Metal Yapı Konut projeleri

Metal Yapı Konut projeleri

İnşaat ve eğitimde faaliyet gösteren Metal Yapı Grubu, sağlığa da girmeyi planlıyor. Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, onkoloji hastanesi kuracaklarını söylüyor. 

Metal Yapı Konut 5 yılda 2,5 milyar dolar ciro hedefliyor!

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, "Önümüzdeki 5 yılda planladığımız projeler ve arsa stoğu ile 2,5 milyar dolar ciroya ulaşmayı hedefliyoruz' diyerek açıklamalarda bulundu. 

Metal Yapı Konut 5 yeni proje yapacak!

37 yıllık tecrübesiyle İstanbul'da birçok önemli imza atan Metal Yapı Konut, Göktürk ve Kemerburgaz'daki projelerine tüm hızıyla devam ediyor. Bölgede bugüne kadar 6 projeyi hayata geçiren Metal Yapı Konut, 5 yeni projeye daha imza atacak. 

Metal Yapı Konut'tan 4 yeni proje!

Yedi sektördeki 20 şirketiyle ekonomiye ve istihdama önemli katkı sağlayan Metal Yapı Konut 4 yeni projesini 2017 yılı içerisinde satışa çıkaracak.

Metal Yapı Konut 2 projesini Katar'da tanıttı!

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından olan Metal Yapı Konut, Katar Doha'da düzenlenen EXPO Turkey by Qatar Fuarı'na katıldı. Şirket, fuarda 2 projesini tanıttı.

Metal Yapı Konut'tan istihdam seferberliğine destek!

İstanbul’da birçok önemli projeye imza atan Metal Yapı Konut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, istihdam seferberliği çağrısına destek vereceği açıklaması yaptı.

Metal Yapı Konut'tan 3 dev proje!

Geçen yıl Doğa Okulları’nı satın alarak gündeme gelen 30 yıllık inşaatçı Metal Yapı Konut, 2017’de de yatırımlarına aralıksız devam edecek.

Metal Yapı Konut 2017'de yüzde 40 büyümeyi hedefliyor!

Gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki 36 yıllık tecrübesiyle İstanbul’da birçok önemli projeye imza atan Metal Yapı Konut, 2017 yılı hedeflerini büyüttü.

Metal Yapı Konut'tan 1 milyar doların üzerinde inşaat yatırımı!

Metal Yapı Genel Müdürü Akın Karali, 1 milyar doların üzerinde gayrimenkul ve inşaat projesine yatırım yaptıklarını belirtti.

Metal Yapı Konut'tan 5 yılda 2,5 milyar dolarlık yatırım!

5 yıl için 2 buçuk müyar dolar yatırım yapmayı hedefleyen Metal Yapı Konut Ulus, Zekeriyaköy ve Göktürk'te yeni projelere başlayacak.

Metal Yapı Konut, GYO oluyor!

Devam eden projelerinin yatırım tutarı 1 milyar dolar olan Metal Yapı Konut, bu yıl içinde yeniden 1 milyar dolarlık gayrimenkul projelerine başlayacak.

Metal Yapı Ulus projesine 2017'de başlayacak!

Metal Yapı Konut, deniz manzaralı 5'inci projesini Ulus'ta yapacak. Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, "Ulus'ta müthiş bir deniz manzarasına sahip bir proje yapacağız ve bu projemize 2017'de başlayacağız" dedi.

Metal Yapı Konut 4. Kupon faiz ödemesini yayınladı!

Metal Yapı Konut A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'n da yapılan yazılı açıklamaya göre Metal Yapı Konut A.Ş. 4. Kupon faiz ödemesini yayınladı.

Metal Yapı Konut, Akvaryum Turizm'den ayrılıyor!

Metal Gayrimenkul A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Metal Gayrimenkul iştiraki Metal Yapı Konut, Akvaryum Turizm Ticaret Ltd Şirketi'den ayrılıyor.

Metal Yapı Konut 3. kupon faiz oranını yayınladı!

Metal Yapı Konut A.Ş. bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Metal Yapı Konut 3. kupon faiz oranını yayınladı. İşte, Metal Yapı Konut 3. kupon faiz oranı...

