Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal

Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal, meclis üyeleri ve basın mensuplarının katılımıyla devam eden ve tamamlanan projeler için bir gezi düzenledi. Uysal, falezlere beton dökülerek yapılan Bambus Plajı'nı eninde sonunda yıkacaklarını söyledi

Ümit Uysal: Kamu arazilerini mecbur kalmadıkça kamulaştırmıyorum!

Muratpaşa ilçe sınırlarında KOP’tan gelen üzerlerinde birden çok hissesi bulunan kamu arazilerini mecbur kalmadıkça kamulaştırmadığını belirten Başkan Uysal, bu sorunun hazine arazileri ile takas yolu ile çözülmesi gerektiğini söyledi

Muratpaşa Belediyesi'nden yüzde 20’lik renkli boya desteği!

Ümit Uysal, , ’Muratpaşa’yı Akdeniz Renkleri ile Boyuyoruz Projesi’ çerçevesinde Mevlana Caddesi üzerinde incelemelerde bulundu. Uysal binalarının yüzde 80’ini beyaza boyayanlara yüzde 20 renkli boyayı hibe edeceklerini söyledi.

Ümit Uysal: Kırcami'de sona geldik!

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal Simru Silahtaroğlu ile yaptığı söyleşide şova dönük hizmetler yerine ilçe halkının ihtiyaçlarını bire bir karşılayacak projelere imza atmayı yeğlediğini ifade etti

Kırcami'de inşaatlar 2016 sonunda başlayacak!

Uysal, Topçular Mahallesi'nde halk gününde, Kırcami planlarının Büyükşehir Belediye Meclisi'nden geçerek askıya çıktığını söyledi. Uysal, "Askı sürecinde bir sorun çıkmaz ise önümüzdeki yılın sonlarına doğru inşaat faaliyetleri başlayacaktır" dedi.

Ümit Uysal: Kırcami planı en geç Mart'ta bitecek!

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kırcami planının en geç Mart ayında biteceğini söyledi. Başkan Uysal, belediye çalışmalarını vatandaşlara iki bölümde anlattı.

Muratpaşa'da binaların tamamı boyanacak!

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, dün Lara Balıkevi'nde, CHP Milletvekili aday adaylarına yönelik bilgilendirme toplantısını gerçekleştirdi. Uysal, "Turizm kentinde renk uyumu olacak, binaların %70 beyaz kalanı ise diğer renkler olacak." dedi.

İMO Antalya Şube Yönetim Kurulu, Ümit Uysal'ı ziyaret etti!

İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şube Yönetim Kurulu, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal 'ı makamında ziyaret etti. Ümit Uysal inşaat mühendisliği mesleğini ve Odamızı yakından ilgilendiren mesleki sorunların yer aldığı Mesleki Denetim Raporunu sundu.

Bodrum Eski Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'dan imar açıklaması!

BodrumEski Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum'un eski imar planlarına yönelik açıklamalarda bulundu.

İsveç'in eski belediye başkanı kirasını ödemek için çöp topluyor!

Eski İsveç Göteborg Belediye Başkanı Ann-Sofie Hermansson, politikayı bıraktıktan sonra yeni mesleğiyle görenleri şaşırttı. Atık toplama şirketinde yeni işine başlayan eski belediye başkanı, 'Kiramı ödemem lazım' dedi.

Manisa Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk hakkında kaçak yapı soruşturması!

Manisa’nın Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk hakkında ‘Orman arazisine kaçak kongre merkezi’ yaptığı için soruşturma izni veren İçişleri Bakanlığı, bu seferde imar planında yol şeklinde görülen alan üzerine kaçak balıkçı dükkanları inşa ettirdiği sebebiyle 2'ci kez soruşturma izni verdi.

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'dan metro tepkisi!

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İBB Meclisi’nde yaptığı konuşmasında Tuzla metrosunun açılma tarihinin farklı olduğunu dile getirerek metro inşaatının son durumu hakkında bilgi talep etti. 

Muratpaşa Hacı Akay Okudur Camii ibadete açıldı!

Antalya'nın Muratpaşa İlçesi Yenigün Mahallesi'nde bulunan Hacı Akay Okudur Camii ibadete açıldı. Törene katılan Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, "Muratpaşa'mız, inançlarımızın ve kültürümüzün, içeriği ve ruhuyla en güzel yaşandığı yerlerden bir tanesidir" dedi.

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi'den yeni imar planı açıklaması!

Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, düzenlenen basın toplantısında ilçe gündemini meşgul eden ve spekülasyonlara yol açan konuları cevaplandırdı.

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda'dan kentsel dönüşüm çağrısı!

Ege Bölgesi'ndeki CHP'li belediye başkanları Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılımıyla online toplantı düzenledi. Toplantıda İzmir Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda kentsel dönüşüm için destek istedi. 

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda'dan 'dönüşüm' çağrısı!

Gaziemir’de dönüşüm 8 yıl boyunca “ekonomik kriz” engeline takılırken, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na çağrı yaptı. 

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran'dan Yeni Çeşme projesi açıklaması!

Suudi Albassam Group’un, Çeşme ve Urla'da 15 milyar liralık proje hazırlattığı ortaya çıktı. Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, hükümet ve valiliğin proje ile ilgili hiçbir bilgilendirmede bulunmadığını söyledi...

Karşıyaka’da stat krizi! Belediye Başkanı Cemil Tugay’dan tepkilere yanıt!

İzmir Karşıyaka'da yapımı bir türlü tamamlanamayan stadyum ile ilgili Karşıyaka yönetiminin sert bir dille tepki everdiği Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, bir açıklama yaptı.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'in villasına inceleme! 

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'in, imar barışı öncesinde imar izni olmayan 1700 metrekare arsa üzerine 7 milyon TL'ye villa yaptırdığı iddialarıyla ilgili AKP İlçe Başkanı Ufuk Ay, açıklama yaptı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras hakkında suç duyurusu!

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras hakkında 'görevi kötüye kullanma' iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunuldu, Aras yakın akrabalarına menfaat teminiyle suçlanıyor.

Orhangazi Belediye Başkanı'ndan 'öğrencilere ev kiralayın' çağrısı!

Bursa Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın,  ev sahiplerine ve emlakçılara “öğrencilere ev kiralayın” çağrısı yaptı. 

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal Haberi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, meclis üyeleri ve basın mensuplarının katılımıyla devam eden ve tamamlanan projeler için bir gezi düzenledi. AK Parti Grup Sözcüsü Cemal Öner ve MHP Sözcüsü Mustafa Taşbaş'ın da katıldığı yatırım turunda Bambus Plajı ile ilgili gelişmeler de ele alındı.


ENİNDE SONUNDA YIKACAĞIZ 

Başkan Ümit Uysal, plajın sürekli tutanak tutup tedbir aldıkları bir yer olduğunu söyledi. Yıkım ekiplerinin yıkımı yapacağı zaman yürütmeyi durdurma kararı geldiğini belirten ve inşaat sahiplerini tanımadığını söyleyen Uysal "İnşaatı yapanı bilmiyorum. Hukuka aykırı olarak Bambus gibi bir yerde faaliyet gösteren kişi kim olursa olsun, babam Mehmet Ali Uysal olsa da fark etmez. Onu biz eninde sonunda yıkarız" ifadelerini kullandı.


HUKUK MUTLAKA KAZANIR 

Bambus'ta eninde sonunda hukukun galip geleceğini ifade eden Uysal, "Biz hukuka saygı göstererek duruyoruz....