Milliyetçi Cephe

Milliyetçi Cephe

1998 yılında Ziraat Bankası, cami yapılması için Vakıflar'a devrettiği Taksim'deki arsasını geri almış. Ziraat Bankası, bir zamanlar otopark olarak kullanılan arsasını ''Ziraat Park'' olarak İstanbulluların hizmetine sunacakmış.

Eksen Kilit Geçiş Çatı Cephe Sistemleri İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eksen Kilit Geçiş Çatı Cephe Sistemleri İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermayeyle bugün Pendik'te kuruldu.

Kale Boya'dan çevre dostu iç cephe boyaları!

Binlerce renk alternatifini günümüz trendlerine göre geliştirerek kullanıcıyla buluşturan Kale Boya, çevre dostu iç cephe boyaları ile mekanların havasını değiştiriyor.

8. Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu gerçekleşti!

ÇATIDER tarafından, 2-3 Haziran 2016 tarihlerinde düzenlenen “8. Ulusal Çatı & Cephe Sempozyumu” gerçekleşti. Sempozyumda, sektördeki gelişmelere ve akademik çalışmalara yer verildi.

ÇATIDER 8. Çatı ve Cephe Sempozyumu yarın başlıyor!

ÇATIDER çatı ve cephe sektöründeki yeni teknoloji ve uygulamaları ele almak üzere düzenlediği Çatı ve Cephe Sempozyumu’nun 8’incisi, 2-3 Haziran 2016 tarihlerinde Mimar Sinan Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

ÇATIDER Çatı ve Cephe Sempozyumu 2-3 Haziran'da!

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (ÇATIDER) çatı ve cephe sektöründeki yeni teknoloji ve uygulamaları ele almak üzere düzenlediği Çatı ve Cephe Sempozyumu’nun 8’incisi, 2-3 Haziran 2016 tarihlerinde düzenliyor.

Tor Cephe Sistemleri İnşaat Mobilya Elektrik Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tor Cephe Sistemleri İnşaat Mobilya Elektrik Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ali Aydın tarafından 10 bin TL sermaye ile 26 Mayıs'ta Tuzla, Aydınlı Mahallesi, Beynur Sokak'ta kuruldu.

Kocaman Kardeşler İnşaat Elektrik Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kocaman Kardeşler İnşaat Elektrik Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Kayhan Kocaman, Ayhan Kocaman ve Hasan Kocaman ortaklığıyla 60 bin TL sermaye ile 24 Mayıs'ta Şişli'de kuruldu.

Master Cephe Kaplama İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Master Cephe Kaplama İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Rıza Boz, Sedat Karahan, Hayrullah Çelik, Cemal Ay ortaklığıyla 20 bin TL sermaye ile 20 Mayıs'ta Sancaktepe'de kuruldu.

Bursa'da cephe sağlıklaştırma çalışmaları başladı!

Altıparmak Caddesi ve eski sebze hali yanında Ankara yoluna cepheli binalar ve ardından Mehmet Akif Mahallesi’nde çevre yoluna cepheli binalarda yapılan cephe sağlıklaştırma çalışmaları şimdi de kent girişlerine kaydırıldı.

Dış cephe ısı yalıtımı 100 milyona koşuyor!

Binalara Enerji Kimlik Belgesi almak için son tarihin yaklaşması, dönüşüm ve yeni binalar dış cephe ısı yalıtım pazarını Avrupa lideri yaptı. Pazar, 100 milyon metrekare hacme ulaşacak.

2B Cephe Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

2B Cephe Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Bilal Hasanoğlu ve Bilal Budak ortaklığıyla 20 bin TL sermaye ile 11 Mayıs'ta Esenler, Oruç Reis Mahallesi, Tekstilkent Caddesi'nde kuruldu.

Alba Cephe Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alba Cephe Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Levent Kesen ve Uğraş Taşbalı ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 6 Mayıs'ta Kartal, Soğanlık Orta Mahallesi, Kaptanı Derya Caddesi'nde kuruldu.

Ofcity İnşaat Mekanik Dış Cephe Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ofcity İnşaat Mekanik Dış Cephe Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Arzu Çakır tarafından 10 bin TL sermaye ile 6 Mayıs'ta Pendik, Doğu Mahallesi, Lokman Hekim Caddesi'nde kuruldu.

Milliyetçi Cephe

Milliyetçi Cephe Milliyetçi Cephe25 yıllık Taksim kavgasına nokta


Ziraat Bankası, cami yapılması için 1980'de Vakıflar'a devrettiği Taksim'deki alanı, Yargıtay kararıyla geri aldı. Banka burayı parka dönüştürecek. 


Vakıflar'dan geri alındı


1970'lerden beri süren ''Taksim'e cami'' tartışması, önceki gün sonuçlanan bir davayla tarihe karıştı. Ziraat Bankası, cami yapımı için 1980'de hükümetin emriyle Vakıflara devrettiği arsasını geri aldı.


Yargıtay'dan kesin karar


Banka, arsanın iadesini sözleşmedeki ''10 yıl içinde inşaatın bitmesi'' hükmüne dayanarak istedi. Bu süre geçtiği halde cami yapılmadığı için 1990'da dava açıldı. Dava Yargıtay kararıyla kesinleşti.


İnşaat talimatı verildi


Bu gelişme üzerine banka dün arsaya, ''ZİRAAT PARK'' adı altında park yapılması kararı aldı. Proje hazırlığına hemen başlandı.


2-3 ay içinde bitecek

Eskiden...