Metal Yapı Grubu projeleri

Metal Yapı Grubu projeleri

İnşaat ve eğitimde faaliyet gösteren Metal Yapı Grubu, sağlığa da girmeyi planlıyor. Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, onkoloji hastanesi kuracaklarını söylüyor. 

Mlh Metal Yapı İnşaat Mermer Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mlh Metal Yapı İnşaat Mermer Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal’da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Halis Burak Koşar tarafından kuruldu.

Tüzemenler Yapı'nın konkordato davasında yeni karar çıktı!

Tüzemenler Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Tüzemen tarafından 1985 yılında kurulan Tüzemenler Yapı Grubu konkordato talep etmişti. Şirket hakkında yeni bir karar çıktı...

Metal Yapı Konut'un acı günü! Ömer Saçaklıoğlu hayatını kaybetti!

Metal Yapı Konut'un kurucusu ve Doğa Koleji’nin eski sahibi olan ve kurumun girdiği ekonomik krizi sonrasında çok tartışılan iş insanı Ömer Saçaklıoğlu yaşamını yitirdi.

Metal Gayrimenkul ve YK Yatırım Holding'in hisse satış görüşmeleri sonlandırıldı!

Ömer Saçaklıoğlu ve Metal Yapı Konut'un Metal Gayrimenkul'e verdiği beyanda icra takibi nedeni ile sahip oldukları hisseler üzerine haciz konulduğunu beyan etti.  Bu beyan sonucunda hisseler için YK Yatırım Holding A.Ş. ve Yalçın Yalçınkaya ile yapılan hisse satış görüşmeleri sonlandırıldı.

Metal Gayrimenkul hisselerinin satışı için görüşmelere başladı!

Metal Gayrimenkul,  Metal Yapı Konut A.Ş.'ye ve Ömer Saçaklıoğlu'na ait olan hisselerinin satışı için görüşmelere başladı. 

Dermisan 2020 Metal Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dermisan 2020 Metal Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Beyzanur Okur tarafından kuruldu.

Yardımcılar Metal Yapı Malzemeleri Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yardımcılar Metal Yapı Malzemeleri Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Mesut Usta tarafından kuruldu.

Advanced Metal Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Advanced Metal Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Devrim Mustafa Yarkın tarafından kuruldu.

Baykara Metal Yapı Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baykara Metal Yapı Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Sezer Baykara tarafından kuruldu.

MMK Spor Çelik Metal Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MMK Spor Çelik Metal Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Keçeli tarafından kuruldu.

Öz Yavuz Hırdavat Metal Yapı ve Elektrik Malzemeleri Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Öz Yavuz Hırdavat Metal Yapı ve Elektrik Malzemeleri Sanayi Limited Şirketi Pendik'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Cemal Kula tarafından kuruldu.

Tüzemenler Yapı'nın tedbir kararı duruşması 17 Ekim'de!

1985 yılında Cumhur Tüzemen tarafından kurulan Tüzemenler Yapı Grubu iflas etti. Şirketin tedbir kararının devamına ilişkin duruşması 17 Ekim 2019 günü gerçekleşecek.

AGZ Metal Yapı Malzemeleri Tekstil Reklam Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

AGZ Metal Yapı Malzemeleri Tekstil Reklam Danışmanlık Limited Şirketi bugün Pendik'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Ekrem Yerlikaya tarafından kuruldu.

Metal Yapı Grubu projeleri

Metal Yapı Grubu projeleri Metal Yapı Grubu projeleri

Ekonomist Dergisi'nden Levent Gökmen Demirciler, Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali ile bir röportaj gerçekleştirdi. İşte, o röportaj.. 

İnşaat sektöründe 38 yıldan bu yana faaliyet gösteren Metal Yapı Grubu, bugüne kadar 3 milyon metrekarelik inşaat yaptı. Halihazırda Göktürk, Kemerburgaz, Küçükçekmece gibi semtlerde lüks projeler üreten grup, yeni projeler geliştirmek üzere de çalışmalar yürütüyor. ikisi Florya'da biri Fatih'te olmak üzere üç AVM yatırımı da bulunan grup, Levent'te Fako Holding arazisi üzerinde 1 milyar dolarlık yatırımla İstanbul'un en yüksek ofis binasını da inşa ediyor. Doğa Kolejleri ile eğitim sektöründe büyüyen grup, önümüzdeki dönemde Doğa Üniversitesi açmak üzere iki üniversiteyle satın alma görüşmeleri yürütüyor. Sağlık sektörüne de göz kırpan grup, önümüzdeki 3-5 yıllık süreçte onkoloji alanında nitelikli sağlık yatırımları yapmayı planlıyor. Yıllık...