MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, "Şehrin İmarını düzenlerken iş yerlerinin dağınık olmamasını istiyoruz. Elazığ'ın acilen bir fuar ve kongre merkezine ihtiyacı var. " dedi.

Sakarya'ya fuar merkezi müjdesi!

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Ekrem Yüce yaptığı açıklamada, “İnşallah şehrimizde bir fuar merkezi oluşturacağız. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. MÜSİAD ile de bu noktada işbirliği yapabiliriz” dedi.

MÜSİAD Bosna Hersek'te şube açtı!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin (MÜSİAD) Bosna Hersek Şubesi, başkent Saraybosna'da açıldı...

MÜSİAD Endonezya'da şube açacak!

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD), Türkiye ve Endonezya arasındaki ikili ticari ilişkileri geliştirmek için başkent Cakarta'da şube açacağını açıkladı.

MÜSİAD Suriye'de ofis açtı!

MÜSİAD Suriye'nin Azez kentinde şube açtı, MÜSİAD, bu adımla Türkiye ve Suriye'deki iş adamları arasında bir köprü kurmayı hedefliyor. 

MÜSİAD Afrika'da yeni ofis açtı!

Dünyanın her noktasına ulaşmayı hedefleyen MÜSİAD, şube ve temsilci sayısını artırmak için atağa geçti. 100 ülkede teşkilatlanma hedefi ile yola çıkan MÜSİAD, Afrika'da yeni ofis açtı.

Hasan Uzun: Konutta KDV indirimi sektörü canlandıracak!

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, ÖTV ve KDV indiriminin bazı sektörlerde yaşanan durgunluğa hareketlendireceğini, konut sektörünü canlandıracağını söyledi.

Kiraların TL ile ödenmesi sektörü rahatlatacak!

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, döviz üzerinden kira alınması döneminin sona ermesini değerlendirdi. Tan, kiraların TL olarak ödenmesinin perakende sektörünü rahatlatacağını söyledi.

MÜSİAD Suriye'de ticaret merkezi ve ofis açacak!

MÜSİAD, Suriye'de ticaretin geliştirilmesi ve insanların rahata kavuşması için ticaret merkezi ve şube açacak. Derneğin Yurt Dışı Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı İbrahim Uyar, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İnşaattaki büyüme ülke ekonomisindeki büyümenin göstergesi!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şube Başkanı Mustafa Gürses, "Türkiye ekonomisinin önümüzdeki dönemde de güçlü büyüme performansını sürdüreceğini ve yıl sonunda yüzde 7'nin üzerinde büyüme oranı sağlanacağını tahmin ediyoruz." diye konuştu.

MÜSİAD Hollanda'da üç yeni şube açtı!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Hollanda'nın Lahey, Rotterdam ve Utrecht kentlerinde üç yeni şube açtı.

Kentsel dönüşüme önem verilmeli!

Kentsel dönüşümün önemli bir konu olduğuna değinen Mimarlar Odası Elazığ Şube Başkanı Kazım Sanaç, 2005 yılından önce yapılan binaların güçlendirilmesi ya da yenilenmesi gerektiğini vurguladı.

Kolin İnşaat 2 milyar 765 milyon TL sermaye ile yeni şube açtı!

Kolin İnşaat 1977 yılında Elazığ’da kuruldu. 40 yıldır faaliyet gösteren Kolin İnşaat, bugün 2 milyar 765 milyon TL sermaye ile yeni şube açtı.

MÜSİAD, yurtdışında 12 şube açacak!

MÜSİAD'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, yurt dışında şubeleşme çalışmalarına hız veren MÜSİAD, önümüzdeki 6 ay içinde dünyanın farklı noktalarında 12 şube daha açacak.

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesinin Bu Haftaki Dost Meclisi toplantısına Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz konuk oldu MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun , "Elazığ'daki yerel işletmelerin özellikle imalat yapan firmalara önümüzdeki zamanlarda Belediye olarak destek verilmesini ifade ederek Şehrin İmarını düzenlerken iş yerlerinin dağınık olmamasını istiyoruz. Elazığ'ın acilen bir fuar ve kongre merkezine ihtiyacı var. 

Özellikle ulaşım konusunda yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarınızın devamını bekliyoruz." dedi. 


DAHA ÇOK ÇABA VE GAYRET SARF EDİYORUZ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Hazan Uzun'a teşekkür etti. Yanılmaz, "Belediye olarak attığımız her adımın Elazığ'a bir katma değeri olmasının gerekli olduğunu ve bir şehirde veren ellerin sayısı alan ellerin sayısından fazla olursa o şehirde huzur...