mehmet zeki adlı

mehmet zeki adlı

Osmanlı Devleti sınırları içerisinde kalan 25 ülkenin gayrimenkul kayıtları dijital ortama aktarıldı

Tapu ve Kadastro'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Milli Dayanışma Kampanyası"na tüm taşra teşkilatlarıyla destek vereceklerini açıkladı.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nden "koronavirüs tedbiri" açıklaması!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Zeki Adlı, aldıkları koronavirüs tedbirlerine ilişkin açıklama yaptı. Zeki Adlı, Web Tapu uygulamasıyla internet üzerinden alım-satım, tapu kaydı, ipotek gibi işlemlerin yapılabildiğini dile getirdi...

Koronavirüse karşı 'Web Tapu uygulaması' hatırlatması! 

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında vatandaşların tapu ve kadastro müdürlüklerine gitmeden internetten işlem başvurusu gerçekleştirilebildiğini hatırlattı...

Soma Turizm Ve Otelcilik Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

Soma Turizm Ve Otelcilik Yatırımları Limited Şirketi Arnavutköy'de 2 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Zeki Harman tarafından kuruldu.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün mobilya-döşeme işlerini hükümlüler yapacak!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün mobilya-döşeme işleri hükümlüler tarafından yapılacak. Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Zeki Adlı, bu iş birliğinin, hükümlülerin gelişimine de katkı sağlayacağını aktardı.

ZM Temizlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ZM Temizlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Zeki Fidan tarafından kuruldu.

Tapu dolandırıcılığına 'kısa mesaj' ile önlem!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, "Vatandaşlarımız taşınmazları üzerinde başlatılan işlemlerden anında haberdar olmak için e-Devlette 'Tapu Telefon Bilgileri Beyan' kısmından cep telefonu numarasını kaydetmeli" dedi.

Mülklerin sigortası e-Devlet'te!

E-Devlet’te, tapuya dair onlarca uygulamaya tek tuşla erişmek mümkün hale geldi. Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, taşınmazınız üstünde yapılacak habersiz işlemden SMS’le haberdar olunabileceğini duyurdu. 

Omsa Tasarım Mimarlık Dekorasyon İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Omsa Tasarım Mimarlık Dekorasyon İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli Mehmet Zeki Sağun tarafından kuruldu...

T4 Teknoloji Anonim Şirketi kuruldu!

T4 Teknoloji Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Zeki Kaldırı ve Ali Reis Topçu ortaklığıyla kuruldu...    

Türkiye'de 184 milyonun üzerinde tapu senedi var!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, kat irtifakı, kat mülkiyeti geçişleri ve özellikle de intikal işlemleri nedeniyle tapu senetlerinin sayısının 184 milyona ulaştığını açıkladı.

Şana Nakliyat İnşaat Yapı Malzemeleri Madencilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şana Nakliyat İnşaat Yapı Malzemeleri Madencilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Zeki Korkmaz tarafından kuruldu.

Gen Suıtes Otelcilik Turizm Restaurant İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gen Suıtes Otelcilik Turizm Restaurant İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Zeki Kılıç ve Ferit Dilavar Kılıç ortaklığında kuruldu. 

mehmet zeki adlı

mehmet zeki adlı mehmet zeki adlı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Osmanlı Devleti sınırları içerisinde kalan ve daha sonra bağımsızlıklarını kazanan 25 ülkenin gayrimenkul kayıtlarını dijital ortama aktardı. Böylece bin 400'lü yıllardan bugüne kadar ülkelere ait kayıtlarda geçmişe yönelik sorgulama yapabilecek. Dünyada 19'u Arap, 15'i Balkan ve Avrupa, 3'ü Kafkas, 7'si Orta Asya Türk Devleti, 2'si Kıbrıs, İsrail ve Türkiye Cumhuriyeti olmak üzere 50 civarında bağımsız ülke Osmanlı Devleti'nin hâkim olduğu coğrafya üstünde yer alıyor. Tapu Arşiv Bilgi Sistemi hakkında bilgi veren Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, tüm bu kayıtların dijital ortama aktarıldığını belirterek şöyle dedi: "Dijital ortamda çok daha rahat 1400'lü yıllardan bugüne kadar ülkelere ait kayıtlarda geçmişe yönelik sorgulama yapabilmekteyiz. Yasal düzenleme yapılırsa vatandaşlar şifre ile internetten kendi gayrimenkullerini takip...