01 / 07 / 2022

Mesa Marmara ödeme bilgileri

Mesa Marmara ödeme bilgileri

Mesa Marmara Evleri satılık daire seçenekleri arasında 2+1 ve 3+1'ler bulunuyor. İDO Pendik İskelesine 7 dakika uzaklıkta inşa edilen projede 24 aya varan vade fırsatı sunuluyor.

Mesa Çubuklu 28'de yaşam başladı! 

Şehir ve doğayı bir arada sunan Mesa Çubuklu 28'de yaşam başladı. Mesa Çubuklu 28'de daire sahibi olmak isteyenlere, şimdi taşınıp yarısını 1 yıl sonra ödeme imkanı sunuluyor...

Mesa Koz'da ofisler satışa çıktı!

Mesa Koz'un yüksek standartlı ofisleri satışa çıktı. Mesa Mesken Genel Müdürü Zafer Ak, Mesa Koz'da ofis sahibi olmak isteyenlere 50 ay vade farksız ödeme avantajı sunduklarını belirtti...

MESA KOZ’un ofisleri 50 ay vade farksız ödeme ayrıcalığıyla satışta!

İstanbul Anadolu Yakası Kozyatağı’nda yaşam kalitesini zirveye çıkaran MESA KOZ’un ofisleri 50 ay vade farksız ödeme ayrıcalığıyla satışa çıkarıldı.

Depremin ardından DASK'tan 1,4 milyon TL'lik ödeme!

Marmara Denizi'nin Silivri açıklarında 26 Eylül tarihinde yaşanan depremin ardından DASK tarafından yaklaşık 1,4 milyon lira ödeme gerçekleştirildi.

Mesa Cadde'den yeni kampanya!

Maltepe’deki Mesa Cadde’den ev almak isteyenlere 180 ay yüzde 0.79 faizle ödeme imkanı sunuluyor….

MESA Cadde’de 180 ay yüzde 0.99 faizle cazip ödeme fırsatı!

İstanbul Maltepe’de yer alan MESA Cadde, şehrin birçok merkezi noktasına yakın konumu ve yaşam seçenekleri ile yüzde 0,99 faizi ve 180 ay taksit imkanları ile sahiplerini bekliyor…

MESA Cadde’de 180 ay yüzde 0.79 faizle ödeme fırsatı!

İstanbul Maltepe’de yer alan MESA Cadde, konumu ve konforlu yaşam seçenekleri ile yüzde 0.79 düşük faizi ve 180 ay taksit imkanlarıyla sahiplerini bekliyor…

Marmara Kule'den yüzde 30 indirim kampanyası! 

Gizer Işık İnşaat tarafından Kartal'da inşa edilen Marmara Kule Business'ta avantajlı ödeme seçenekleri dikkat çekiyor. Projede açılışa özel yüzde 30'luk indirim avantajı sunuluyor. 

Mesa Bodrum Demirbükü güncel fiyatlar!

Mesa Bodrum Demirbükü'nde en özel koylarından birinde yer alan bu çok özel proje 3 milyon 750 bin TL den başlayan fiyatlarla 36 aya kadar şirket bünyesinde vade farksız ödeme imkanı sunuyor...

MESA projelerinde yüzde 15 peşinatla teslime kadar ödene yok!

MESA, eşsiz adalar manzarası ve tertemiz orman havasıyla MESA GÖKADA ve doğal gölün hemen yanı başında yer alan, orman manzaralı MESA Orman projelerine sadece yüzde 15 peşinatla teslime kadar ödeme yapmadan sahip olma fırsatı sağlıyor.

Tema İstanbul ödeme bilgisi! 

Tema İstanbul ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor. Son 50 dairenin satışta olduğu projede tapular hemen teslim ediliyor. Tema İstanbul projesi, Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur imzasını taşıyor.

Mesa Koz ödeme seçenekleri!   

Mesa Koz ödeme seçenekleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Mesa Mesken A.Ş. tarafından hayata geçirilen Mesa Koz projesinde  280 daire bulunuyor.

Huzurlu Marmara fiyat ve ödeme planı!

Huzurlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Huzurlu Marmara'da kampanyalı fiyat ve ödeme olanakları sunuluyor. Projede dairelerin 2019'da teslim edilmesi planlanıyor..

Mesa Marmara ödeme bilgileri Haberi

Mesa Marmara ödeme bilgileri

Mesa Marmara Evleri satılık daire teslimlerinin 2017 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje Mesa Mesken tarafından hayata geçiriliyor. 


İstanbul'un Kartal ilçesinde yükselen Mesa Marmara Konutları 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede toplam 105 adet konut yer alıyor. 


Mesa Marmara Residence'de yüzde 30 peşinde, kalan tutarın yüzde 30'u için 12 ay sonra, yüzde 30'u için ise 24 ay sonra ara ödeme yapılıyor ve kalan kısım 2 yıl taksitlendiriliyor. 


Mesa Marmara Evleri satılık konut fiyatları 3+1'lerde 846 bin TL'den başlıyor. 2+1'lerin satışlarının tamamlandığı proje 20 katlı tek bloktan meydana geliyor. 


Kartal Mesa Mesken Rezidans Bağdat Caddesi'ne 10 dakika, İDO Pendik İskelesine 7 dakika, İDO Kartal İskelesine 1 dakikalık mesafede bulunuyor.


Kartal Mesa Marmara satış ofisi 

Telefon: 444 9 366 

Web adresi: