Moment İstanbul satılık

Moment İstanbul satılık

Moment İstanbul bahar kampanyası 2018 detayları haberimizde yer alıyor.  Moment İstanbul'da 60 Ay 0 faiz avantajı ile ödemeler yapılıyor.

AC Yapı'dan Moment İstanbul için 2 ödeme fırsatı!

AC Yapı, Kartal’da yükselen Moment İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere iki seçenek sunuyor. İsteyenler peşin alımlarda geçerli yüzde 20 prim garantisinden, isteyenler ise peşinatsız 60 ay vade fırsatından yararlanabiliyor.

Moment İstanbul Soğanlık fiyatları!

Daire alanlarının 74 metrekareden başladığı proje 100 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Projede bloklar 44 kat şeklinde yükseliyor. Moment İstanbul Soğanlık fiyatları 359 bin TL'den başlıyor.

16 soruda Moment İstanbul projesi!

AC Yapı imzası Moment İstanbul projesi 10 bin 157 metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. İşte 16 soruda Moment İstanbul projesi detayları...

Kartal yabancının ve beyaz yakalının yeni adresi!

AC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Coşkun, Kartal’ın beyaz yakalı çalışanların ve yabancı yatırımcıların gözdesi olan yerler arasında olduğunu söyledi.

Moment İstanbul'da yüzde 1 peşinatla! bin 595 TL taksitle!

Demir-çelik sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçıları arasında yer alan Coşkun Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren AC Yapı, üçüncü projesi Moment İstanbul’da benzersiz fırsatlar sunuyor.

Moment İstanbul'da kar garantili kampanyada son gün 30 Kasım!

Ac Yapı tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor. İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olan Moment İstanbul'da kampanya 30 Kasım'a kadar sürüyor.

Moment İstanbul yüzde 25 prim garantisi veriyor!

AC Yapı, Moment İstanbul için yüzde 25 prim garantisi kampanyası düzenliyor. Kartal'da inşa edilen Moment İstanbul, 30 Kasım'a kadar peşin alımlarda geçerli yüzde 25 prim getirisi, müşteriye özel ödeme planı ve peşinatsız 24 ay vade seçeneği sunuyor.

Moment İstanbul'da yüzde 25 prim garantisi!

Demir-çelik sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçıları arasında yer alan Coşkun Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren AC Yapı, Moment İstanbul projesi için yüzde 25 prim garantisi kampanyası düzenliyor

Moment İstanbul'da 0 peşinat! 24 ay vade farksız ödemelerle!

İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olan Moment İstanbul lokasyonu itibarıyla arz ettiği yüksek yatırım değerinin yanı sıra şehrin kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Moment İstanbul'da yüzde 25 kar garantisi kampanyası!

Moment İstanbul'da yüzde 25 kar garantisi kampanyası için son gün 30 Kasım olarak belirlendi. Projede daire fiyatları 319 bin TL'den başlıyor.

Ac Yapı Moment İstanbul'da peşinatsız kişiye özel ödemelerle!

AC Yapı’nın teslimatını 2017 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirmeyi hedeflediği, Kartal’da bulunan Moment İstanbul projesinde konut sahibi olanlara özel, %25 Kar Garantili kampanyası 30 Kasım’a kadar uzatıldı.

Moment İstanbul: Yüzde 25 kâr garantili kampanyada son gün 30 Kasım!

İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olan Moment İstanbul lokasyonu itibarıyla arz ettiği yüksek yatırım değerinin yanı sıra şehrin kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Moment İstanbul'da kar garantili kampanya!

AC Yapı tarafından İstanbul Kartal'da inşa edilen Moment İstanbul projesinde 15 Ekim'e kadar konut sahibi olanlara özel kampanya başlatıldı. Moment İstanbul'da kar garantili kampanya detayları...

Moment İstanbul'da kâr garantili kampanya sürüyor!

AC YAPI'NIN Kartal'daki Moment İstanbul projesinde 15 Ekim'e kadar konut sahibi oianlara 'Yüzde 25 Kâr Garantili' kampanya düzenliyor.

Moment İstanbul Residence Kartal satılık!

Moment İstanbul Residence Kartal projesi 2017 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek. AC Yapı projesi Moment İstanbul Residence'ta yüzde 15 indirim avantajı 15 Mart'a kadar sürüyor...

Moment İstanbul Evleri Kartal satılık!

