Ms Monopoly

Ms Monopoly

Dünyaca üblü arsa alım-satım ve yatırım oyunu Monopoly'nin 'kadınların daha avantajlı olduğu' yeni bir versiyonu yayınlandı...

Ms Ağır Nakliyat Hafriyat Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ms Ağır Nakliyat Hafriyat Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhittin Açıl ve Serdar Dağkesen ortaklığında kuruldu.

MS Group Müteahhitlik Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

MS Group Müteahhitlik Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Salih Şenel tarafından kuruldu.

MS United Tranding Gayrimenkul İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

MS United Tranding Gayrimenkul İnşaat Gıda İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Sulaf Alabbas tarafından kuruldu.

Monopoly'nin yeni versiyonu Bayan Monopoly çıktı!

Dünyaca üblü arsa alım-satım ve yatırım oyunu Monopoly'nin 'kadınların daha avantajlı olduğu' yeni bir versiyonu yayınlandı...

Ms Yat İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ms Yat İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Soluğan ve Mustafa Yavuz ortaklığında kuruldu. 

Ms Cephe Sistemleri Yapı Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Ms Cephe Sistemleri Yapı Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Soner  Gemici ve Şebnem Özösken tarafından kuruldu. 

Aydosland'da yüzde 10 peşinat fırsatı!

MS Mega imzasıyla hayata geçirilen Aydosland projesi 600 konut ve 35 ticari üniteden meydana geliyor. Aydosland projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. 

Aydosland İstanbul'da yüzde 10 peşinatla!  

MS Mega tarafından İstanbul Pendik'te hayata geçirilen Aydosland İstanbul projesinde toplamda 600 konut ve 35 ticari ünite bulunuyor. Projede yüzde 10 peşinatla ödemeler yapılıyor.

Ms Power Hand İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Ms Power Hand İnşaat Limited Şirketi bugün 10 milyon TL sermaye bedeli ile Kasım Bener, Sara Bener ve T.K Ahmed Salih ortaklığında kuruldu. 

Aydosland'de bankasız kefilsiz 0,98 vade farkı!

MS Mega imzası ile Pendik'te inşa edilen Aydosland İstanbul projesinde kısa bir süre için bankasız kefilsiz 0,98 vade farkı ile ev sahibi olunabiliyor...

Aydosland İstanbul'da 10 yıl 0,98 faiz avantajı!

MS Mega tarafından hayata geçirilen Aydosland, Türkiye için Kazanç Vakti kampanyasına destek veriyor. Projede kısıtlı süre ve kısıtlı daire için 10 yıl 0,98 faiz avantajı sunuluyor..

Aydosland Pendik'te 60 ay sıfır faiz imkanı!

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te MS Mega tarafından inşa edilen Aydosland Pendik'te 60 ay sıfır faiz imkanı ile ödemeler yapılabiliyor. 

Aydos Land iletişim bilgisi!

Aydos Land iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. MS Mega Yapı tarafından yükselen proje İstanbul Pendik'te hayata geçiriliyor.

Ms Monopoly

Ms Monopoly Ms Monopoly

Tüm dünya tarafından oynanan arsa alım-satım ve yatırım oyunu Monopoly'nin 'kadınların daha avantajlı olduğu' yeni bir versiyonu yayınlandı. Monopoly'nin yeni versiyonuna, kadınlar erkeklerden daha fazla parayla başlıyor.

Sputnik News'te yer alan habere göre; Oyuncak üreticisi Hasbro tarafından açıklanan yeni versiyonda, yeni oyuna 'Bayan Monopoly' (Ms Monopoly) adı verildi. Yeni oyuna göre, kadın oyuncular erkeklerden daha fazla kazanıyor. 

Böylece, kadınlar oyuna erkeklerden daha fazla parayla başlıyor ve kadın oyunculara her turda 240 dolar daha veriliyor. Bu ücret ise erkeklerinkinden 200 dolar fazla.

Hasbro'nun açıklamasında, "Erkeklerin yararlandığı avantajlardan kadınların yararlandığı eğlenceli bir tur oyunu. Ancak, erkekler kartlarını doğru oynlarlarsa yine daha fazla kazanabilirler" denildi.

"Kadınların erkeklerden daha fazla kazandığı tek oyun" ifadeleriyle tanıtılan oyun, eleştirilere de konu oldu. 

Kullanıcılar, oyunun ilan edilmesinin ardından 'cinsiyet eşitliğinin...