Mesa Koza 66

Mesa Koza 66

Girişimciler için geliştirdiği 'Mikrokredi Projesi'yle Nobel ödülü alan Prof. Dr. Muhammed Yunus adına Okan Üniversitesi'nde bir eğitim merkezi açıldı. Yunus, burada öğrencilere girişimciliği ve finansal kaynak yöntemlerini anlatacak

Mesa Koza'nın iptali davası Danıştay’dan döndü!

Ankara'da Büyükesat Vadisi’nde inşa edilecek Mesa Koza Konut Projesi’nin yürütmesinin durdurulması ve iptali için açılan dava Ankara 18. İdare Mahkemesi’nde reddedilmesinin ardından Danıştay’dan döndü.

Sanatseverler Mesa Koza 66 karma sergisinde buluşuyor!

MESA’nın Ankara’nın en gözde semti Gaziosmanpaşa’da hayata geçirdiği MESA KOZA 66 açtığı karma sergi ile 3-17 Aralık tarihleri arasında sanatseverlerini buluşturacak.

Mesa Koza 66 davetlileri ile buluştu!

‘Kalite’ ve ‘güven’in adresi, gayrimenkul sektörünün köklü markası MESA’nın Ankara’nın en gözde semti Gaziosmanpaşa’da hayata geçirdiği MESA KOZA 66 projesi ev sahipliği yaptığı etkinliklerle vadettiği yaşamı yansıtmaya devam ediyor.

MESA KOZA 66 açık sinema etkinliği yarın!

MESA tarafından Ankara'nın Gaziosmanpaşa ilçesinde hayata geçirilen MESA KOZA 66 projesinin yaz etkinlikleri açık hava sineması ile devam ediyor. Açık hava sinema gösterimi yarın gerçekleşecek.

Ankara Mesa Koza 66'da 'Yaza Merhaba' partisi yapıldı!

Gayrimenkul sektörünün ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan köklü markası MESA’nın Ankara’nın en gözde semti Gaziosmanpaşa’da hayata geçirdiği MESA KOZA 66’da seçkin konukların biraraya geldiği başkentin en renkli ‘yaza merhaba’ partisi gerçekleşti.

Mesa Koza 66 Yaza Merhaba Partisi yarın!

MESA tarafından Ankara Gaziosmanpaşa'da inşa edilen Mesa Koza 66 projesinde yaza merhaba partisi düzenleniyor. Parti, yarın saat 13:00 ile 17:00 arasında gerçekleşecek.

Mesa Koza 66 Ankara ödeme planı!

Mesa Koza 66 Ankara ödeme planı kapsamında 0,70 faizle 120 ay taksitli ödemeler yapılıyor. Mesa Koza 66'da fiyatlar 565 bin TL'den başlıyor...

Mesa Koza 66 Evleri fiyatları!

Mesa Koza 66 Evleri fiyatları 565 bin TL'den başlayarak değişiyor. Ankara'da yer alan Mesa Koza 66 projesinde 0,70 faizle 10 yıl sabit taksitli ödemeler yapılıyor...

Mesa Koza 66 Projesi'nde yüzde 20 peşinatla!

MESA KOZA 66 Projesi’ni de kampanyaya dahil etti. 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olan 10 yılda, 0.70 vade farkı ve %20 peşinat avantajı sunan kampanya yoğun ilgi görüyor.

Mesa Mesken Park Mozaik projesini satışa çıkardı!

İstanbulda'ki projelerin ardından yeniden Başkent piyayasına dönen Mesa Mesken,Park Mozaik ve Mesa Koza 66 projeleriyle dönen Mesa Mesken, yaklaşık 1 milyar lira proje geliri bekliyor.

Mesa Koza 66 evleri 473 bin liradan başlıyor!

ANKARA merkezli Mesa Mesken, İstanbul'daki projelerin ardından yeniden Ankara'ya döndü. Başkent piyasasına Park Mozaik ve Mesa Koza 66 projeleriyle dönen Mesa Mesken, yaklaşık 1 milyar lira proje geliri bekliyor.

Mesa'dan Ankara'da 970 milyon TL yatırımla 2 proje!

MESA Ankara'da değeri 970 milyon lirayı bulan 2 gayrimenkul projesi hayata geçirecek. Mesa Mesken, Tepe İnşaat'la birlikte Ankara Yaşamkent'te geliştirdiği projesi Park Mozaik'i satışa çıkardı. Mesa Koza 66'da ise 206 konut inşa edilecek.

Ankara Mesa Koza 66'da fiyatlar 473 TL'den başlıyor!

Türkiye’nin iki inşaat devi Mesa ve Tepe Ankara Yaşamkent’te 885 konutluk Park Mozaik projesini satışa sundu. Mesa ayrıca 1982’de ilk inşaatını yaptığı Koza Sokak’a geri döndü. Şirket, bölgenin son arsasında Koza 66 projesini inşa ediyor..

Mesa Koza 66

Mesa Koza 66 Mesa Koza 66

Türkiye'de ilk kez girişimcilik derslerini başlatarak gençleri iş dünyasının duayen isimleriyle buluşturan Okan Üniversitesi, iş hayatında çözümler getirecek yetenekleri mezun etmeye aday bir okul. 'Eğitimde Türkiye'nin ilklerini gerçekleştireceğiz' sloganıyla hareket eden üniversite Muhammed Yunus Uluslararası Mikrofinans ve Sosyal Girişimcilik Merkezi'nde geleceğin girişimcilerini yetiştirmek üzere program başlattı. Üstelik dersi ustasından Muhammed Yunus'tan dinleme imkanı sunarak. 2006'da 'mikrokredi' uygulamasıyla sosyal ve ekonomik gelişmelere katkılarından dolayı Nobel Barış Ödülü alan Muhammed Yunus, Okan Üniversitesi'nde vereceği derslerle de mikrofinans uygulaması ve sosyal girişimcilik konusunda öğrencilerin ufkunu açacak. Merkezin açılış törenine katılan Muhammed Yunus, kullanıcılarının yüzde 97'sini kadınların oluşturduğu mikrokredi sistemiyle, gelecek nesillerin işsizlik ve eğitimsizlik problemlerinden de kurtulacağını belirtti.

RUS KÜLTÜR MERKEZİ AçILDI

Öğrenci sayısı...