07 / 07 / 2022

Menemen OSB

Menemen OSB

Kastaş, Ege Pen Deceuninck ve Medusa Plastik'in, bu ay yatırımlarına başlayacağı bölgede yaklaşık 5 bin kişinin istihdam edilmesi hedefleniyor, altyapı çalışmaları kapsamında inşaatına devam edilen OSB'yi besleyecek

Menemen plastik OSB'de ilk inşaatlar 3 ay sonra başlıyor!

Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, kamulaştırma çalışmalarını 4 yıl süren zorlu bir maratonun ardından aştıklarını söyledi

Menemen Plastik İhtisas OSB'de imar değişikliği talebi!

Menemen Plastik İhtisas OSB'deki doluluk oranının yüzde 75'e çıkarılması için harekete geçildi. OSB yönetimi genişleme bölgesi için imar planı değişikliği talep edildi.

İzmir Menemen Plastik İhtisas OSB, bağlantı yolu istiyor!

İzmir Menemen'de parselleri satılan Menemen Plastik İhtisas OSB'de fabrikaların inşaatları sürüyor. Yönetim, OSB'nin ana ulaşım yollarına bağlantısının yetersiz olduğunu belirterek yol talebinde bulundu.

İzmir Menemen OSB'de 3 parsel sahibini buldu!

Türkiye´nin tek Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi olma özelliği taşıyan Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde (MPİOSB) 3 firmanın daha yatırım yapacağı parseller kura çekimiyle belli oldu.

İzmir Menemen OSB'de 6 fabrikanın inşaatı başlayacak!

Altyapı yatırımlarının devam ettiği İzmir Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrika inşaatları da sürüyor. Bu yıl içerisinde 6 yatırımcının daha inşaata başlaması bekleniyor.

Turkuaz Baskı Çözümleri'nden Menemen Plastik OSB'ye fabika!

Turkuaz Baskı Çözümleri Genel Müdürü Ramazan Koçyiğit, "Menemen Plastik OSB'de aldığımız 10 bin metrekare alana kuracağımız yeni tesis için proje çalışmalarını bitirdik. İki ay içinde inşaata başlayacağız. " dedi.

Egepen Deceuninck yeni tesisini Menemen OSB'de açıyor!

Yapı sektöründe PVC kapı-pencere üretimi yapan Egepen Deceuninck, inşaat çalışmaları devem eden Menemen OSB'deki yeni tesisini Ağustos 2016'da açmayı planlıyor.

İzmir Atatürk OSB'de ruhsatlar dağıtılıyor!

Türkiye'nin tek plastik ihtisas organize sanayi bölgesi olma özelliği taşıyan Menemen Plastik İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, en yeni tekniklerle donatılmış altyapısı ile plastik sanayine ivme kazandıracak.

Menemen Plastik İhtisas OSB sanayi tesisleri inşa edecek!

Menemen Plastik İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, en yeni tekniklerle donatılmış altyapısı ile plastik sanayinin hizmetine girecek olan MPİOSB'de sanayi tesisleri inşaatlarına yoğun bir şekilde başlandığını açıkladı.

Menemen Plastik OSB'nin inşaatında sona yaklaşılıyor!

Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde ilk inşaat ruhsatı Medusa Plastik'e verildi. 41 sanayi parselinin yer aldığı OSB'de altyapı inşaat ve tesisat işlerinin büyük bölümü tamamlandı.

Menemen OSB'de ilk inşaat ruhsatı Medusa Plastik'e!

Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde ilk inşaat ruhsatı Medusa Plastik'e verildi. 41 sanayi parselinin yer aldığı OSB'de altyapı inşaat ve tesisat işlerinin büyük bölümü tamamlandı.

Menemen Plastik OSB'de ilk ruhsat verildi!

Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde ilk inşaat ruhsatı Medusa Plastik'e verildi. Menemen Plastik İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen yakın zamanda inşaatların başlayacak olmasının heyecanını taşıdıklarını ifade etti.

Menemen Plastik OSB’de 10 firma inşaata başlayacak!

5 bin kişiye istihdam yaratacak Menemen Plastik OSB’de ilk ruhsat şubat ayının ilk haftasında Medusa Plastik’e verilecek. Ardından 10 kadar firma daha birbiri ardına yıl içinde inşaat faaliyetlerine başlayacak..

Menemen Plastik OSB’de ilk ruhsat Şubat'ta veriliyor!

5 bin kişiye istihdam yaratacak Menemen Plastik OSB’de ilk ruhsat şubat ayının ilk haftasında Medusa Plastik’e verilecek. Ardından 10 kadar firma daha birbiri ardına yıl içinde inşaat faaliyetlerine başlayacak

Menemen OSB Haberi

Menemen OSB


Menemen Gökova mevkiinde kurulan Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, 920 bin metrekare arazisi ve genişlemeye müsait yapısıyla Türkiye'nin tek plastik ihtisas sanayi bölgesi oldu. Bölgede yatırımlarına hemen başlamak isteyen ilk üç kuruluş Kastaş, Ege Pen Deceuninck A.Ş. ve Medusa Plastik ilk temelleri atacak. Bölgede 80 bin metrekare alana sahip Ege Pen Deceuninck A.Ş. başta olmak üzere 40 bin metrekare alanda Kastaş ve 5 bin metrekare alanda Medusa Plastik, bu ay ilk kazmayı Menemen Plastik Organize'de vuracak.


Prestijli kuruluşlar

Gerçekleştirilen yatırımlarla İzmir'e 30 dakika, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ne 15 dakika gibi kısa mesafede kurulan Menemen Plastik İhtisas OSB, İstanbul Otoyolu, İZBAN Metro İstasyonu ve PETKİM'e yakınlığıyla ayrı bir özellik taşıyor. Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Salih Esen, "Plastik...