06 / 07 / 2022

Mistral İzmir

Mistral İzmir

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Mistral İzmir Towers projesinin 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Mistral İzmir'in inşaatı tamamlandı!

İzmir'in önde gelen iş adamları tarafından kurulan Mistral GYO'nun ilk projesi olan Mistral İzmir'in inşaatı tamamlandı. İzmir'in en yüksek binası olan bina 4 metre tavan yüksekliği ile fark yaratıyor.

Bayraklı Mistral İzmir'de yaşam Ekim'de başlayacak!

İzmir'in Bayraklı bölgesinde tamamlanmakta olan gayrimenkul projeleri kentte farklı bir görüntü yaratırken, bunlardan biri olan, mimarisi ve çarşısıyla dikkat çeken Mistral İzmir'in Ekim ayı içinde hizmete girmesi bekleniyor.

Mistral İzmir Rezidans'ta fiyatlar 265 bin Dolar'dan başlıyor!

Miray İnşaat tarafından inşa edilen proje İzmir İl'i, Bayraklı Gökdelenler Bölgesi'nde hayata geçiriliyor. Projede 110 konut, 153 ofis, business hotel, 39 mağaza bulunuyor. Mistral İzmir Rezidans'ta fiyatlar 265 bin Dolar'dan başlıyor.

Mistral İzmir'e Avrupa'dan ödül!

Yeni kent merkezi Bayraklı'da inşaatı süren Mistral İzmir projesi, Avrupa'da bu günün ve geleceğin en iyi yapılan olarak seçilen projelere verilen European Property Av/ards "Mixed-use Architecture Turkey" ödülünü aldı.

Mistral İzmir, İzmirlilerin beğenisine sunuldu!

Mistral Yapı 'nın prestij projesi Mistral İzmir, İzmirlilerin beğenisine sunuldu. Proje detaylarının anlatıldığı geceye Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu 'nun dışında 400 özel davetli katıldı

Mistral İzmir adres bilgileri!

Mistral İzmir adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Mistral İzmir projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi...

Mistral İzmir satılık!

Mistral İzmir satılık daire bilgileri haberimizin içerisinde bulunuyor. Mistral İzmir projesi 36 ve 48 katlı 2 blok halinde toplam 100 konut ve 150 ofisten meydana geliyor

Mistral İzmir görselleri!

Mistral İzmir görselleri haberimizin içinde yer alıyor. Bayraklı'da yer alan Mistral İzmir 'de daire fiyatları metrekare olarak 3 bin dolardan başlayıp, 5 bin dolara kadar çıkıyor.

Mistral İzmir satış ofisi!

Mistral İzmir satış ofisi bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. 13 bin 923 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Mistral İzmir projesi 36 katlı konut bloğu ve 48 katlı ofis bloğu halinde yükseliyor

Mistral İzmir'in yüzde 45'i satıldı!

Yeni Kent Merkezi Bayraklı'da inşa edilen proje, 38 ve 48 katlı iki kuleden oluşuyor. Yüzde 45'i temel aşamasında satılan projeye özellikle İstanbul'dan yoğun talep var.

Mistral İzmir projesi 2016 yılında tamamlanacak!

Mistral Yapı, 150 milyon dolarlık yatırımla İzmir'in en yüksek kulesini inşa ediyor. Yeni Kent Merkezi Bayraklı'da inşa edilen proje, 38 ve 48 katlı iki kuleden oluşuyor...

Mistral İzmir iletişim!

Mistral İzmir iletişim bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Metrekare birim fiyatının 3 bin dolardan başladığı Bayraklı Mistral İzmir projesinde teslimler Haziran 2016 yılında yapılıyor...

Mistral İzmir'de metrekaresi 3 bin TL'den başlayan fiyatlar! Haziran 2016'da teslim!

İzmirli 30'a yakın işadamı Mistral İzmir projesine start verdi. 2016'da bitirilecek projenin yüzde 45'i şimdiden satıldı. İzmirli işadamları, İstanbul iş dünyasını da projede yer almaya davet etti...

Mistral İzmir projesi görücüye çıktı!

Mistral İzmir'in 38 katlı konut kulesinde 110 adet daire bulunuyor. Genişlikleri 96 ile 418 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin yanı sıra 4+1 olarak planlanan penthouse daireler mevcut...

Mistral GYO Konak projesi geliyor! Yeni proje! 

