muratpaşa Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi

muratpaşa Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi

Muratpaşa Belediyesi, ikinci etap çalışmalarını 9 milyon 661 bin TL'ye ihale ettiği Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi'nde 2. etap inşaat çalışmaları başladı.

Muratpaşa Abdullah Sevimçok Kültür Merkezi'nde 2. etap başladı!

Muratpaşa Belediyesi, ikinci etap çalışmalarını 9 milyon 661 bin TL'ye ihale ettiği Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi'nde 2. etap inşaat çalışmaları başladı.

Antalya Muratpaşa Sivil Toplum Merkezi'nde sona gelindi!

Muratpaşa Belediyesi, Avrupa’nın en büyük dernekler yerleşkesini inşa ettiği Doğuyaka Mahallesi’nde bulunan Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi’nin ince inşaat işleri ihale sürecini tamamlandı. Merkez, 9 milyon 661 bin TL’lik ek yatırımla açılışa hazır hale gelecek.

Muratpaşa Belediyesi'ne ek hizmet binası açtı!

Muratpaşa Belediyesi'ne ek hizmet binası açtı. Muratpaşa Belediyesi; hizmet kalitesini artırmak ve hız kazandırmak amacıyla yeni kurulanlarla birlikte sayısı artan birimler için ek hizmet binası hazırladı

Antalya Muratpaşa'ya kardeş belediyeler geliyor!

Muratpaşa Belediyesi Antalya'da bir ilke imza attı. Turunç Masaca vatandaş tarafından önerilen bir teklif meclis gündemine girdi Muratpaşa Belediye Meclisi'nin Ocak ayı ilk toplantısı yapıldı.

Abdullah Avcı da Toya Moda’lı oldu!

Abdullah Avcı da Toya Moda’lı oldu. İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Teknik Direktörü Abdullah Avcı, konutta moda anlayışını değiştiren Bsın Ekspres Yolu üzerindeki Toya Moda konut projesinde yerini aldı.

Abdullah Sevimçok: Dört gözle perakende yasasını bekliyoruz!

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Abdullah Sevimçok, esnafın en önemli sorunlarından olan ve oldukça uzun bir zamandır beklenen Perakende Yasa Tasarısı'nın biran evvel incelişte görüşülmesi gerektiğini belirtti.

Abdullah Tekin: Manisa yeniden yapılanmalı!

Abdullah Tekin, '' Manisa'mızın bu Kentsel Dönüşüm Yasası 'ndan ciddi anlamda faydalanabilmesi için mahalle ve ada bazında değişiklikler yapılması gerekiyor. Bu dönüşüm belediyelerimizin kontrolünde yapılacak" dedi.

Abdullah Tekin: Manisa yeniden yapılanmalı!

MÜSİAD'ı Manisa'nın en etkili sivil toplum kuruluşu haline getiren Osmanoğlu İnşaat firmasının sahibi inşaat yüksek mühendisi Abdullah Tekin, Kentsel Dönüşüm yasasının vatandaşlara büyük imkanlar sunduğunu belirtti.

Muratpaşa Kırcami'de imar planı taslağı hazırlandı!

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, "Biz Size Geliyoruz" sloganlı Halk Günü toplantılarına Kırcami Mahallesi'nde devam etti. Ümit Uysal, Kırcami imar planı hakkında bilgi verdi...

Abdullah Koç kimdir?

Konya Doğanhisar Belediye Başkanı Abdullah Koç kimdir? Abdullah Koç, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Abdullah Koç, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Abdullah Koç..

Antalya Muratpaşa'da 18 milyon 325 bin TL'ye satılık kolej!

Antalya İli Muratpaşa İlçesi'nde yer alan 10.635 metrekare yüzölçümüne sahip olan eğitim koleji binası Antalya 6. İcra Dairesi tarafından 28 Ocak 2015 günü saat 10:00 ile 10:10 arasında ihale ediliyor.

Muratpaşa'da pazar alanı sosyal tesis oldu!

Muratpaşa Belediye Meclisi 'nde görüşülen Konuksever Mahallesindeki bir pazar alanının sosyal tesise dönüştürülmesine ilişkin madde, AK Parti grubunun ret oyuna karşılık oy çokluğuyla kabul edildi

Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukçu: ikinci mağazamızı Times Square'de açacağız!

New York mağazasının açılışından büyük mutluluk duyduklarını belirten Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukçu açıklamasında "Yıllardır hayalini kurduğumuz New York mağazamızın açılışını da sonunda gerçekleştirdik ve lezzetlerimizi Amerika'ya taş

muratpaşa Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi

muratpaşa Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi muratpaşa Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ın toplumsal barışın ve dayanışmanın gelişmesi ile kent kimliğinin oluşmasına katkı sağlaması hedefiyle Doğuyaka Mahallesi'nde temelini attığı dernekler yerleşkesinde ihale sürecinin tamamlanmasının ardından 2. etap inşaat çalışmaları başladı. 


Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen ve 3 firmanın teklif verdiği yaklaşık maliyeti 12 bin 501 lira olarak belirlenen ihaleyi 9 milyon 661 bin lira ile en düşük teklifi veren Ekoterm Mühendislik ve Murat Özen iş ortaklığı kazandı. İhale, merkezin inşaat ince işi, mekanik ve elektrik tesisat, çelik çatı, köprü, dekoratif yapı işlerini kapsıyor. Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve Kültür Merkezi'nin inşaat işleri 270 gün içinde tamamlanması öngörülürken ihale sürecinin tamamlanmasının ardından merkezde inşaat çalışmaları başladı. 


Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) eski Başkanı Abdullah Sevimçok adını taşıyacak merkez, 13...