Mehmet Özhaseki kimdir

Mehmet Özhaseki kimdir

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin Ankara için hazırladığı projelerin detayları belli oldu...

Mehmet Özhaseki: Ankara'da yeni çağ başlayacak!

Hakkında merak edilenleri cevaplandıran AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı s, projelerini ve yatırımlarını anlattı. 

Mehmet Özhaseki: Ankara için 11 kilometrelik hat hazırladık!

Ankara’nın üstü örtülü bir hazine olduğunu belirten Cumhur İttifakı Ankara adayı Mehmet Özhaseki, turizmden sanayiye, eğitimden ulaşıma kadar tüm projelerini anlattı.

FETÖ'ye 1 metrekare arsa vermeyen ender belediye başkanlarından biri benim!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Bir belediye başkanı para yönetimini bilmiyorsa lütfen işbaşına gelmesin" diye açıklama yaptı. 

Mehmet Özhaseki: Ankara’ya güzel hizmetler yapacağız!

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, “25 arkadaşımızla kol kola girdik hizmet için huzurunuzdayız. Biraz benim ağabeyliğimle Ankara’ya güzel hizmetler yapacağız. Dersimize çalıştık” diye açıklama yaptı.

Havalimanına gidecek metromuz birinci projemiz!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Kızılay'dan başlayarak, Keçiören'i içine alıp Pursaklar'dan havalimanına gidecek raylı sistem metro hattımız birinci projemiz." diye konuştu.

Mehmet Özhaseki: Kentsel dönüşüm benim işim!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Kentsel dönüşüm benim işim. Bu fakir kardeşiniz kentsel dönüşümle ilgili yasaları hazırlayanların başında geliyor. Bu benim uzmanlık alanım'' diye konuştu.

Mehmet Özhaseki: Gecekondusu olmayan bir şehir bıraktım!

kayseri'de yaptığı hizmetleri anlatan Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, ''Taşra gibi görünen yarıdan fazlası gecekondu bir şehri bırakırken Paris ile yarışacak bir şehir bırakarak ayrıldım'' dedi.

Şehircilik baştan sona dizayn edilmeli!

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Ankara'ya dair planları, hedefleri ve projeleri anlattı. Özhaseki, şehircilik anlayışının değişmesi gerektiğini söyledi.

Mehmet Özhaseki: Ankara'yı büyütecek yeni projeler hazırlıyoruz!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Eksik ne varsa, yapılması gereken ne varsa onları tespit ettik. Bu şehri daha nasıl büyütürüz diye yeni projeler hazırlıyoruz." diye konuştu. 

Mehmet Özhaseki: İnşaatlar belediyelerin işi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, belediyelerin bütçe ve ihaleleriyle ilgili süreçlerini anlattı. Özhaseki, metro projeleri için hükümetten destek alındığını kaydetti.

Mehmet Özhaseki'den Ankara'ya stadyum sözü!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Ankara'da yapacağımız 55 bin kişilik kapasiteli stadyumun projeleri üzerinde son halini verdik" diye konuştu. 

Mehmet Özhaseki: Kayseri'de 100 bin evi davullu zurnalı yıktık!

Seçim çalışmaları kapsamında Kayserililer ile buluşan AK Partili Mehmet Özhaseki, Kayseri'de belediye başkanı olduğu dönemde 100 bine yakın evi kentsel dönüşüm kapsamında yıktıklarını anlattı.

Türkiye'nin en güzel stadyumunun temelini atıyoruz!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Bir iki ay içerisinde inşallah Türkiye'nin en güzel stadyumunun da temelini atıyoruz." diye açıklama yaptı. 

Mehmet Özhaseki 111 projesini açıkladı!

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Ankara'da hayata geçimek istediği 111 projeyi düzenlediği tanıtım toplantısıyla tanıttı.

Mehmet Umur kimdir?

Mehmet Umur, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterildi. Peki, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı Mehmet Umur kimdir?

Mehmet Özhaseki: İnşaat temelli bir vaadim olmayacak!

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Herhangi bir şekilde inşaat temelli bir vaadim olmayacak" dedi...

