Muğla yatırımları

Muğla yatırımları

Adil Karaismailoğlu, "Artık biz ne yaptığımıza değil, ne yapacağımıza bakıyoruz. Bir an önce projelerimizi tamamlayıp, milletimizin hizmetine sunma çabası içerisindeyiz" dedi.

Muğla'nın çehresi yeni yatırımlarla değişti!

Çalışmalarına son sürat devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi yatırım ve hizmetleri ile kısa zamanda Muğla’nın çehresini değiştirdi.

Muğla'da 388 milyon TL'lik 20 tesisin temeli atıldı!

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Muğla'da temel atma törenine katıldı. Törende konuşan Eroğlu, "Bugün 388 milyon liraya mal olacak 20 tesisin temelini atıyoruz'' şeklinde konuştu.

Muğla Büyükşehir'den 55 milyon TL'lik altyapı yatırımı!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, 2016 yılında gerçekleştirdiği çalışmalarla dikkat çekti.

Muğla'daki yatırımlar kentin çehresini değiştiriyor!

Muğla, hem turizmin 12 aya çıkarılması hem de diğer alanlarda yatırım ve girişimleri sürdürüyor. İşte Muğla'nın çehresini değiştiren çalışmalardan bazıları:

Muğla Büyükşehir 100 milyon liralık yol yatırımı yapacak!

Muğla Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha güvenli ve konforlu yollarda seyahat edebilmeleri için asfalt kaplama, yol bakım ve onarım çalışmalarını tam gaz sürdürüyor.

Muğla'nın yolları genişletiliyor!

Muğla Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha güvenli ve rahat seyahat edebilmeleri için il genelinde yol bakım, onarım ve yol genişletme çalışmalarını sürdürüyor.

Muğla Büyükşehir'den 100 milyonluk yol yatırımı!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Büyükşehir Belediyesi’nin yetki ve sorumluluğunda bulunan yolları daha güvenli ve modern hale getirmek için il genelinde özveriyle çalışmalarını sürdürüyor.

Muğla'nın yolları yenileniyor!

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Osman Gürün, Ula Akyaka Mahallesi’nde devam eden Ula Akyaka Atatürk Caddesi yol, bulvar düzenleme projesini yerinde inceledi.

Muğla'ya 2 yeni hastane yapılıyor!

Muğla Gazetesi köşe yazarı olan Mustafa İnci bugünkü yazısında Muğla'da yapımı tamamlanmak üzere olan hastaneyi ve eski hastanenin yerine neyin yapılacağını anlattı. İnci, Muğla'ya 2 hastanenin geldiğini müjdeledi.

MUSKİ'den 207 milyon TL'lik yatırım!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, Dünya Bankası ile yapmış olduğu yatırım toplantısının ardından 207 Milyonluk projelerin startı için ihaleye çıktı.

MUSKİ’nin yeni hizmet binasının temeli atıldı!

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, MUSKİ’nin yeni hizmet binasının temel atma töreninde, Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ Genel Müdürlüğü olarak 2014-2015 yılında 247 Milyon 454 Bin TL yatırım yaptıklarını söyledi...

Milas'ın çehresi değişiyor!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Ula İlçesi Akyaka Mahallesinde yol ve meydan düzenleme çalışmalarından sonra Milas İlçesinin de çehresini değiştirmek için örnek projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Muğla’ya 247 milyon TL'lik yatırım yapıldı!

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin iki yılda yaptığı hizmetlerin ve yatırımların anlatıldığı Muhtarlar Bilgilendirme toplantıların beşincisini Bodrum İlçesi’nde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocaadon'un katılımıyla gerçekleşti...

Muğla'ya 38 milyon TL'lik yatırım!

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 38 milyon lirayı bulan yatırımların temelini atma ve açılışlarını yapmak için geldiği Muğla’da Türkiye’de 2019 yılına kadar yapılacak 1071 Göletin bitirilmesi için tarih ve saat verdi.

Muğla Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi inşaatında son durum!

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş şehir merkezinde devam eden yatırımları denetleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Muğla Bölge Müzesi'nin temeli atıldı!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Muğla’ya kazandıracağı en önemli kültür yatırımları arasında yer alan Muğla Bölge Müzesi’nin temel atma törenini gerçekleştirdi.

Muğla Marina projesinin ÇED süreci başlatıldı!

