Melikgazi 2017 kentsel dönüşüm

Melikgazi 2017 kentsel dönüşüm

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2018 yılı içerisinde Küçükali, Kazımkarabekir ve Anbar Semtlerinde devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. 

Melikgazi Kazım Karabekir Mahallesi'nde dönüşüm devam ediyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kazım Karabekir Mahallesi’nde devam eden Kentsel Dönüşüm çalışmalarını inceledi.

Melikgazi'de 81 kentsel dönüşüm dairesi satışa çıktı!

Kayseri Melikgazi Belediyesi Küçükali ve Anbar mahallelerinde yer alan 81 kentsel dönüşüm dairesini satıyor. Belediye konuyla ilgili açıklama yayınladı.

Kayseri Melikgazi'de kentsel dönüşüm hız kesmiyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, ilçedeki çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Kayseri Melikgazi'de kentsel dönüşüm hızlandı!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Battalgazi Mahallesi'nde yapımı hızla devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceleyip son durum hakkında bilgi aldı.

Kayseri Melikgazi kentsel dönüşümle yenilendi!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, hayata geçirilen kentsel dönüşüm projeleri hakkında bilgiler verdi.

Melikgazi'de kentsel dönüşüm başarısı!

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a ziyarette bulundu.

Melikgazi'de kentsel dönüşüm çalışmaları devam ediyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Karacaoğlu Mahallesinde inşa edilecek olan sosyal konutlarda daire vererek anlaşma sağlanan mülk sahiplerinin boşalttığı yerlerinin yıkım çalışması alanı gezerek incelemeler yaptı. 

Melikgazi Kentsel Dönüşüm Projesi'ndeki 324 daire teslim edilecek!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hayata geçirilen 324 dairenin hak sahiplerine teslim edileceğini söyledi. 

Melikgazi Kentsel Dönüşüm'de 324 daire teslim edilecek!

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapımı tamamlanan 324 dairenin hak sahiplerine teslim edileceğini söyledi.

Melikgazi kentsel dönüşümle değişiyor!

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi'de başlatılan kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Büyükkılıç, kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yükselen bloklar ile ilçenin fiziki yapısının değiştiğini söyledi.

Melikgazi'de kentsel dönüşüm sürüyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak yapılan yatırımlar ve hizmetlerle ilçenin adeta fiziki haritasının değiştiğini, kentsel dönüşüm ile yeni semtleri ile de bireylerin sosyal yaşamlarının değiştiğini açıkladı. 

Melikgazi kentsel dönüşüm ile yenileniyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, kentsel dönüşüm projeleri ile mahallelerdeki riskli yapıların yıkılarak yerlerine sosyal donatıları ile son derece modern ve yaşanılabilir konutlar inşa ettiklerini belirtti..

Melikgazi kentsel dönüşümle değişiyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kentsel Dönüşüm Projeleri ile mahallelerin hızla dönüştüğünü bu dönüşüme paralel olarak Melikgazi’nin hızla değiştiğini dile getirdi.

Melikgazi Kentsel Dönüşüm Konutları ihalesi 11 Eylül'de!

Melikgazi Belediyesi, Kazımkarabekir Mahallesi'nde kentsel dönüşüm kapsamında yaptıracağı 48 daire 3 dükkan için 11 Eylül'de ihale düzenliyor..

Melikgazi 2017 kentsel dönüşüm

Melikgazi 2017 kentsel dönüşüm Melikgazi 2017 kentsel dönüşüm

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi 2018 yılı kentsel dönüşümde planlama ve koordinasyon toplantısına katıldı.  Büyükkılıç, 2018 yılı içerisinde Küçükali, Kazımkarabekir ve Anbar Semtlerinde devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. 

Başkan Memduh Büyükkılıç “ Belediyemiz ile yatırımcı diğer kurumlar ile yapılan toplantıda 2018 yılı Melikgazi Belediyesi Kentsel Dönüşümde ortak ve koordineli çalışma ile planlanması gündemi oluşturmuştur. Kentsel Dönüşüm için 39 blok ve 5494 dairenin yapımı devam etmektedir. Tüm bu birimlerin düzenli, ortak ve planlı bir çalışma yapabilmesi için toplantı düzenleyerek görev dağılımı gerçekleştirdik” dedi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; toplantıda 2018 yılı kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgilendirme...