Meram Aksinne Evleri

Meram Aksinne Evleri

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi öncülüğünde hayata geçirilen Aksinne Evleri Konut Yapı Kooperatifinin temeli gerçekleştirilen tören ile atıldı. 

Meram Uluırmak Evleri'nin temeli atıldı!

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi öncülüğünde inşa edilecek olan Uluırmak Evleri’nin temeli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un da katıldığı törenle atıldı. 

Uluırmak Evleri kura çekimi sonucu 1646 konut!

Meramlı vatandaşları konut sahibi yapmaya devam eden Meram Belediyesi Uluırmak Evleri projesinin de kura çekilişini gerçekleştirdi. Uluırmak Evleri kura çekimi sonucu 1646 konut...

Meram Uluırmak kura sonuçları kazananlar listesi!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Meram Belediyesi Uluırmak Evleri'nin kura çekilişini gerçekleştirdi. İşte Meram Uluırmak kura sonuçları kazananlar listesi...

Meram Uluırmak kuraları çekildi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Meram Belediyesi Uluırmak Evleri'nin kura çekilişini gerçekleştirdi. 

Meram Uluırmak Evleri başvuruları için son 2 gün!

Meram Belediyesi öncülüğünde inşa edilen Uluırmak Evleri’nde başvurular için son iki güne girilirken ön müracaatlar, 30 Kasım 2018'de son buluyor.

Meram Uluırmak Evleri için son gün yarın!

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından hayata geçirilen Uluırmak Evleri’nde ön müracaatlar 30 Kasım günü sona erecek. 

Meram Uluırmak Evleri için son 2 gün!

Konya Meram İlçe Belediyesi tarafından hayata geçirilen Uluırmak Evleri’nde ön başvurular 30 Kasım'da sona eriyor. 19 Kasım Pazartesi günü başlayan başvurular 2 gün sonra bitecek.

Meram Uluırmak Evleri tanıtıldı!

Kentsel dönüşüm alanında önemli projeler hayata geçiren Meram Belediyesi, ilçeyi imar ve ihya etme çalışmaları çerçevesinde 1646 dairelik dev bir çalışma olan Uluırmak Evleri projesini de hayata geçiriyor. 

Meram Aksinne Evleri'nin temeli atıldı!

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi öncülüğünde hayata geçirilen Aksinne Evleri Konut Yapı Kooperatifinin temeli gerçekleştirilen tören ile atıldı. 

Meram Aksinne Evleri için kuralar çekildi!

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından inşa edilen Aksinne Evleri Konut Yapı Kooperatifi’ne ön başvuruda bulunanlar arasından kura çekildi.

Meram Aksinne Evleri’ne rekor başvuru!

Meram Belediyesi'nin öncülüğünde kurulan Aksinne Konut Yapı Kooperatifi için 30 Ekim tarihinde başlayan müracaatlarda adeta bir talep patlaması yaşandı ve rekor düzeyde başvuru gerçekleşti.

Meram Aksinne Evleri Projesi başlıyor!

Meram Belediyesi, kentsel değişim adına bir proje hayata geçirmek için kolları sıvadı.  Aksinne Evleri Projesi Meram’daki dönüşüm alanlarında, halkın uygun fiyat ve taksitlerle konut sahibi olmalarına katkı sağlayacak.

Meram Belediyesi'nden 9 milyon TL'ye satılık sağlık tesisi!

Konya İli Meram Belediyesi, Aksinne Mahallesi'nde bulunan imar planında Özel Sağlık Tesisi Sahası olan gayrimenkulü satıyor. Gayrimenkulün satış bedeli ise 9 milyon TL.

Meram Aksinne Evleri

Meram Aksinne Evleri Meram Aksinne Evleri

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi öncülüğünde hayata geçirilen Aksinne Evleri Konut Yapı Kooperatifinin temeli atıldı. Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Verdiğimiz sözlerin ötesinde, günün yeniden şekillenen ihtiyaçlarına belediye olarak koşmanın, olumlu yanıt vermenin mutluluğu ile doluyum” dedi. 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre Meram Belediyesinin her alanda yaptığı yatırımlarla farkını ortaya koyduğunu dile getiren Başkan Toru, “Hizmette sınır tanımadığımıza bugüne kadar yaptığımız eserler şahittir. Beş yıla yakın bir süredir sizlere hizmet ederken tek amacımız; sizlerin yaşantılarınızı belediye hizmetleri açısından yukarılara taşımaktı. Sizlerden gelen talepleri birlikte değerlendirerek, sizler için en iyi olanı yapmanın gayretiydi. Gecemizi ve gündüzümüzü geleceğin daha müreffeh bir Meram’ını oluşturmak için çalışmayla geçirdik. Laf değil icraat yaptık, eser ortaya koyduk. Meram Belediyesi olarak mesai arkadaşlarımla birlikte çalışmayı ve...