Michael Schumacher evine dönüyor

Michael Schumacher evine dönüyor

Geçirdiği talihsiz kaza sonrası komaya giren ve 3 aydır komada bulunan Alman Formula 1 pilotu Michael Schumacher'in eşi, Cenevre gölü yakınlarında bulunan malikanelerinin yanına tam teşekküllü özel sağlık merkezi kuruyor.

Melisa Şenolsun, Umut Evirgen'in Emirgan’daki lüks evine taşındı!

Birkaç aydır beraberlik yaşayan Umut Evirgen ile Melisa Şenolsun, beraber yaşamaya karar verdi. Moda’da oturan güzel oyuncu, Evirgen'in Emirgan’da bulunan lüks evine taşındı. 

Serdar Bilgili ile Amerikalı emlak kralı Michael Shvo arasında 3.5 milyarlık dava!

Serdar Bilgili ile Amerikalı emlak kralı Michael Shvo 2018’den beri ortaktı. Ortakların, New York, California ve Miami’deki gayrimenkul yatırımları 3.5 milyar doları geçti. Ancak ortakların arası bozuldu ve mahkemelik oldular.

Serdar Bilgili, Michael Shvo'ya açtığı davayı geri çekti!

Serdar Bilgili, ortağı Michael Shvo’ya ‘Şirketin parasını kullanıyor’ iddiasıyla açtığı davayı geri çekti. Shvo’nun avukatı, ‘Para koparmak ve Big Red binasına ortak olamadığı için böyle davranıyor’ imasında bulundu.

Enes Batur yeni evine helikopter pisti yaptırdı!

Ecenaz Üçer ile yeni bir aşka başlayan sosyal medya fenomeni Enes Batur, yeni aldığı evine helikopter pisti yaptırdı.

Serdar Bilgili ve Michael Shvo'nun ortaklığı bozuldu!

Posta gazetesi yazarı Müge Dağıstanlı, Serdar Bilgili ile yakın dostu Amerikalı Emlak Kralı Michael Shvo'nun ortaklığının bozulduğunu yazdı.

Liverpoollu Fabinho'nun evine hırsız girdi!

İngiltere Premier Lig ekipleri arasında yer alan Liverpool'da forma giyen Fabinho'nun evine hırsız girdi!

Fatih Portakal'ın Seferihisar'daki çiftlik evine kaçak yapı inşa ettiği iddia edildi!

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın Seferihisar’daki 8.3 dönümlük çiftlik evine, yasalara aykırı şekilde 3 kaçak yapı inşa ettiği öğrenildi. Portakal’ın zamanında eleştirdiği İmar Barışı’ndan da yararlandığı ortaya çıktı...

Futbolcu Dele Alli'nin evine hırsız girdi!

İngiltere Premier Lig ekibi Tottenham'da forma giyen Dele Alli'nin evine hırsız girdi.

Trump'ın eski avukatı Michael Cohen cezaevinden çıkıyor!

Moskova'daki emlak projesi için Donald Trump'a aracılık etmek, vergi kaçırma gibi suçlardan 3 sene hapis cezasına mahkum edilen eski avukatı Michael Cohen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle hapishaneden çıkartılacak.

MasterChef Güzide Mertcan yeni evine taşındı!

'MasterChef Türkiye' programı ile adını duyuran Güzide Mertcan, 7 milyon TL değerindeki villasını satmıştı. Mertcan, yeni evine taşındı…

Jan Vertonghen'in evine hırsız girdi!

İngiltere Premier Lig ekipleri arasında yer alan Tottenham'da forma giyen Jan Vertonghen'in evine hırsız girdi. 

Sinem Kobal evine atölye kurdu!

Evine atölye kuran oyuncu Sinem Kobal, eski eşyaları çöpe atmayıp geri dönüşüme kazandırıyor.

Ahmet Hamdi Tanpınar’ın evine 'bu binada yaşadı' tabelası asıldı!

Yazar Ahmet Hamdi Tanpınar’ın İstanbul Gümüşsuyu’nda yer alan evine ‘Ahmet Hamdi Tanpınar bu binada yaşadı’ tabelası asıldı.

Michael Schumacher evine dönüyor

Michael Schumacher evine dönüyor Michael Schumacher evine dönüyor

7 kez Dünya Şampiyonu olan Michael Schumacher'in eşi Corinna, 3 aydır yoğun bakımda tutulan eşi için doktorların "Kötü haber için hazırlıklı olmalıyız" söyleminin ardından eşi için özel bir sağlık merkezi yapımı için harekete geçti.


İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre Corinna Schumacher, Cenevre golü yakınlarında bulunan 25 milyon poundluk malikanelerinin içine 10 milyon poundluk yüksek teknoloji ürünü ve tam teşekküllü bir sağlık tesisi kurmaya hazırlanıyor.


Schumacher çiftinin bir aile yakını ise habere paralel olarak yaptığı açıklamada, "Mucizeler oluyor. Varlıklı bir insanın alabileceği en iyi tedaviyi kendisine sunmaya çalışıyoruz.  Ancak dünyadaki bütün paraları da verseniz onun yaşadıklarını düzeltemez. Ailesi de kalıcı hareketsiz bir gelecek için düzenlemeler yapıyor." şeklinde...