mislandın ilk etabı

mislandın ilk etabı

Elazığ'daki Türkiye'nin en büyük eğlence ve alışveriş merkezlerinden Misland'ın ilk etabı resmen açıldı.

Avni Aker Millet Bahçesi'nin ilk etabı tamamlandı!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut yaptığı açıklamada, Trabzon'daki Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nun yerine yapılan millet bahçesinin ilk etabının tamamlandığını müjdeledi.

Limak'ın Diamond of Skopje projesinin ilk etabı tamamlandı!

Üsküp’te Limak tarafından 250 milyon Euro’luk yatırımla hayata geçirilen ’Diamond of Skopje’ projesinin ilk etabı tamamlandı. 

Eminönü-Alibeyköy Tramvayı'nın ilk etabı Ocak'ta açılıyor!

İstanbulluların uzun zamandır beklediği Alibeyköy-Eminönü Tramvay Hattı için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'dan sevindiren haber geldi. Başkan İmamoğlu tramvay hattının ilk etabının Ocak 2021'te açılacağını açıkladı. 

Malatya deprem konutlarının birinci etabı Ekim sonunda tamamlanacak!

Rönesans Holding'in Proje Müdürü Toygun Keskin, Malatya'da Gelincik Tepesi'nde inşa edilen deprem konutlarının ilk etabının Ekim sonunda tamamlanacağını açıkladı. 

Malatya'da depremzedeler için yapılan konutların ilk etabında sona gelindi!

Elazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki depremde, Malatya'nın Battalgazi ilçesinde konutları ağır hasar gören vatandaşlar için inşaatına başlanan konutların ilk etabının kaba inşaatı tamamlandı.

Göztepe Şehir Hastanesi'nin ilk etabı yarın açılıyor!

İstanbul'un dördüncü şehir hastanesi olarak şehrin sağlık sistemine büyük katkılar sunacak olan Göztepe Şehir Hastanesinin ilk etabı, yarın hizmete açılıyor.  

Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı'nın ilk etabı Ekim sonunda açılıyor!

Kovid-19 sebebiyle açılışı ertelenen M7 Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattının birinci etabı Ekim ayının sonunda açılacak...

Haliç Köprüsü'ndeki bakım çalışmalarının 2. etabı başladı!

Haliç Köprüsü'nde ilk kısmı tamamlanan derz yenileme çalışmasının ikinci etabı saat 24.00'ten itibaren başladı.

Göztepe Şehir Hastanesi'nin ilk etabı Ağustos'ta açılacak!

Yarım asra yakındır şifa dağıtan İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağustos'ta ilk etabının hizmete açılması hedeflenen yeni binasıyla şehir hastanesi statüsüne kavuşarak, Türkiye'nin en modern hastanelerinden biri olarak hizmet sağlayacak. 

Eyyübiye’deki kentsel dönüşüm çalışmalarının ilk etabı 2021'de bitecek!

Eyyübüye Eyyübiye Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde yapılan kentsel dönüşüm alanındaki çalışmalar devam ediyor. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilk etabın önümüzdeki yıl biteceğini belirtti...

Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi'nin ilk etabı açıldı! 

23 milyon kişiye hizmet vermesi planlanan dev sağlık kampüsü Başakşehir İkitelli Şehir Hastenesi'nin ilk etabı bugün açıldı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, açılışta hastaneye ilişkin konuştu...

Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi'nin ilk etabı bugün açılıyor!

İstanbulluların merakla beklediği Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi'nin ilk etabı bugün hizmete açılıyor. Dev hastanenin yılda 23 milyon kişiye hizmet vermesi planlanıyor. 

Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi'nin ilk etabı yarın açılacak!

Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi'nin ilk etabı yarın açılıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hastanede incelemelerde bulundu...

mislandın ilk etabı Haberi

mislandın ilk etabı

Elazığ Valisi Muammer Muşmal, Elazığ'da inşa edilen MİSLAND Alışveriş ve Eğlence Merkeziyle ilgili olarak, ''Bin

civarında ortağıyla belki Türkiye'de örneği olmayan bu tesis mutlaka yaşatılmalıdır'' dedi.

Muşmal, Mis Holding tarafından yapımına devam edilen ve ilk etabı tamamlanan MİSLAND Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nin açılışında yaptığı konuşmada, ülkenin ve ilin gelişmesi ve kalkınmasının her şeyden önce birlik, beraberlik ve ülkenin bütünlüğüne bağlı olduğunu söyledi.

Türkiye'de özellikle de Elazığ'ın bölgenin sanat, kültür ve huzur adası olduğunu ifade eden Muşmal, ilin Teşvik Yasası kapsamına alınmadan önce 3 bin 675 kişinin çalıştığını, yasa kapsamına alındıktan sonra bugün ise 12 bin 88 insanın istihdamının sağlandığını bildirdi.

Elazığ'da, teşvikten 361 firmanın faydalandığını belirten Muşmal, şöyle dedi: ''Eğer yeni hükümet döneminde bu teşvik yasasında...