mesa yeni projeler

mesa yeni projeler

MESA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mert Boysanoğlu, Rusya, Almanya, Polonya, Sırbistan ve Özbekistan olmak üzere yurt dışında 8 yeni projeye başlayacaklarını müjdeledi.

MESA Holding, 2019'u yaklaşık 1,5 milyar TL ciro ile kapattı!

MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu yaptığı açıklamada, MESA Holding olarak yaklaşık 1,5 milyar TL ciro ile geçen yılı kapattıklarını söyledi.

MESA, 7 projesi ile konutta büyük indirim kampanyasına katıldı!

MESA; Mesa Orman, Çubuklu 28, Mesa Koz, Mesa Cadde, Yeşilyaka Koru, Yeşilyaka Su ve Mesa Gökada ile 0.98 faiz oranı, yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat fırsatı sunan  konutta büyük indirim kampanyasına katıldı..

MESA'dan 6 milyar liralık 8 yeni proje!

Yeni projeleri ile toplam 6 milyar liralık değer yaratan MESA, sağladığı 3 bin kişilik istihdam rakamını ise projeleri ve satış ofisleri ile kısa sürede 5 bin ve üzerine çıkarmayı planlıyor.

Mesa'dan 5 yeni proje geliyor!

Mesa Koz projesini geçtiğimiz günlerde görücüye çıkaran Mesa yıl içerisinde 5 yeni projeye başlayacak. İşte o projeler...

Konutta satışlar arttı, yeni projeler için düğmeye basıldı!

Konut kredi faizlerindeki düşüşle beraber bekleyen vatandaş alıma geçti. Konut piyasası hareketlenince başlayınca şantiyeler de hızlandı. Sektör temsilcileri, 2021'in yeni projelerin yılı olacağını belirtirken, inşaat sektöründe vites artırıldığını dile getirdi...

Mesa'dan 4 yeni proje geliyor!

Mesa, markalı konutta 50 yıllık köklü geçmişi ile güvenin sembolü oldu. 40 bini yurtdışında olmak üzere 104 binden fazla konut üreten Mesa, yeni projeleri ile yoluna devam ediyor.

Büyükçekmece için yeni projeler hazırlanıyor!

Büyükçekmece Belediye personeli yeni projeler geliştirmek için Avrupa İşletmeler Ağı ve Teknopark Sorumluları ile belediye hizmet binasında buluştu.

Nef'ten Beykoz ve Çekmeköy'e yeni proje!

Nef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, "İstanbul'da Çekmeköy ve Beykoz'da yeni projeler için çalışmalarımız devam ediyor. NewYork ve Almati, Kazakistan'da iki yeni projemiz 2020'nin ilk çeyreğinde satışa çıkacak" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan belediyelere yeni proje talimatı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hafta içinde bir araya geldiği AK Partili belediye başkanlarından işçileri sendikalarına göre ayırmamalarını ve kucaklayıcı olmalarını talep etti: Erdoğan, “Borçlarınız varsa bitirin ve yeni projeler üretin” diye konuştu:

TOKİ'den Silivri'ye yeni 1.839 konut geliyor!

TOKİ İstanbul İli, Silivri İlçesi, Alipaşa Mahallesi'nde toplam üç etaptan oluşacak yeni projeler hayata geçirilecek. Proje kapsamında Silivri'ye 1.839 konut inşa edilecek...

Faiz indirimi yeni projeler için motivasyon olacak!

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, "Faiz indirimi ile birlikte inşaat sektörü 3. ve 4. çeyrekte toparlanma sürecini hızlandıracak ve 2020’de büyümesine devam edecektir. Diğer taraftan da bu pozitif gelişme biz sektör temsilcilerine yeni projeler için motivasyon olacaktır" dedi...

Odak Grubu Rusya’da yeni projeler yapacak!

Akdeniz’in en büyük AVM’sini Antalya’da açan Odak Grubu, bir süredir faaliyet göstermediği Rusya’da ve İzmir’de yeni projelere hazırlanıyor...

Bursa Osmangazi'ye yeni dönemde dev projeler inşa edilecek!

Bursa Osmangazi ilçesi son 10 yılda birbirinden farklı projelerle büyük bir gelişim gösterdi. 10 yılda 936 projeyi hayata geçiren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yeni projeler ile Osmangazi'ye yeni bir vizyon kazandırmaya hazırlanıyor.

Sera Group, Bodrum ve Karadağ'da yeni projeler yapacak!

İnşaat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Sera Group, yatırımlarına devam ediyor. Şirket Bodrum'da 50 milyon dolarlık, Karadağ'da 55 milyon Euro'luk yatırımla iki yeni proje üretecek. Şirketin Avrupa'da uluslararası yatırımlar yapma planı da bulunuyor…

Nisan 2019'da satışa çıkacak projeler!

2019 yılının Nisan ayında satışa çıkacak olan yeni projeler lansmana özel fiyatlarla alıcılarını bekliyor. İşte Nisan 2019'da satışa çıkacak projeler...

Osmangazi Belediyesi yeni projelerin temelini atacak!

Osmangazi Belediyesi, 2019 yılında açılışını gerçekleştireceği yeni projeler ile kentin geleceğine damga vuracak.

Mehmet Özhaseki: Ankara'yı büyütecek yeni projeler hazırlıyoruz!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Eksik ne varsa, yapılması gereken ne varsa onları tespit ettik. Bu şehri daha nasıl büyütürüz diye yeni projeler hazırlıyoruz." diye konuştu. 

mesa yeni projeler

mesa yeni projeler mesa yeni projeler

MESA, İstanbul'da geçen senenin değerlendirildiği, bu yılın projeksiyonunun paylaşıldığı ve şirketin 50 yıllık serüveninin de masaya yatırıldığı bir basın toplantısı gerçekleştirdi.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, toplantıda konuşan MESA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mert Boysanoğlu hedeflerinin MESA’yı dünyada da tanınan bir Türk markası haline getirmek olduğunu ve bu yılın hem yurt içinde hem de yurt dışı taahhüt ve yatırım projeleri açısından çok güçlü olacakları bir yıl olacağını dile getirdi.

Mert Boysanoğlu, 2018'de başladıkları yurt dışına odaklanma sürecinin meyvelerini bu yıl almaya başladıklarını belirterek “Konutun yanı sıra farklı sektörlerde de MESA’yı marka haline getireceğiz. Öncelikli olarak MESA İMALAT ve MESA PROJE’de yeni hedefler belirleyerek hızlı bir şekilde çalışmaya başladık” dedi.

Yurt dışında 8, Türkiye'de 3 yeni proje

Rusya, Almanya, Polonya, Sırbistan, Özbekistan'da olmak üzere yurt dışında 8...