Memduh Büyükkılıç kim

Memduh Büyükkılıç kim

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç, Belsin- Şehir Hastanesi raylı sistemi hattı projesinin onaylandığını duyurdu. 

Kayseri Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi'nde çalışmalar hızlanacak!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Sahabiye Kentsel Dönüşüm projesi şantiye alanında incelemelerde bulundu. 

Memduh Büyükkılıç kimdir?

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 2019 yerel seçimlerinde AKP'den tekrar Belediye Başkanlığına aday olarak gösterildi. Peki, Memduh Büyükkılıç kimdir? Memduh Büyükkılıç, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Melikgazi bu yılda şantiye alanına dönüşecek!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 2016 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan büyük ölçekli ve çok amaçlı yatırımlar için yatırımcı birimler arasında koordinasyon ve işbirliği amacı ile yatırım planlama toplantısı yapıldığını söyledi.

Kayseri Aydınlıkevler Mahallesi dönüşüme açık!

Kayseri Aydınlıkevler Mahallesi'nde Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Aydınlıkevler'in şehrin batı bölümünde Düvenönü ile Birlik mensucat Fabrikası arasında kalan 19601ı yıllarda yapılaşan 2-3 katlı binalardan oluşan bir semt olduğunu söyledi.

Memduh Büyükkılıç: Alternatif ulaşıma her zaman önem verdik!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, şehir içi ulaşım ve alternatif yolların bağlantıları daha seri, bilimsel ve özerk yapılabilmesi için Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü oluşturulduğunu söyledi.

Kayseri'de 9 ayrı semtte 642 daire inşa edildi!

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kentsel dönüşümün başarı ile uygulandığını Melikgazi İlçesinde 2015 yılında 642 daire ile 2 dükkan inşa edildiğini söyledi.

Kayseri Melikgazi'de 2015'te 642 daire inşa edildi!

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kentsel dönüşümün başarı ile uygulandığını Melikgazi İlçesi'nde 2015 yılında 642 daire ile 2 dükkan inşa edildiğini söyledi.

Melikgazi kız Kur'an kursu 2016 yılında tamamlanacak!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediye teknik ekibi ile şantiyelerde incelemelerde bulundu. Başkan Büyükkılıç Kız Kuran Kursu inşaatının 2016 yılı başlarında tamamlanarak vatandaşların hizmetine açılacağını söyledi.

Battalgazi'ye yeni yol geliyor!

Memduh Büyükkılıç, 2014 yaıırım programında yer alan Battalgazi Bulvarı ile Gürpınar Caddesi arasında yer alan 1140 metre uzunluğundaki yeni bir yol çalışmasının başladığını ve bu yılsonunda bu yolun hizmete açılacağını söyledi.

Memduh Büyükkılıç'tan Kayseri'ye Sağlık OSB önerisi!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin sanayisi ve ekonomisi için çok önemli bir projeyi müjdeledi. 

Memduh Büyükkılıç, Elazığ'da yıkımı devam eden binaları inceledi!

Çalışmalarına devam eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Elazığ’daki deprem bölgesinde bazı incelemeler yaptı.

Kayseri Melikgazi kentsel dönüşümle modernleşiyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Melikgazi planlı ve düzenli bir şekilde büyüyor ve gelişiyor. İlçemizde gecekondu yapılmamaktadır. Kentsel dönüşüm ile şehrimiz, modern yapılarla yaşanabilir mahallelere kavuşmuştur." dedi.

Kayseri Küçükali Mahallesi dönüşümle yenileniyor!

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Türkmen ve teknik ekip ile birlikte Küçükali Mahallesi Kentsel Dönüşüm Bölgesinde binaların şantiye alanlarını gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Melikgazi Belediyesi vergi tahsilat vezneleri hafta sonu açık!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, vatandaşların 2016 yılı Emlak, ÇTV, İlan ve Reklam Vergisi’nin ilk taksitlerini cezalı duruma düşmeden 31 Mayıs tarihine kadar ödeyebileceklerini söyledi.

Melikgazi Yeniköy'de kentsel dönüşüm şart!

Yeniköy Mahallesi'nde Cuma namazı sonrası esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç, bölgenin artık kentsel dönüşüme açık olduğunu çünkü birçok binanın 50 yaşın üstünde olduğunu kaydetti.

Melikgazi Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Emlak Vergisi birinci taksiti yatırma süresinin 31 Mayıs 2016 Salı günü son bulacağını hatırlatarak, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün gerekli tedbirleri aldığını söyledi.

Melikgazi Belediyesi TOKİ bölgesinde spor salonu yaptı!

MELİKGAZİ Belediyesi, Mimarsinan Demokrasi Mahallesi TOKİ bölgesinde çok amaçlı spor salonu yaptı. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, spor salonunun, bundan böyle hem eğitime hem de spora katkı ve destek vereceğini söyledi.

Kayseri Melikgazi Çok Amaçlı Spor Salonu yarın açılacak!

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mimarmisan Demokrasi Mahallesi, TOKİ alanında Çok Amaçlı Spor Salonu'nun tamamlanarak hem eğitime hem de spora katkı ve destek vereceğini söyledi.

Melikgazi Küçükali'de dönüşüm başlıyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Küçükali mahallesinde yaptırılacak olan ve toplam 5 bloktan oluşan inşaat karşılığı daire ihalesinin bugün gerçekleştirildiğini söyledi.

Melikgazi Belediyesi otoparkları yer altına indirecek!

Melikgazi Belediye Başkan Memduh Büyükkılıç, yeni konut ve ticaret imar adalarında bina ve iş yerlerine hizmet edecek olan otoparkların yer altına yapılmasını teşvik edeceklerini söyledi.

Kayseri Bozatlıpaşa Cami ibadete açıldı!

Melikgazi Belediyesi tarafından restore edilen Bozatlıpaşa Caminin açılışı yapıldı. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yapılan açılışta caminin hayırlı olmasını dileyerek, aslına uygun bir şekilde restorasyon yaptıklarını söyledi.

Melikgazi Karacaoğlu Cami restore edilecek!

Caferbey Mahallesinde bulunan Karacaoğlu Camii'nin restorasyonunun ihale ile yaptırılacağını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Tarihi yapıların özellikle Anadolu’da çok önemli eserleri olduğunu söyledi.

Memduh Büyükkılıç kim

Memduh Büyükkılıç kim Memduh Büyükkılıç kim

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç, Belsin- Şehir Hastanesi raylı sistemi hattı projesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasından geçtiğini duyurdu. Raylı sistem hattı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılacak. Ayrıca, bakanlık tarafından 10 adet araç alınacak. 

DHA'da yer alan habere göre, Memduh Büyükkılıç, Kayseri'ye raylı sistem müjdesini verdi. Belsin-Şehir Hastanesi hattının yapımının yatırım programına alındığını söyleyen Büyükkılıç, "6,8 kilometrelik Belsin-Terminal-Şehir Hastanesi-Nuh Naci Yazgan Üniversitesi-Mobilyakent hattının Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nca yapılması için girişimlerimiz sonuç verdi. Başta destekleri nedeniyle Sayın Cumhurbaşkanımıza, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımıza, Milli Savunma Bakanımız ile Mehmet Özhaseki ve Taner Yıldız Bakanımıza, bütçenin ayrılması için gerekli çalışmaları yapan Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’a teşekkür ediyorum" ifadelerini...