mudanya güzelyalı inşaat

mudanya güzelyalı inşaat

Mudanya ilçesine bağlı Güzelyalı beldesinde 5 yıl önce inşaat yapacak bir müteahhitten imar planlarında değişiklik yapılması için para istendiği iddiasıyla, beldenin eski belediye başkanının da aralarında bulunduğu 3 kişinin yargılanmasına devam...

Yenişarbademli'deki sulama göleti inşaatıyla ilgili meclis araştırması önergesi verildi!

Isparta'nın Yenişarbademli ilçesindeki sulama göleti inşaatının bitirilememesinin sebeplerinin araştırılarak suya erişim konusunda yaşanan sorunların çözüme kavuşturulması amacıyla bir meclis araştırması açılmasına ilişkin meclis araştırması önergesi verildi.

Yusufeli Barajı gövde inşaatının yüzde 96'sı bitti!

Dünyanın üçüncü, Türkiye’nin en yüksek barajı olacak olan Yusufeli Barajı ve HES projesinin gövde inşaatının yüzde 96'sı tamamlandı. 

Yusufeli Barajı gövde inşaatı Şubat ayı sonunda tamamlanıyor! 

Dünyanın üçüncü, Türkiye’nin en yüksek barajı olacak olan Yusufeli Barajı'nın gövde inşaatının Şubat ayı sonunda bitirilmesi planlanıyor. 

 Doğu Anadolu Gözlemevi inşaatında son durum ne?

 Doğu Anadolu Gözlemevi inşaatın hız kesmeden devam ediyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, inşaatın pandemi sürecinde yavaşladığını fakat bundan sonra daha hızlı hareket edileceğini belirtti.

Mudanya Güzelyalı Atatürk Parkı 2'nci etap inşaatı mühürlendi!

CHP'li Mudanya Belediyesi’nin yaptırdığı Güzelyalı Atatürk Parkı'nın 2'nci etap çalışmaları AKP'li Büyükşehir Belediyesince durduruldu. Büyükşehir Belediyesi, sosyal tesis inşaatının hukuka ve usule aykırı olması sebebi ile mühürlendiğini belirtti..

Ünlü baklavacı Nadir Güllü inşaat sektörüne girdi!

Karaköy Güllüoğlu'nun patronu ünlü baklavacı Nadir Güllü, bugün Beyoğlu'nda yeni bir inşaat şirketi kurdu. Nadir Güllü İnşaat Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

İnşaat sektörü güven endeksi 60,1 oldu!

Ekonomik güven endeksi, eylül ayında bir önceki aya göre yüzde 1,3 düştü. TÜİK verilerine göre, inşaat sektörü güven endeksi ise 60,1 değerine ulaştı.

Yozgat Çalışkan Göleti'nin inşaatı hızlandı!

Yozgat'ın ilçesinde tarım alanlarının sulaması için projelendirilen Çalışkan Göleti inşaatı hızlandı.

İnşaat sektörü güven endeksi Ağustos'ta 55,5 değerine yükseldi!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan ekonomik güven endeksine göre, inşaat sektörü güven endeksi 55,5 değerine yükseldi.

İnşaat sektörüne güven Ağustos’ta yüzde 6 arttı!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Ağustos ayı sektörel güven endeksi verilerini açıkladı. Verilere göre; inşaat sektörüne güven Ağustos’ta yüzde 6 oranında arttı.

Türkiye Rusya İş Konseyi'nde gündem inşaat müteahhitlik, ulaştırma ve lojistik!

Antalya'da Türkiye-Rusya İş Konseyi Ortak Toplantısı yapıldı. Toplantıda, inşaat müteahhitlik, ulaştırma lojistik, enerji gündeme alındı.

İnşaat sektörü güven endeksi Haziran 2019'da 50,4 değerine çıktı!

Türkiye İstatistik Kurumu Haziran ekonomik güven endeksi verilerine göre, inşaat sektörü güven endeksi 50,4 değerine çıktı...

İnşaat sektörü güven endeksi Haziran 2019'da yüzde 1,3 arttı!

TÜİK tarafından açıklanan 2019 yılının Haziran ayına ilişkin sektörel güven endekslerine göre, inşaat sektörü güven endeksi Haziran 2019'da yüzde 1,3 arttı...

mudanya güzelyalı inşaat Haberi

mudanya güzelyalı inşaat

Mudanya ilçesine bağlı Güzelyalı beldesinde 5 yıl önce inşaat yapacak bir müteahhitten imar planlarında değişiklik yapılması için para istendiği iddiasıyla, beldenin eski belediye başkanının da aralarında bulunduğu 3 kişinin yargılanmasına devam edildi.


Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın duruşmasına, "icbar suretiyle irtikap" suçundan 10'ar yıla kadar hapis istemiyle yargılanan eski Güzelyalı Belediye Başkanı Selçuk Mutlu, inşaat mühendisi eşi Selda Seven Mutlu, müşteki İsmail Turan katıldı. Duruşmaya, "irtikap suçuna yardım" suçundan 5 yıla kadar hapsi istenen dönemin Fen İşleri Müdürlüğü'nde görevli memur Ayhan Turan Uçar katılmadı.


Müşteki İsmail Turan'ın vekili Özgür Meriç Turan, daha önce tanık olarak ifadesi alınan Eşref A'nın yalan beyanda bulunduğunu ve mahkemeyi yanılttığını öne sürerek, "O şahıs hakkında, yalan tanıklıkta bulunmaktan suç duyurusunda bulunulmasını, sanıkların mal varlığındaki...