Mistral GYO'nun İzmir ili, Konak ilçesi, Mersinli Mahallesi, 8554 ada 6 parselde yer alan arsa Doğan Koç İnşaat'ın hayata geçireceği projenin yapı ruhsatı belediyece onaylandı ve inşaat süreci başladı.

Mistral İzmir projesindeki 132 adet bağımsız bölümün değeri ne kadar?

Mistral İzmir projesinin değerleme raporu yayınlandı. Peki Mistral İzmir projesindeki 132 bağımsız bölümün değeri ne kadar oldu?

Mistral GYO'nun Konak gayrimenkulünün değeri ne kadar oldu?

Mistral GYO tarafından, İzmir ili, Konak ilçesi, Mersinli Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulün değerleme raporu yayınlandı. Peki Mistral GYO'nun Konak gayrimenkulünün değeri ne kadar oldu?

Mistral GYO, Mistral İzmir'deki 2 ofisi 20 milyon TL'ye sattı!

Mistral GYO'nun Mistral İzmir projesi, ofis kulesinde 46.katta bulunan toplam brüt 812 metrekare yüzölçümündeki 2 adet gayrimenkul KDV hariç 15 milyon 250 bin Türk Lirası bedelle satıldı, KDV dahil 19 milyon 995 bin Türk Lirası tahsilatı yapıldı.

Mistral GYO, Mistral İzmir'deki ofisi 3.8 milyon TL'ye sattı!

Mistral GYO'nun Mistral İzmir projesi, ofis kulesinde 33.katta yer alan brüt 240 metrekare yüzölçümünde ve ofis niteliğindeki gayrimenkulü 3 Mart 2021 tarihinde, KDV hariç 3 milyon 850 bin TL tutarla peşin olarak satıldı ve devir işlemleri tamamlandı. 

Mistral GYO'nun Mistral İzmir projesinde toplam kira tutarı 1 milyon 13 TL'ye ulaştı!

Mistral GYO'nun Mistral İzmir projesi, ofis kulesinde yer alan brüt 476 metrekare (yarım kat) yüzölçümünde ve ofis niteliğindeki bağımsız bölümün, 8 yıl süreli, aylık kira ödemeli olarak kiralanması için ek bir sözleşme imzalandı.

Mistral GYO İzmir Konak arsası 2020 değerleme raporu!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İzmir İli; Konak İlçesi; Mersinli Mah. 8554 ada 6 parsel arsa vasıflı gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı.

Mistral GYO Mersinli 8623 ada 21 parsel 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İzmir İli, Konak İlçesi, Mersinli Mahallesi, 8623 ada 21 parsel numaralı arsa vasıflı gayrimenkule ait değerleme raporunu yayınladı...

İzmir Towers 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Mistral İzmir Towers Projesine gayrimenkule ait değerleme raporunu yayınladı...

Mistral GYO binalarında hasar tespit çalışması yapıldı!

Mistral GYO İzmir'deki depremin ardından binalarında bütün kontroller hızlıca yapıldı ve herhangi bir hasar tespit edilmedi.

Mistral GYO'nun Konak'taki arsasına yeni proje!

Mistral GYO ve Viven İnşaat arasında, İzmir Konak'ta 8623 ada 21 parselde yer alan toplam 4 bin 147 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde proje geliştirilmesi için imzalar atıldı.

Viven İnşaat, Mistral GYO'nun Konak'taki arsasında proje üretecek!

Mistral GYO, İzmir Konak'ta 8623 ada 21 parselde yer alan toplam 4 bin 147 metrekare büyüklüğündeki arsa üzerinde proje geliştirilmesi amacıyla Viven İnşaat İş Ortaklığı Ticari İşletmesi ile Düzenleme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Kat Karşılığı İnşaat Yapım Sözleşmesi imzaladı. 

Mistral GYO Konak projesi için imzalar atıldı!

Mistral GYO İzmir Konak Mersinli projesi için imzalar atıldı. Konak Mersinli arsası için Doğan Koç İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi ile Düzenleme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Kat Karşılığı İnşaat Yapım Sözleşmesi imzalandı...

Mistral İzmir Haberi

Mistral İzmir

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Mistral İzmir Towers projesinin değerleme raporu hakkında açıklama yaptı.

Mistral GYO portföyunde bulunan Mistral İzmir Towers Projesine ait ekspertiz değerleme raporunu yayınladı.

Mistral GYO'nun KAP açıklaması: 
Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri III , N 48.1 sayılı Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği uyarınca, Şirket portföyünde bulunan Mistral İzmir Towers Projesine ait Ekspertiz Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 


Dosya için