Meramda asfalt ve altyapı çalışmaları sürüyor

Meramda asfalt ve altyapı çalışmaları sürüyor

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi Fen İşleri ekipleri mahallelerdeki alt yapı ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yoğun şekilde süren çalışmalar, yağışlar başlayana kadar sürecek.

May Grup Altyapı Hafriyat Asfalt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

May Grup Altyapı Hafriyat Asfalt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Aymak tarafından kuruldu. 

Tezyol İnşaat Asfalt Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tezyol İnşaat Asfalt Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Kutbettin Çiçek tarafından kuruldu.

Özaydınlar Hafriyat İnşaat Asfalt Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özaydınlar Hafriyat İnşaat Asfalt Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Aydın Akpınar tarafından kuruldu. 

Yeni Trakya İnşaat Hafriyat Peyzaj ve Asfalt Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Trakya İnşaat Hafriyat Peyzaj ve Asfalt Pazarlama Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Güneş tarafından kuruldu.

Doğan İnşaat Asfalt ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Tuzla şubesi açıldı!

Doğan İnşaat Asfalt ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Tuzla şubesi bugün Tuzla'da 50 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı.

Petek Yol Yapı Ve Asfalt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Petek Yol Yapı Ve Asfalt Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ufuk     Han tarafından kuruldu. 

Samtaş Asfalt Beton İnşaat Hafriyat Nakliye Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Samtaş Asfalt Beton İnşaat Hafriyat Nakliye Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Erdoğdu tarafından kuruldu. 

Karfalt Karadeniz Asfalt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Limited Şirketi kuruldu!

Karfalt Karadeniz Asfalt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Limited Şirketi bugün 250 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te Celal Çağrı Kaya tarafından kuruldu. 

Petromer Polimer Petrol Asfalt Yalıtım Kauçuk Ve Plastik Ürünleri Üretim Paz.İç Ve Dış Tic.San.Aş. kuruldu!

Petromer Polimer Petrol Asfalt Yalıtım Kauçuk Ve Plastik Ürünleri Üretim Paz.İç Ve Dış Tic.San.Aş. bugün Avcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Anıl Bayraktaroğlu, Gamze Özçelik, Tamer Çınar ve Ahmet Nedim Karasoy ortaklığında kuruldu. 

Sy Asfalt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sy Asfalt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün 5 milyon TL sermaye bedeliyle  Serdar Yıldırım tarafından Sultangazi 'de kuruldu.

Gökze Asfalt Nakliyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gökze Asfalt Nakliyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Küpeli ve Ahmet Küpeli ortaklığında kuruldu.

Eylül Asfalt İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eylül Asfalt İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Bekir Doğan tarafından kuruldu.

A.E.Grup Hafriyat Asfalt İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

A.E.Grup Hafriyat Asfalt İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi bugün Beşiktaş’ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Atıl tarafından kuruldu.

Meramda asfalt ve altyapı çalışmaları sürüyor

Meramda asfalt ve altyapı çalışmaları sürüyor Meramda asfalt ve altyapı çalışmaları sürüyor

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerdeki alt yapı ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.


Meram Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Beybes Mahallesinde altyapısı tamamlanan Ergenekon, Hutbe ve Tekbir Sokakta sıcak asfalt serimi çalışmalarını sürdürüyor. Bu 3 sokaktaki asfalt çalışmaları bu hafta içerisinde tamamlanacak. Kozağaç Mahallesi Kolçak Sokak’ta ise sıcak asfalt altyapı çalışmaları sürdürülüyor.


PARKE BORDÜR ÇALIŞMALARI


Meram Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Süleyman Şah Mahallesi, Alpaslan Mahallesi, Dere Camikebir Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Gödene Mahallesi, Karahüyük Mahallesi, Lalebahçe Mahallesi ve Aşkan Mahallesi’nde parke bordür çalışması; Kaşınhanı Mahallesi’nde altyapı; Loras Mahallesi, Botsa Mahallesi, Telafer Mahallesi ve Kızılören Mahallesi’nde tesfiye ve kumlama; Durunday Mahallesi’nde ise asfalt yama çalışmalarını da sürdürülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü'nün çalışmaları, yağışlar başlayana kadar devam...