Mehmet Özhaseki: Ankara için 100’dan fazla projemiz var!

AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, 100’dan fazla projeleri olduğunu söyledi.

Mehmet Özhaseki: İnşaat ağırlıklı değil insana dokunan projeler yapacağım!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, projelerini açıkladı. Özhaseki, "Ankara ticaret, sanayi şehrinin olmasının yanı sıra öğrenci, sağlık kenti burası. Başkente yakışır başşehir olması lazım'' diye konuştu.

Mehmet Özhaseki'den Ankaragücü'ne stat kirası jesti!

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, MKE Ankaragücü Spor Kulübü ve Ankaragüçlü taraftarlarına büyük bir jest yaptı. Özhaseki, Göztepe maçı öncesi stat kirasını kendi cebinden karşılayacağını ifade etti.

Mehmet Özhaseki'den Yenimahalle’ye kentsel dönüşüm müjdesi!

''Ankara’da sürpriz projelerimiz var!'' AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, AK Parti Yenimahalle İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’nda konuştu. ''Ankara’da sürpriz projelerimiz var'' diyen Özhaseki, Yenimahalle’ye kentsel dönüşüm müjdesi verdi.

Mehmet Çakın kimdir?

Mehmet Çakın, 2019 yerel seçimlerine Ak Parti Uşak Belediye Başkan Adayı oldu. Peki Mehmet Çakın kimdir? Mehmet Çakın bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mehmet Zeybek kimdir?

Mehmet Zeybek, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'den Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Mehmet Zeybek kimdir? Mehmet Zeybek bugüne kadar hangi işlere imza attı?

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir adayı Mehmet Özhaseki!

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki olarak açıklandı. Daha önce bakanlık görevinde bulunan Mehmet Özhaseki, daha önceki dönemde ise 5 kez üst üste Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmişti.

Mehmet Yarka kimdir?

Mehmet Yarka, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti tarafından Şırnak Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Mehmet Yarka kimdir? Mehmet Yarka, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mehmet Özhaseki: Kentsel dönüşümü hızlandırdık!

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, partililer ve vatandaşlarla buluştu. Yatırım ve projeler hakkında konuşan Özhaseki, kentsel dönüşüm hızlandırdıklarını ve imar barışıyla ilgili çığır açtıklarını söyledi. 

Mehmet Özhaseki'den imar barışı ve yayla evleri açıklaması!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, yayla ve yazlık evlerin imar barışı kapsamında olup olmadığıyla ilgili açıklamada bulundu. Özhaseki, imar barışı kanunun bütün ihtilafları gidereceğini söyledi.

Mehmet Özhaseki mazbatasını aldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri adliyesinde mazbatasını aldı...

Mehmet Özhaseki kimdir Haberi

Mehmet Özhaseki kimdir

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki'nin Ankara’ya yeni bir çehre ve vizyon katacak projeleri sizler için araştırıldı. Star Gazetesi'nde yer alan habere göre, Özhaseki Büyükşehir Belediye Başkanı olması takdirde şehrin çehresini değiştirecek. İşte Özhaseki’nin Ankara’ya vizyon katacak dev projeleri…

KÜLTÜR SANAT

1- Hacı Bayram - Ankara Kalesi Arası Teleferik Projesi
2- Mahallelere Açık Hava Sinemaları
3- Kamp Karavan Turizminin Geliştirilmesi

SOSYAL PROJELER

1- Öğrencilere ve Gençlere Yönelik Projeler
2- Ev Hanımları için Mahalle Konağı
3- Hasta Yakınları için Misafirhaneler
4- Erişilebilir Belediyeler

ÇEVRE PROJELERİ

1- Sahipsiz Hayvanlar Bakım, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
2- Derelerin Islahı
3- Çevreci Kaldırımlar

ÇOCUK ŞEHRİ PROJELERİ

1- Çocuk Köyü Projesi
2- Mahallelere Etüt Merkezleri, Kreşler ve Çocuk Oyun Evleri
3- Çıkmaz Sokakların Çocuk Sokakları Olarak Projelendirilmesi
4- Kodlama ve...