04 / 07 / 2022

mimar Aydın Tayyar

mimar Aydın Tayyar

Kıbrıslı Yüksek Mimar Aydın Tayyar vefat etti. Ailesi taziye ilanı yayınlattı. Bizde www.emlakkulisi.com ailesi olarak merhumun ailesine başsağlığı dileriz.

Aydın Efeler'de sağlıklı kentleşme için imzalar atıldı!

Efeler Belediyesi ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi sağlıklı kentleşme için protokol imzaladı.

Emre Aydın Ömerli'deki lüks villasının kapılarını açtı!

Ünlü sanatçı Emre Aydın, mimar eşi Eda Köksal ile yaşadığı evin kapılarını açtı. Ömerli'deki lüks villanın dekorasyonu Eda Köksal'a ait.

Mimar Aydın Ulakoğlu'nun acı günü! Bedriye Ulakoğlu vefat etti!

Yüksek Mimar Mühendis Aydın Ulakoğlu'nun annesi Bedriye Ulakoğlu vefat etti. Ailesi taziye ilanı yayınladı. 

Aydın Mimar Sinan Mahallesi'ndeki arazi için halkoylaması yapılacak!

Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne ait  olan 31 bin metrekarelik arazinin geleceği için, Aydın halkı karar verecek. 

Mimar Aydın Boysan son yolculuğuna uğurlanıyor!

97 yaşında vefat eden mimar, gazeteci ve yazar Aydın Boysan için tören düzenlendi. Tören Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Karaköy Binası'nda gerçekleştirildi. 

Aydın Boysan, Pazartesi günü son yolculuğuna uğurlanacak!

Mimar-Gazeteci Aydın Boysan'ın cenazesinin detayları belli oldu. Boysan, Pazartesi günü son yolculuğuna uğurlanacak.

Mimar-gazeteci Aydın Boysan vefat etti!

Türkiye Mimarlar Odası'nın kurucuları arasında yer alan gazeteci Aydın Boysan vefat etti.

Emre Aydın iç mimar Eda Köksal'la evlendi!

Rock müziğin sevilen ismi Emre Aydın, uzun süredir beraber olduğu iç mimar nişanlısı Eda Köksal ile Ordu'da gerçekleşen nikah töreni ile evlendi…

Emre Aydın, iç mimar Eda Köksal'la yarın evleniyor!

Rock’çı Emre Aydın, iç mimar nişanlısı Eda Köksal’la pazar günü evleniyor. Ordu’da nikâh masasına oturacak çift, eylül ayında İstanbul’da da bir düğün yapacak.

Kıbrıslı Yüksek Mimar Aydın Tayyar vefat etti!

Kıbrıslı Yüksek Mimar Aydın Tayyar vefat etti. Ailesi taziye ilanı yayınlattı. Bizde www.emlakkulisi.com ailesi olarak merhumun ailesine başsağlığı dileriz.

Mimar Aydın Boysan'ın acı günü! Eşi Suzan Boysan vefat etti!

Mimar ve gazeteci 95 yaşındaki Aydın Boysan’ın 67 yıllık eşi Suzan Boysan vefat etti. Suzan Boysan'ın cenazesi yarın öğlen Zincirlikuyu Mezarlığı Camii’nden kaldırılacak.

Cahide Aydın İpekçi kimdir?

Halen Gebze Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü' nde Yrd. Doç. Dr. olarak görev yapmakta olan Mimar Cahide Aydın İpekçi kimdir? Cahide Aydın İpekçi hangi işlerde görev aldı?

Bülent Aydın: Çelik yapı kentsel dönüşüm için önemli alternatif!

Çelik yapı üreticisi Steelife'ın Genel Müdürü Mimar Bülent Aydın, esnekliği ve hafifliği sayesinde depreme karşı güvenli bir yapı sistemi olan çelik yapının kentsel dönüşüm projeleri için de önemli bir alternatif olduğunu ifade etti.

mimar Aydın Tayyar Haberi

mimar Aydın Tayyar

Kıbrıslı Yüksek Mimar Aydın Tayyar vefat etti. Cenazesi bugün Zincirlikuyu Camii'nde kılınacak öğle namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedilecek. Tayyar'ın vefatı üzerine ailesi taziye ilanı yayınlattı.Bizde www.emlakkulisi.com ailesi olarak merhumun ailesine başsağlığı...