More Suits Reidences satılık

More Suits Reidences satılık

Sinpaş GYO tarafından Ankara'nın Çankaya ilçesinde inşa edilmesi planlanan More Suits&Reidences projesi ön satışa çıkıyor. Projede teslimlerin Haziran 2021'de gerçekleşmesi planlanıyor.

More Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

More Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Banu Yenier tarafından kuruldu.

Sinpaş More Suits ön satışta! Yeni proje!

Sinpaş GYO tarafından Ankara'nın Çankaya ilçesinde inşa edilmesi planlanan More Suits&Reidences projesi ön satışa çıkıyor. Projede teslimlerin Haziran 2021'de gerçekleşmesi planlanıyor.

More Kontrat Tasarım ve İnşaat Anonim Şirketi Akatlar Şubesi açıldı!

More Kontrat Tasarım ve İnşaat Anonim Şirketi Akatlar Şubesi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Wish More Hotel İstanbul ikinci otelini açıyor!

Dubai'deki Arabian Travel Market Dubai 2019 Uluslarası Turizm Fuarı'na katılan Wish More Hotel İstanbul ikinci otelinin açılışını duyurdu.

On4 Rooms Ve Suits Turizm İşletmeciliği Limited Şirketi kuruldu!

On4 Rooms Ve Suits Turizm İşletmeciliği Limited Şirketi bugün kuruldu. 

Luxury And More Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Luxury And More Mimarlık Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Rama Issa ve Kınan Safı ortaklığında kuruldu. 

More Proje Geliştirme Pazarlama Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

More Proje Geliştirme Pazarlama Ve İnşaat Limited Şirketi bugün Kadıköy’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Fisun Kapki tarafından kuruldu. 

Babacan Palace ile Babacan Prime Suits'te kira garantili dev kampanya!

Babacan Holding Babacan Palace ile Babacan Prime Suits projelerinde yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında 269 bin TL değerindeki daireye aylık bin 500 TL, 370 bin TL değerindeki daireye ise aylık 2 bin TL’lik kira garantisi veriliyor.

Wish More Hotel Şişli'de iki yeni otel açacak!

Mardinli Özkök Ailesi, Şişli'deki Sadıklar Pasajı'nı satın alarak beşyıldızlı lüks bir otelin inşaatına başlarken, Harbiye'de de bir başka beş yıldızlı otel projesi üzerinde çalışıyor.

İşte Prens Harry ve Meghan Markle'nin aşk yuvası!

İngiliz medyası Prens Harry'nin müstakbel eşi Meghan Markle'nin Suits dizisinde oynarken kaldığı evin izini buldu.

Gazze'nin yeniden imara ihtiyacı var!

AArap Uluslararası Gazze İmar Heyeti toplantısı Bayrampaşa'daki Wish More Hotel'de düzenlendi. Huneydi, Gazze'yi yeniden onarmak için uluslararası bir hamle başlattıklarını söyledi.

Saroz Gayrimenkul'den Harbiye ve Şişli'ye 2 yeni otel!

Saroz Gayrimenkul'un ilk yatırımı Bayrampaşa'daki Wish More Hotel oldu. Firma önümüzdeki dönemde inşaat sektörüne yönelik de yatırım yapmayı planlıyor.

Prens Harry ile Meghan Markle Kensington Sarayı'na taşınacak!

Kraliyet ailesinin son bekar ismi Prens Harry sonunda aradığı aşkı Suits dizisinin yıldızı Meghan Markle'de buldu. İkili yakın zamanda Kensington Sarayı'na taşınacak.

More Suits Reidences satılık

More Suits Reidences satılık More Suits Reidences satılık

Sinpaş GYO imzasıyla yükselecek More Suits&Reidences projesi 8 Mart'ta ön satışa çıkıyor. Lansmanı gerçekleşecek projede örnek daireler ilk kez tanıtılacak.

Newyork, Paris, Barselona ve Tokyo gibi dünyanın şehirlerinden ilham alarak tasarlanan proje Ankara'nın Çankaya ilçesinde inşa edilecek. 

Her katında farklı bir şehir teması olan proje içerisinde daireler mobilyalı olarak teslim edilecek. Proje farkli dekorasyon konseptleri ve serviced apartmant hizmetleri ile otel konforu sunacak.

More Suits&Reidences projesinin içerisinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Projede teslimlerin Haziran 2021'de teslim edilmesi planlanıyor.

More Suits&Reidences iletişim:

Web: https://www.sinpas.com.tr/
Telefon: 444 1 974

Adres: Sinpaş More Suits & Residences Lobi / Satış...