Mlh Metal Yapı İnşaat Mermer Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mlh Metal Yapı İnşaat Mermer Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal’da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Halis Burak Koşar tarafından kuruldu.

Metal Yapı Konut'un acı günü! Ömer Saçaklıoğlu hayatını kaybetti!

Metal Yapı Konut'un kurucusu ve Doğa Koleji’nin eski sahibi olan ve kurumun girdiği ekonomik krizi sonrasında çok tartışılan iş insanı Ömer Saçaklıoğlu yaşamını yitirdi.

Metal Gayrimenkul ve YK Yatırım Holding'in hisse satış görüşmeleri sonlandırıldı!

Ömer Saçaklıoğlu ve Metal Yapı Konut'un Metal Gayrimenkul'e verdiği beyanda icra takibi nedeni ile sahip oldukları hisseler üzerine haciz konulduğunu beyan etti.  Bu beyan sonucunda hisseler için YK Yatırım Holding A.Ş. ve Yalçın Yalçınkaya ile yapılan hisse satış görüşmeleri sonlandırıldı.

Metal Gayrimenkul hisselerinin satışı için görüşmelere başladı!

Metal Gayrimenkul,  Metal Yapı Konut A.Ş.'ye ve Ömer Saçaklıoğlu'na ait olan hisselerinin satışı için görüşmelere başladı. 

Dermisan 2020 Metal Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dermisan 2020 Metal Yapı Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Beyzanur Okur tarafından kuruldu.

Limatek Yapı Konut İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Limatek Yapı Konut İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İlyas Erzengin tarafından kuruldu.

Yardımcılar Metal Yapı Malzemeleri Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yardımcılar Metal Yapı Malzemeleri Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Mesut Usta tarafından kuruldu.

Advanced Metal Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Advanced Metal Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Devrim Mustafa Yarkın tarafından kuruldu.

Baykara Metal Yapı Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baykara Metal Yapı Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Sezer Baykara tarafından kuruldu.

MMK Spor Çelik Metal Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MMK Spor Çelik Metal Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Keçeli tarafından kuruldu.

Öz Yavuz Hırdavat Metal Yapı ve Elektrik Malzemeleri Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Öz Yavuz Hırdavat Metal Yapı ve Elektrik Malzemeleri Sanayi Limited Şirketi Pendik'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Cemal Kula tarafından kuruldu.

AGZ Metal Yapı Malzemeleri Tekstil Reklam Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

AGZ Metal Yapı Malzemeleri Tekstil Reklam Danışmanlık Limited Şirketi bugün Pendik'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Ekrem Yerlikaya tarafından kuruldu.

Güneşin Metal Yapı İzolasyon Makina Peyzaj Elektrik Tekstil Kimya Tem. Orman Ürünleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güneşin Metal Yapı İzolasyon Makina Peyzaj Elektrik Tekstil Kimya Tem. Orman Ürünleri Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Muharrem Kalkat tarafından kuruldu...  

Metal Yapı Konut projeleri

Metal Yapı Konut projeleri Metal Yapı Konut projeleri

Ekonomist Dergisi'nden Levent Gökmen Demirciler, Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali ile bir röportaj gerçekleştirdi. İşte, o röportaj.. 

İnşaat sektöründe 38 yıldan bu yana faaliyet gösteren Metal Yapı Grubu, bugüne kadar 3 milyon metrekarelik inşaat yaptı. Halihazırda Göktürk, Kemerburgaz, Küçükçekmece gibi semtlerde lüks projeler üreten grup, yeni projeler geliştirmek üzere de çalışmalar yürütüyor. ikisi Florya'da biri Fatih'te olmak üzere üç AVM yatırımı da bulunan grup, Levent'te Fako Holding arazisi üzerinde 1 milyar dolarlık yatırımla İstanbul'un en yüksek ofis binasını da inşa ediyor. Doğa Kolejleri ile eğitim sektöründe büyüyen grup, önümüzdeki dönemde Doğa Üniversitesi açmak üzere iki üniversiteyle satın alma görüşmeleri yürütüyor. Sağlık sektörüne de göz kırpan grup, önümüzdeki 3-5 yıllık süreçte onkoloji alanında nitelikli sağlık yatırımları yapmayı planlıyor. Yıllık...