mövenpik izmir açılışı

mövenpik izmir açılışı

Mövenpick Hotel İzmir'in, 1 Kasım 2007 tarihinde hizmete açılacağı açıklandı.

İzmir'de Maurice Aliberti-Esin Özgener İlkokulu açıldı!

İzmir Menderes'te inşaatı tamamlanan 24 derslik Maurice Aliberti-Esin Özgener İlkokulunun açılışı gerçekleştirildi.

İstanbul-İzmir Otoyolu açılışı için son 3 gün!

İstanbul ve İzmir arasındaki mesafeyi kısaltan, konforlu seyahat imkanı sağlayan İstanbul-İzmir Otoyolu 3 gün sonra açılıyor...

İzmir-Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu konut ve arsa fiyatlarını uçurdu!

Açılışı merakla beklenen İzmir-Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu projesi 3 senedir konut ve arsa fiyatlarını artırıyor

İzmir'de Bakü Parkı açıldı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Sahilevleri Revize Projesi kapsamında yapılan Bakü Parkı'nın açılışı gerçekleştirildi..

Bornova Doğanlar Stadı'nın açılışı ertelendi!

İzmir'in stat çilesine çözüm olması beklenen Bornova Doğanlar Stadı'nda yine rötar... PTT 1’inci Ligi’nde yer alan kulüplerin tamamlanmasını dört gözle beklediği Bornova Doğanlar Stadı’nın açılışı üç ay daha ertelendi.

İzmir Ödemiş'te yeni otogar 18 Ocak 2016'da faaliyete başlayacak!

İzmir’in Ödemiş ilçesinde, 2014 yılında açılışı yapılan ancak bazı nedenlerle hizmete alınamayan yeni otogarın 18 Ocak Ocak 2016 itibariyle faaliyete başlayacağı öğrenildi.

Point Bornova AVM'nin açılışı seçim sonrasına kaldı!

350 milyon dolar yatırım bedeli ile İzmir Bornova'da Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme imzası ile Bornova'da hayata yükselen Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin açılışı seçim sonrasına kaldı.

İzmir APM Terminals limanının yeni ofisi açıldı!

İzmir’in Aliağa ilçesindeki Petkim Limanı içinde yapılmakta olan, Ege’nin en büyük ve en gelişmiş konteyner terminali olmaya aday APM Terminals limanının Menemen Ulukent’teki yeni ofisinin açılışı yapıldı.

İzmir Yeni Fuar Alanı'na yeni otoyol geliyor!

İzmir Yeni Fuar Alanı'na yeni otoyol geliyor. Gaziemir'deki yeni fuar alanının açılışı Uluslararası Mermer Fuarı'nın gerçekleştirileceği 25 Mart tarihine yetiştirilmeye çalışılırken, fuarın otoyol bağlantısı için de çalışmalar hızlandırıldı.

Travel Turkey İzmir Fuarı'nın açılışı gerçekleşti!

Türkiye'nin en büyük turizm fuarlarından Travel Turkey İzmir Fuarı, İtalya ve Adıyaman'ın partnerliğinde, 900'e yakın firmanın katılımıyla açıldı. Fuar, İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda 8'inci kez kapılarını açtı...

İzmir Enternasyonal Fuarı'yla iki açılış birden yapılacak!

Türkiye’nin fuarcılık çınarı İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), 29 Ağustos Cuma günü 83. kez kapılarını açıyor. İEF’nin bu yıl açılışı için ilk kez iki ayrı tören düzenlenecek.

Balçova Teleferik Tesisleri'nin açılışı ertelendi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, metroda olduğu gibi Balçova Teleferik Tesisleri'ni de bir türlü bitiremiyor. Belediyenin 7 yıl önce yenilemek için kapattığı tesislerin açılışı bir kez daha ertelendi

İzmir Narlıdere'de butik diş hastanesi faaliyete geçti!

İzmir Kamu Hastaneleri Birliği Güney Sekreterliği’ne bağlı Narlıdere Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, butik hastane olarak hizmet vermeye başladı. Resmi açılışı 10 Şubat'ta yapılan merkezde, diş ve ağız sağlığıyla ilgili her türlü teşhis ve tedavi yapılıyor..

mövenpik izmir açılışı

mövenpik izmir açılışı mövenpik izmir açılışı


Fransız Kültür Merkezi'nin bahçesinde düzenlenen Mövenpick Hotel İzmir tanıtım toplantısına, Mövenpick Hotel İstanbul Genel Müdürü ve Türkiye Bölge Müdürü Frank Reichenbach, Mövenpick Hotel İzmir Genel Müdürü Alain Rigazzi, Viltur İnşaat ve Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Özkardeş katıldı.


Mövenpick Hotel Türkiye Bölge Müdürü Frank Reichenbach, İstanbul ve Bodrum'daki otellerinden sonra 1 Kasım 2007 tarihinde Mövenpick Hotel İzmir'i hizmete açacak olmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti.


Cumhuriyet Meydanı'ndaki oteli Viltur A.Ş. adına işleteceklerini belirten Reichenbach, "5 yıl içinde Türkiye'deki otel sayımızı 10'a çıkarmayı hedefliyoruz. Ankara, Antalya, İstanbul'un Asya yakası yeni otel açacağımız yerler olacaktır" diye konuştu.


Mövenpick Hotels&Resorts'un 25 ülkede 12 bin çalışanıyla hizmet verdiğini söyleyen Reichenbach, yatırımlarına Türkiye'de devam etmek istediklerini ifade etti.


Türkiye'deki otelcilik potansiyeline inandıklarını ifade eden Reichenbach, İzmir Cumhuriyet Meydanı'nda...