Mobilya Sanayici ve ışadamları Derneği

Mobilya Sanayici ve ışadamları Derneği

Bursalı mobilyacılar, yeni yatırımların Bursa'ya katkı sağlayacağını söyledi.

Confiance İnşaat Yapı Malzemeleri Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Confiance İnşaat Yapı Malzemeleri Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Gilles Rannou, Ramazan Saltık ve Yüksel Yıldız tarafından kuruldu. 

Voyage Mobilya İnşaat ve Turizm Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Voyage Mobilya İnşaat ve Turizm Hizmetleri Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Cemal Demir tarafından kuruldu. 

Enab Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enab Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Engin Taştan tarafından kuruldu.

Keserci Yapı İnşaat Mobilya Nakliyat ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Keserci Yapı İnşaat Mobilya Nakliyat ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sabır Keserci tarafından kuruldu.

Som İnterior Tasarım Mobilya Mimarlık ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!    

Som İnterior Tasarım Mobilya Mimarlık ve İnşaat Anonim Şirketi bugün Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Özge Yıldız Taşkıran ve Berat Taşkıran tarafından kuruldu.

KMR Kamer Yapı İnşaat Gayrimenkul Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

KMR Kamer Yapı İnşaat Gayrimenkul Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Tarkan Kamer tarafından kuruldu.

Mrs Dizayn İnşaat Dekorasyon Mobilya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mrs Dizayn İnşaat Dekorasyon Mobilya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Sultangazi'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Mahsum Ekinci ve Reşat Ekinci tarafından kuruldu.

Vogue Mimarlık Mühendislik İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vogue Mimarlık Mühendislik İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Gülay Şahin tarafından kuruldu.

Kaplanlar Endüstriyel Ürünler Oluklu Mukavva ve Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kaplanlar Endüstriyel Ürünler Oluklu Mukavva ve Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Sebahattin Özdemir tarafından kuruldu.

RMS Mimarlık Mühendislik İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

RMS Mimarlık Mühendislik İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Merve Çavuşoğlu tarafından kuruldu. 

Lider Kabin Mobilya Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lider Kabin Mobilya Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Aytekin Ocak tarafından kuruldu. 

Ber Dekorasyon İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ber Dekorasyon İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Vedat Er tarafından kuruldu.

Rdl Mimarlık Mobilya Tasarım Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Rdl Mimarlık Mobilya Tasarım Ve İnşaat Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Tolga     Öztürk tarafından kuruldu.

Mobilya Sanayici ve ışadamları Derneği

Mobilya Sanayici ve ışadamları Derneği Mobilya Sanayici ve ışadamları Derneği

İsveçli mobilya devi IKEA Bursa'da mağaza açacak. Mobilya Sanayici ve ışadamları Derneği (MODSİAD) Başkanı Mustafa Yedikardeş; "Serbest piyasa ekonomisi içerisinde bu şirketin mağaza açıyor olması bizler için bir fırsattır. Bizler komünist değiliz ki yeni yatırımların açılmasına karşı çıkalım. Açılacak dev firmaya da mal satmanın planları içerisindeyiz" dedi. Yedikardeş, şirketin gelişini 'eyvah' diyerek karşılamadıklarının altını çizerek şöyle devam etti:

"Dünyanın yeni ticaret anlayışına ayak uydurmamız gerekli. Artık dünyanın herhangi bir yerinde üretilen bir mal gelip kendi 'kaleniz' olarak gördüğünüz bir pazara cazip fiyatlarla girebilmekte. Bu şartlar altında ülkemize gelen yatırımlara kendi çıkarlarımız için 'istemezük' diyerek ayak diremek son derece sığ bir yaklaşım. Bizler bu manada dev şirketin Bursa'ya gelmesini bir tehdit değil bir fırsat olarak görüyoruz. Bizler doğu bloğunda yaşayan...