meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı

meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı

Bugün görülecek yağışlar, Batı Karadeniz, İzmir, Aydın, Manisa, Isparta, Samsun ile Antalya'nın kuzeybatı, Burdur'un doğu, Amasya, Çorum ve Çankırı'nın kuzey kesimlerinde lokal dolu ve kısa süreli fırtınayla birlikte kuvvetli olması bekleniyor.

Kuvvetli Mühendislik Ormancılık Peyzaj Çevre Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Güngören Şubesi açıldı!

Kuvvetli Mühendislik Ormancılık Peyzaj Çevre Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Güngören Şubesi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile Salih Kuvvetli tarafından açıldı. 

Gayrimenkul sektöründe standartlar artırılmalı!

GYODER Başkanı Doç. Dr. Yetgin, "Yüzyıllardır dört aşamalı döngüyle çalışan ekonomik döngünün iyileşme kısmına girdiğimizi düşünüyorum. Eğer sektörde standartları artırırsak bir daha ki döngüye daha kuvvetli gireriz" dedi...

GYODER Çözüm Platformu ticari gayrimenkul sektörünü mercek altına aldı!

GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, "Gayrimenkul sektöründe standartları artırırsak bir daha ki döngüye daha kuvvetli gireriz" dedi...

Faiz indirimi, konut sektöründe ipotekli satışları artıracak!

Hafele Türkiye ve Bölgesi İcra Kurulu Başkanı Uytun, "Merkez Bankası, faizleri 425 baz puan indirerek enflasyon ile aradaki makası daraltmada önemli ve kuvvetli bir adım attı. Faiz indirimi, tüm piyasalara olduğu gibi konut piyasasına da olumlu yansıyacak" dedi...

Konutta sermayesi güçlü geliştiricilerin dönemi başlıyor!

Emlakjet Genel Müdürü Gizem Moral Kunter, "Önümüzdeki dönem, sermaye kuvvetli geliştiricilerin varlıklarını devam ettirecekleri bir dönem” dedi.

İnşaat malzemeleri sanayisi toparlanma işaretleri veriyor!

İnşaat malzemeleri sanayisinde, güven ve beklentilerdeki artışlar, kuvvetli toparlanma işaretleri veriyor.

Ataşehir’de 80 ev zarar gördü!

İstanbul genelinde yaşanan aşırı yağış ve kuvvetli fırtınadan Ataşehir'de etkilendi. Bölgede 80 ev ve apartmanın çatısı uçtu.

Şehirler meteorolojik afetlere hazır mı?

Mimar Sinan Mühendisler Birliği, şehirlerin atık su alt yapılarının, son yıllarda kuvvetli yağışların artması ve kısa sürede metrekareye yüksek miktarda yağmurun düşmesi şeklinde görülen yağış rejimindeki değişikliğe hazır olmadığı uyarısında bulundu.

ABD’de 1. el konut satışları Temmuz'da yüzde 12,4 arttı!

ABD’de 1. el konut satışları, Temmuz ayında yüzde 12,4 artışla yaklaşık 9 yılın en güçlü performansını gösterdi. Ekonomistler, konut satışlarındaki artışı sektördeki iyileşmenin sanılandan daha kuvvetli olduğu şeklinde yorumladı.

Şimdi konut alıcısının kuvvetli olduğu zaman!

Keleşoğlu Holding Pazarlama ve Satış Koordinatörü Bilge Özdemir bugün " şimdi alıcının kuvvetli olduğu zaman" konusunu ele alan bir yazı yazdı. İşte Bilge Özdemir'in o yazısı...

Mahmut Badem Ödemiş'teki eğitim yatırımlarını anlattı!

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, Kuvvetli Mahallesindeki meslek lisesi ve Zafer Mahallesindeki okul talebiyle ilgili somut adımların yakında atılacağını belirterek, 2016 yılının Ödemiş'te eğitim yatırımları açısından altın bir yıl olacağını vurguladı

Kuvvetli İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kuvvetli İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yılmaz Ünal tarafından 200 bin TL sermaye ile, 13 Kasım'da İstanbul Bayrampaşa'da kuruldu.

Bulvar İstanbul Projesi ne zaman tamamlanacak?

Mimar Sabri Paşayiğit’in önderliğinde nitelikli projeler üreten SPDO’nun Başakşehir’de inşaatı devam eden Bulvar İstanbul projesi, çağdaş tasarımı ve sosyal yanı kuvvetli kurgusuyla bulunduğu lokasyonda fark yaratmayı hedefliyor.

meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı Haberi

meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı


Meteoroloji Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, bugün görülecek yağışlar, Batı Karadeniz, İzmir, Aydın, Manisa, Isparta, Samsun ile Antalya'nın kuzeybatı, Burdur'un doğu, Amasya, Çorum ve Çankırı'nın kuzey kesimlerinde lokal dolu ve kısa süreli fırtınayla birlikte kuvvetli olması bekleniyor.


Açıklamada, vatandaşlar su baskını ve yıldırım gibi yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı dikkatli olmaları konusunda...