Muğla Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda Aksoy Bodrum Taşınmaz Yatırımları A.Ş. tarafından yapılması planlanan Marina projesi için, ÇED süreci başlatıldı. Konuyla ilgili Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ''150 yatlık marina için çok ciddi bir deniz dolgusu ve dalgakıranlar gerekiyormuş'' dedi.

Muğla Büyükşehir'den yeni spor yatırımları!

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Menteşe İlçesi Yenice Mahallesi’ne 30x50 ebadında bir halı saha ve içinde 2 soyunma odası 1 kafeterya ile seyirci tuvaletleri bulunan müştemilatın yer aldığı spor tesisi yapımı başlıyor

Hasan Özyer'den Muğla'ya müjde!

Adalet ve Kalkınma Partisi Fethiye ilçe teşkilatı 2015 yılının son istişare toplantısını Orman İşletme Müdürlüğü salonunda gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Milletvekili Hasan Özyer, Muğla ve Fethiye’ye yapılacak olan yatırımları müjdeledi.

Muğla'daki sağlık yatırımları 2016'da tamamlanacak!

Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla’nın Menteşe ilçesinde inşaatları devam eden 40 üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi ve 475 yataklı Üniversite Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde incelemelerde bulundu.

Otel yatırımları en çok İstanbul ve Antalya'da yapılıyor!

Bu yıl konaklama sektöründe toplam tutarı 3 milyar 354 milyon lirayı bulan 205 yatırım teşvik belgesinin 84'ü İstanbul, Antalya ve Muğla illerinde yapılacak otel yatırımları için alındı...

Muğla'dan Rus, Özbek ve Kazaklar gayrimenkul alıyor!

Yabancıların mülk edinmede en fazla ilgi gösterdiği illerden Muğla'da, ülkelerinde yaşanan ekonomik krizden etkilenen İngilizlerin gayrimenkullerini sattığı, son dönemde ise Rus, Özbek ve Kazakların gayrimenkul satın aldıkları bildirildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı çevre yatırımları töreni yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın, maliyeti 1.5 milyar lirayı bulan 389 temizlik ve hizmet aracı ile 365 tesis ve çevre yatırımları, törenle hizmete sunuldu....

Kadir Topbaş İstanbul'a yapılan yatırımları öğrencilere anlattı!

Başkan Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tanıtım Çadırı’na ziyarete gelen öğrencilere İstanbul’u ve İstanbul’a yapılan yatırımları anlattı...

Muğla'ya gelen turist sayısı yüzde 2 düştü, 3.1 milyon oldu!

Geçen yıl Muğla'ya hava ve deniz yoluyla gelen yabancı turist sayısı, bir önceki yıla göre yüzde 2 düşüşle 3 milyon 132 bin 475 olarak gerçekleşti

İsmail Yerlikaya: 2013'ün yıldızı gayrimenkul yatırımları olacak!

Ayna Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yerlikaya "Bolu, önümüzdeki yıl turizm ve gayrimenkul yatırımları açısından sektörün en cazip şehirlerinden biri haline gelecek” dedi...

Suat Kılıç: Spor yatırımları için 488,7 milyon TL harcandı!

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, 2012 sonunda spor yatırımları için harcanan kaynağın 488,7 milyon lira olduğunu kaydederek, yaklaşık 37 kata varan bir artış olduğunu ifade etti ve ''Kapalı yüzme havuzu olmayan il bırakmıyoruz'' dedi...

Muğla yatırımları Haberi

Muğla yatırımları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, ülkenin her köşesinde önemli çalışmalar yaptıklarına dikkat çekerek, "Artık biz ne yaptığımıza değil, ne yapacağımıza bakıyoruz. Bir an önce projelerimizi tamamlayıp, milletimizin hizmetine sunma çabası içerisindeyiz" diye konuştu.

Hürriyet'te yer alan habere göre; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Muğla'daki programları kapsamında, Milas'ta ilçe hastanesine giden yolda yapılacak kavşak projesi ile Yatağan-Milas kara yolunda süren sıcak asfalt yol çalışmalarında incelemeler yaptı. Görevlilerden çalışmalar hakkında bilgi alan Karaismailoğlu, işçilerle konuştu ve fotoğraf çekildi. 

Daha sonra Yatağan Şehir Bulvarı'na giden Karaismailoğlu, gazetecilere, hükumet ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak ülkenin her köşesinde çok değerli projeleri hayata geçirdiklerini vurguladı.

Muğla halkının yaşam kalitesini yükseltecek projeleri incelemek üzere şehre geldiklerini dile getiren Bakan  Karaismailoğlu, "Artık biz ne yaptığımıza değil, ne...