Moment İstanbul Evleri Kartal satılık dairelerin fiyatları 359 bin liradan başlıyor. Moment İstanbul Evleri projesinde 15 Mart'a kadar yüzde 15 indirim imkanı sunuluyor...

Soğanlık Moment İstanbul satılık!

Soğanlık Moment İstanbul satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı şekilde dizayn edildi. Soğanlık Metro İstasyonunun yanı başında olan proje 10 bin 157 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Kartal Moment İstanbul satılık!

Kartal Moment İstanbul satılık daire fiyatları 269 bin TL ile 809 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Satışların devam ettiği projede 743 tane daire yer alıyor.

Moment İstanbul Kartal projesi satılık

İçerisinde 731 adet daire ve 12 adet mağaza bulunan Moment İstanbul Kartal projesi satılık daire fiyatları 239 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan konutlar Mart 2017 tarihinde teslim edilecek...

AC Yapı Moment İstanbul'da lansmana özel yüzde 15 indirimle!

AC Yapı Moment İstanbul projesinde yer alan daireler için lansmana özel yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor. Projedeki daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salondan meydana geliyor.

Moment İstanbul Kartal'da lansmana özel yüzde 15 indirimle!

Moment İstanbul Kartal projesinde yer alan daireler için lansmana özel yüzde 15 indirim uygulanıyor. Projedeki daireler oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salondan meydana geliyor.

Moment İstanbul görücüye çıktı!

AC Yapı'nın Kartal'ın merkezinde konumlandırdığı Moment İstanbul projesi, 18 Eylül'de düzenlenen geniş katılımlı bir basın toplantısıyla lanse edildi. Proje, 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşacak.

Kartal Moment İstanbul ev fiyatları

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dk, Adalet Sarayına 2 dk, ve Kartal Sahiline 5 dk uzaklıkta inşa edilen Kartal Moment İstanbul ev fiyatları 239 bin TL'den başlıyor. Proje, İstanbul Anadolu yakası Kartal'da inşa ediliyor...

Kartal Moment İstanbul satış fiyatları

Yüzde 0,88 faiz oranıyla 60 ay, yüzde 0,91 faiz oranıyla 120 ay taksitlendirme avantajı sunulan Kartal Moment İstanbul satış fiyatları 239 bin TL'den başlayarak değişiyor. Proje, Heybeli Ada, Kınalı Ada ve Sedef Adası'na sahip...

Kartal Moment İstanbul nerede?

100 milyon dolar yatırım bedeli ile hayata geçirilen Kartal Moment İstanbul nerede sorusuna yanıt olarak İstanbul Anadolu yakası Kartal bölgesi deniliyor. Projede tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor...

Kartal Moment İstanbul satış ofisi

AC Yapı projesi olarak inşa edilen Kartal Moment İstanbul satış ofisi telefon numarası şu şekilde 0216 377 82 82. 44 katlı 2 bloktan meydana gelen projede yer alan dairelerin satış sürecine başlandı...

Moment İstanbul projesinde fiyatlar 239 bin liradan başlıyor!

Kartal ve çevresinin uzun zamandır merakla beklenen yeni projesi Moment İstanbul 18 Eylül'de Grand Hyatt Hotel'de düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. Moment İstanbul'un 15 günlük ön talep dönemine 4000'in üzerinde başvuru gelmişti...

Moment İstanbul satılık

Moment İstanbul satılık Moment İstanbul satılık

AC Yapı imzasını taşıyan Moment İstanbul projesi 731 daire ile 12 dükkandan meydana geliyor. İstanbul Kartal'da inşa edilen Moment İstanbul'da 1 oda 1 salondan, 5 oda 1 salona kadar daireler yer alıyor. 


Moment İstanbul'da 60 Ay 0 faiz avantajı!

Moment İstanbul projesinde bahar kampanyası başladı.  Projedeki yeni kampanya "Kalan son dairelerde hemen taşın, 2019'da taksit taksit öde! Üstelik 60 Ay 0 faiz avantajı!" sloganıyla tanıtılıyor.

44 katlı 2 bloktan oluşan Moment İstanbul Pendik Deniz Otobüsü’ne 9,  Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15, Bağdat Caddesi’ne 15, Minibüs Caddesi’ne 3, Kartal Sahili’ne ise 5 dakika mesafede bulunuyor. 

10 bin 157 metrekare arsa alanı bulunan projede dinlenme alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark ve sauna mevcut. 
 

Adres : Baltacı Mehmet Paşa...