merhum gazeteci tufan aksoy parkı nerede

merhum gazeteci tufan aksoy parkı nerede

Karşıyaka'da, merhum gazeteci Tufan Aksoy’un adının verildiği park, törenle açıldı. Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Yalı Mahallesi’ne yaptırılan Tufan Aksoy Parkı’nın çok özel bir insanın adını taşıdığını söyledi...

Tufan Mobilya Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tufan Mobilya Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 30 bin TL sermaye bedeli ile Bilge Tufan tarafından kuruldu.

Mimar Aysun Çardak gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi!

Gazeteci Burhan Akdağ, mimar Aysun Çardak ile dünya evine girdi. Çiftin nikah töreni 14 Şubat Sevgililer Günü'nde gerçekleşti.

Mimar-gazeteci Aydın Boysan vefat etti!

Türkiye Mimarlar Odası'nın kurucuları arasında yer alan gazeteci Aydın Boysan vefat etti.

Merhum Mahmut Çapan'ın 40 mevlidi bugün!

Gürbüz Çapan ile Çetin Çapan, merhum babaları Mahmut Çapan'ın vefatının 40. gününde Esenkent'teki baba evinde mevlit okutuyor..

Mimar Doğukan Tufan müzik dünyasında!

Mimar Doğukan Tufan'ın ilk ilk single'ı 'Yaz Kenara' çıktı. Müzik dünyasına adım atan genç mimar şarkısına klipte çekti.

Tufan Kentsel Dönüşüm ve Yapı Merkezi Limited Şirketi kuruldu!

Tufan Kentsel Dönüşüm ve Yapı Merkezi Limited Şirketi, Sevde Şen tarafından 100 bin TL sermaye ile 18 Ağustos'ta Bağcılar, Güneşli Mahallesi'nde kuruldu.

Tufan Büyükuzun, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü üyesi oldu!

Maliye Bakanlığı Vergi Başmüfettişliği'ne Ferhat Alemdar, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliği'ne de Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun getirildi.

Beykoz Belediyesi Gazeteci Gözüyle Ramazan yarışmasını kimler kazandı?

Beykoz Belediyesi’nin 24 Temmuz Basın Bayramı ve Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlediği 'Gazeteci Gözüyle Ramazan' konulu fotoğraf yarışmasında dereceye giren gazeteciler ödüllerine kavuştu. Jüri özel ödülü Gazze'de görev yapan gazetecilere verildi.

Beykoz Belediyesi Gazeteci Gözüyle Ramazan fotoğraf yarışması sonuçlandı!

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği 'Gazeteci Gözüyle Ramazan' konulu fotoğraf yarışmasında ödüller, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda yapılacak törenle sahiplerini buluyor. Yarışmada Gazze'de görev yapan gazetecilere özel ödül verilmesine karar verildi. İşte det

452 Bursalı gazeteci Toki sayesinde ev sahibi oldu!

Bursalı gazetecilerin ev hayali sonunda gerçek oluyor. Bursa Gazeteciler Cemiyeti ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi arasında yapılan işbirliği sonucu 452 Bursalı gazeteci konut almak için müracat etti.

Fenerli Konak müzeye dönüştürülecek!

Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğünce tescil edilen merhum hattat Saim Özel'in dedesine ait tarihi konakta restorasyon çalışmaları sürüyor. 8 köşeli kubbesiyle dikkati çeken konakta kente özgü kültürel unsurlar sergilenecek...

Köykent Projesi'ndeki 383 konut, toprak kayması nedeniyle oturulamaz hale geldi!

Van’ın Konalga Köyü’ne 2000 yılında, merhum Başbakan Bülent Ecevit’in mirası olarak bilinen Köykent Projesi kapsamında yapılan 383 konut, toprak kayması nedeniyle oturulamaz hale geldi. Büyük çatlakların oluştuğu birçok ev boşaltıldı.

TB İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

TB İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Bünyamin Çalışır, Tuncay Ateş tarafından 200 bin TL'lik sermaye ile 16 Mayıs'ta Üsküdar, Cumhuriyet Mahallesi, Tufan Sokak'ta kuruldu.

merhum gazeteci tufan aksoy parkı nerede

merhum gazeteci tufan aksoy parkı nerede merhum gazeteci tufan aksoy parkı nerede


Karşıyaka'da, merhum gazeteci Tufan Aksoy’un adının verildiği park, törenle açıldı.


Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Yalı Mahallesi’ne yaptırılan Tufan Aksoy Parkı’nın çok özel bir insanın adını taşıdığını söyledi.


Durak, "Tufan Aksoy’u yakından tanıyanlar, onun zarafetini, devrimci kişiliğini bilir. Kaleminin gücünü, adaletten yana kullanmıştır. Karşıyakalılar seni hiç unutmayacak, ışıklı yolun tüm Türkiye’yi aydınlatsın" diye konuştu.


Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel de Aksoy'un genç gazetecilerin öğrenmeni, örnek bir insan insan olduğunu söyledi


Törene, Tufan Aksoy'un yakınları, Urla Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu ve CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu da...