Mehmet İşler kimdir

Mehmet İşler kimdir

41. Turizm Haftası'nın açılışı gerçekleştirildi. Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı Mehmet İşler Turizm Haftası'nda açıklamalar yaptı.

Otelcilerden günlük kiralık ev tepkisi!

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun günlük kiralanan mekanlar konusunda çalışmalar yapıldığına ilişkin açıklamasını olumlu bulduklarını açıkladı.

Günlük kiralık evler mercek altına alınmalı!

EGE Turistik işletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı Mehmet İşler, günlük olarak kiralanan apart daire ve evlerin güvenlik sorunları nedeniyle mercek altına alınması gerektiğine dikkat çekti.

Türkiye'de 2 bin 111 otel satışa çıkarıldı!

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği'nin araştırmasına göre Türkiye'ye turist göndermeyen Rusya'nın bu hamlesinin yanı sıra yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle 2 bin 111 turizm işletmesi satışa çıkarıldı

Mehmet İşler: Turizmde fiyat kırarsak 3 yılda düzeltemeyiz!

ETİK Başkanı Mehmet İşler, terör olaylarının bahane edilerek turizmde fiyat baskısı olduğunu, sektörün buna karşı ortak hareket etmesi gerektiğini söyledi. İşler, "Taviz verirsek, fiyat kırarsak, üç yılda düzeltemeyiz" dedi.

Turizmde sezon sorunu Calypso modeliyle aşılıyor!

ETİK Birliği Derneği Başkanı İşler, Avrupa’da turizm sezonundaki ölü sezon sorununun, bu dönemlerde ülke vatandaşlarına daha uygun koşullarda turizm olanağı sağlayan Calypso modeli ile aşıldığını dile getirdi.

Mehmet İşler: İzmir 3 yat limanını taşıyacak kapasitede!

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamaları Birliği Başkanı Mehmet İşler, Avrupa'da yat limanlarının yetersiz olduğunu belirterek, İzmir'in 3 limanı taşıyacak kapasitede olduğunu söyledi.

Ege'de hedef 50 milyon turist!

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Derneği (ETİK), İzmir Kültür ve Turizm Müdürlüğü katkılarıyla 15- 22 Nisan tarihleri arasında ve bu yıl 39'uncusu düzenlenen Turizm Haftası kapsamında etkinlik düzenlediler.

Mehmet İşler: Yeni Turizm Yasası'na ihtiyaç var!

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, seçim döneminde siyasi partilerden ve milletvekillerinden ülke turizmine yönelik çözümler beklediklerini ifade etti.

Mehmet İşler turizmciye fiyat düşürmeyin önerisinde bulundu!

Türkiye'ye en fazla turist gönderen Rusya'da yaşanan ekonomik kriz, turizm sektörünü endişelendirdi, Türkiye Otelciler Federasyonu Başkan Yardımcısı İşler,"Gelen bilgilere göre Rusya'daki bu durum bizi etkileyeceği gibi görünüyor'' dedi.

Mehmet İşler: İzmir turizmi yoğun bakımda!

ETİK Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, 2014 Ocak-Kasım döneminde İzmir'e gelen yabancı turist sayısı ve ana pazardaki son durumu değerlendirdi.

Mehmet İşler: İzmir'in 2014 yılı turizm karnesi zayıf!

ETİK Başkanı ve (TÜROFED Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, 2013 yılının ilk 11 ayında Alsancak Limanı'na 473 bin turist geldiğini, bu yıl aynı dönemde yüzde 31 azalarak sayının 327 bin kişiye düştüğünü söyledi.

Mehmet İşler: Termal turizmde merkez oluruz!

EGE Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı ( ETİK ) ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, termal turizmi konusunda değerlendirmelerde bulundu...

Mehmet İşler: İzmir yeterince tanıtılmıyor!

Türkiye'de büyüyerek ilerleyen tek sektörün turizm olduğunu savunan İşler, "Sektörümüz, her sene yüzdesel bir artış gösteriyor. Bir sektör düşünün, son 10 yılda kendini üçe katlamış" dedi

İzmir'e gelen turist sayısı yüzde 4.6 düştü!

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler ETİK Exclusive Yönetim Raporu'na göre bu yılın 8 ayında İzmir'e gelen yabancı ziyaretçi sayısının yüzde 4.6 gerileyerek 924 bin 837 kişiye düştü...

Mehmet Aydoğdu kimdir?

Deniz GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Aydoğdu kimdir? Mehmet Aydoğdu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mehmet Aydoğdu'nun biyografisi...

Mehmet Kalyoncu kimdir?

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu kimdir? Mehmet Kalyoncu daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mehmet Kalyoncu'nun biyografisi...

Mehmet Çelik kimdir? 

Sinpaş GYO’nun Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çelik kimdir? Mehmet Çelik daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mehmet Çelik'in biyografisi...

Mehmet Tanrıverdi kimdir?

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tanrıverdi kimdir? Mehmet Tanrıverdi daha önce nerelerde görev yaptı? İşte Mehmet Tanrıverdi'nin biyografisi;

Mehmet Çitil kimdir?

Deniz Gayrimekul Yatırım Ortaklığı Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Mehmet Çitil kimdir? Mehmet Çitil daha önce hangi görevlerde bulundu? İşte Mehmet Çitil'in biyografisi...

Mehmet Aslan kimdir?

Gayrimenkul Hukuku Avukatı Mehmet Aslan kimdir? Hangi alanlarda çalışmaktadır?

Mehmet Çakılcıoğlu kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Mehmet Çakılcıoğlu oldu. Peki Mehmet Çakılcıoğlu kimdir? Mehmet Çakılcıoğlu hangi işlerde görev aldı?

Mehmet Umur kimdir?

Mehmet Umur, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterildi. Peki, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı Mehmet Umur kimdir?

Mehmet Çakın kimdir?

Mehmet Çakın, 2019 yerel seçimlerine Ak Parti Uşak Belediye Başkan Adayı oldu. Peki Mehmet Çakın kimdir? Mehmet Çakın bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mehmet Zeybek kimdir?

Mehmet Zeybek, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'den Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Mehmet Zeybek kimdir? Mehmet Zeybek bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mehmet Yarka kimdir?

Mehmet Yarka, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti tarafından Şırnak Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Mehmet Yarka kimdir? Mehmet Yarka, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mehmet Mısırcı kimdir?

Öz Er-Ka İnşaat'ın kurucusu Mehmet Mısırcı kimdir? Mehmet Mısırcı, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

MGF Konut Anonim Şirketi kuruldu!

MGF Konut Anonim Şirketi Gürkan İşler, Mehmet İşler ve Ferit Zor ortaklığında 240 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Mehmet İşler kimdir Haberi

Mehmet İşler kimdir

41. Turizm Haftası'nın açılışı, İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Menderes Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti. Özdere Meydanı'nda düzenlenen açılışta konuşan Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı Mehmet İşler, İzmirli turizmciler olarak talepleri olduğunu söyledi. Sektörün zor günler geçirdiğini kaydeden İşler, "Diplomasinin getirdiklerinden dolayı, müsebibi olmadığımız ama mağdurunun biz olduğumuz bir döneme girdik. Bu böyle mi sürecek? Tabii ki zannetmiyorum. İzmir kendi başına çok önemli bir değerdir. İzmir'in turizmde daha çok pay alması için üçdört önemli etkinliğin yapılması gerekiyor. Bir, Ege Uygarlıklar Müzesi, iki marina, üç tanıtım desteği" diye konuştu.


Yeni...