalarına hız veren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlardan gelen taleplere de duyarsız kalmıyor.

Şanlıurfa Eyyübiye Yenice Mahallesi'nde yol çalışmaları bitti!

Mehmet Ekinci Yenice mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Mahalle Muhtarı ve vatandaşlar tarafından karşılanan Başkan Ekinci,” kilitli beton parke taşı talepleri anında yerine getirildi.” Dedi.

Mehmet Ekinci kimdir Haberi

Mehmet Ekinci kimdirEyyübiye Belediyesi Başkanı Mehmet Ekinci ve yardımcıları ramazan ayı münasebetiyle iftar programında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,"Mecliste Şanlıurfa kanunu adlandırılabilecek özel bir kanun çıkartılacak. Torba yasaya yetişmedi. Meclisin açılmasının ardından yasa güncelleştirilerek sorun çözüme kavuşturulacak."dedi. Öte yandan Ekinci, ilçede uyuşturucu ile mücadele de mobeselerin devreye gireceğini açıkladı.Eyyübiye Belediyesi iftarda basınla bir araya geldi. Nevali Otelde düzenlenen programa Eyyübiye Belediye Başkan Vekili Bahattin Demir, Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Sağlam, Yeniurfa Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Canbek,  çok sayıda belediye amiri ve gazeteci katıldı. Ekinci, basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak kamuoyunun merak ettiği konuları açıkladı. 

Hazine arazilerine yönelik açıklamalarda bulunan Ekinci,"4706 sayılı bir kanun çıkartılmıştı. Hazine arazileri üzerine bir yapı bulunuyor ve belgelendirilir ise o alan bedelsiz olarak...