melikgazi belediyesi projeleri

melikgazi belediyesi projeleri

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi belediyesi olarak geri dönüşümde yeni bir uygulama başlatarak bundan böyle adresten mobilya atıklarını alacaklarını söyledi.

Melikgazi Belediyesi ulaşım hizmetleri müdürlüğü kurdu!

Bir şehrin ekonomik, sosyal ve toplumsal kalkınmasının en büyük etkisinin seri, engeliz, alternatifli ve güvenli yolların yer aldığını belirten Büyükkılıç, bu neden ile Melikgazi belediyesi olarak yolların güvenli ve seri olmasını önemsiyor.

Melikgazi Belediyesi 2015 yılı Mart ayı toplantısı yapıldı!

Melikgazi Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden 2015 yılı Mart ayı meclis toplantısını yaptı. Meclis gündeminde 11'i ek olmak üzere toplam 36 gündem maddesi görüşüldü.

Melikgazi Belediyesi'nde meclis görev dağılımı yapıldı!

Melikgazi Belediye Meclisi, gündeminde bulunan konulan görüşüp karara bağlamak üzere 5393 sayılı kanunun ilgili maddeleri gereğince olağanüstü toplantısını gerçekleştirildi. Melikgazi Belediyesi'nde meclis görev dağılımı yapıldı.

Memduh Büyükkılıç Kocatepe Mahallesi'nde projelerini anlattı!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocatepe mahallesinde düzenlenen sohbet toplantısına katıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Başkan Büyükkılıç, bu bölge için planlaması yapılan yatırımlar ile ilgili bilgiler verdi...

Melikgazi Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!

Çalışmalarına devam eden Melikgazi Belediyesi, emlak vergisi ödemekle yükümlü mükelleflerine 1. taksit son ödeme tarihinin 1 Haziran 2020 olduğunu hatırlattı.

Melikgazi'de 81 kentsel dönüşüm dairesi satışa çıktı!

Kayseri Melikgazi Belediyesi Küçükali ve Anbar mahallelerinde yer alan 81 kentsel dönüşüm dairesini satıyor. Belediye konuyla ilgili açıklama yayınladı.

Melikgazi Belediyesi 84 konut ve 2 iş yerini satışa çıkardı!

Melikgazi Belediyesi 84 konut ve 2 iş yerini açık artırma ile satışa sunacak. Projede yer alan konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.

Kayseri Zeynep-Yahya Kılıçaslan Sosyal Tesisi ve Aile Sağlığı Merkezi açıldı! 

Melikgazi Belediyesi ve Hayırsever işbirliği ile hayata geçirilen Zeynep-Yahya Kılıçaslan Sosyal Tesis veAile Sağlığı Merkezi açıldı.

Melikgazi Belediyesi'nden emlak vergisi hatırlatması!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu yaptığı açıklamada emlak vergisi ikinci taksit ödemelerinin 02 Aralık Pazartesi günü sona ereceğini söyledi.

Melikgazi Belediyesi vezneleri hafta sonu açık!

Emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinde sıkıntı yaşamaması amacıyla önlemler alan Melikgazi Belediyesi’nin vezneleri, hafta sonu açık olacak.

Melikgazi Belediyesi'nin 2020 projeleri masaya yatırıldı!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a belediyenin 2020 yatırımları ile ilgili bilgi verdi.

Kayseri Melikgazi Belediyesi'nden emlak vergisi hatırlatması!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, belediye veznesine emlak vergi ödemesini yapacak olan yurttaşlara hatırlatma yaptı. Melikgazi'deki vezneler cumartesi ve pazar günleri saat 09.00 ile 17.00 arası açık olacak.

Melikgazi Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu yaptığı emlak vergisi ödeme işlemlerinin veznelerde yoğunluk yaşanmaması için son güne bırakılmaması konusunda vatandaşları uyardı.

Melikgazi'de restorasyon çalışmaları hızlanıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Melikgazi Belediyesi, restorasyon çalışmalarını hızlandırıyor.

Melikgazi'de muhtelif yapıların restorasyonuna onay!

Kayseri Melikgazi Belediyesi, kültürel ve tarihi dokunun korunması amacıyla muhtelif  yapıların bakım, onarım ve restorasyon çalışmaları için Meclis’ten onay aldı.

Melikgazi Belediyesi 64 konutu bugün satışa çıkarıyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesine ait olan 64 daire satışında sona gelindiğini söyledi.

Kayseri Anbar Mahallesi Dönüşüm Projesi'nde teslimler başladı!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç Melikgazi Belediyesi’nin Anbar Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm projesinin anahtar teslim törenine katıldı.

melikgazi belediyesi projeleri

melikgazi belediyesi projeleri melikgazi belediyesi projeleri

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi belediyesi olarak geri dönüşümde yeni bir uygulama başlatarak bundan böyle adresten mobilya atıklarını alacaklarını söyledi. Kağıt, cam ve metal ile başlayan atık malzeme toplamanın atık yemeklik yağ, araba lastiğini, elektronik atık gibi genişlettiklerini şimdi mobilya atıklarına talip olduklarını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, ‘ALO ATIK 0352 3551431’ nolu telefon hattını arayan Melikgazililer çekyat, koltuk, masa, sandalye, kanepe, gardolap gibi mobilya atıkların ekipler tarafından ücretsiz alınacağını kaydetti. İri hacimli atıklar olarak adlandırılan bu tür malzemelerin genellikle çöp konteynırlarına sığmadığını ve vatandaşlar tarafından kapı önüne bırakıldığını hatırlatan Dr. Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu;

"Melikgazi Belediyesi’nin geri dönüşüm hizmetinin örnek ve referans gösterilmektedir. Birçok belediye bizim bu çalışmamızın projesini talep etmektedir....