mustafa küçük tema holding

mustafa küçük tema holding

Vahap Küçük, Yunanistan'da üretim yapan Fransız markası LC Waikiki'nin üretimini Türkiye'ye taşıdı

Mustafa Varank: Küçük sanayi sitelerini şehir dışına taşıyacağız!

Cazibe Merkezleri Destekleme Programı kapsamında son projelerinin küçük sanayi sitelerinin dönüşümüne ilişkin olduğunu söyleyen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, küçük sanayi sitelerini şehir dışına taşıyacaklarını anlattı.

Ahmet Hakan: Yeni havaalanının adı Mustafa Kemal olsun!

Ahmet Hakan, "Yeni havaalanının adı 'Mustafa Kemal' olsun" başlığıyla yayımlanan yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Milletimizin Gazi’ye hürmeti sonsuzdur. Milletimizin Mustafa’ya saygısında en küçük bir tereddüt yoktur." dedi...

TTK İnşaat Emlak Daire Başkanı Mustafa Küçük'e 5 yıl hapis cezası!

TTK İnşaat Emlak Daire Başkanı Mustafa Küçük'e TTK Karadon Müessese Müdürlüğü’nde 17 Mayıs 2010’da meydana gelen grizu faciasıyla ilgili dava sonucunda 5 yıl hapis cezası verildi.

Tema İmar Konut İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tema İmar Konut İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Adem Eryiğit ve Mustafa Tekinel ortaklığında 200 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

İzzettin Küçük'ten Osmangazi projelerine yakın markaj!

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti. Hayata geçirdiği projeler ve çalışmalar hakkında Başkan Dündar’dan bilgiler alan Vali Küçük, belediyenin ciddi hacimli ve bütçeli projelere imza atarak Osmangazi’yi ve Bursa’yı yücelttiğini söyledi.

Odunpazarı Küçük Sanayi Sitesi'nin imar planı değişikliğine ret!

Ak Parti Meclis Üyesi Mustafa Birsen, Anadolu Gazetesi köşe yazarı Cihan Yıldırım ile konuştu. Birsen, Odunpazarı'ndaki Küçük Sanayi Sitesi'nin imar planı değişikliğine neden ret oyu verdiğine açıklık getirdi. İşte Yıldırım ile Birsen'in konuşmaları....

Tema'dan yazlık evlere özel tasarımlar!

Tatil başladı, yazlık evler açılmaya başladı. Yazlık evlerinde yenilik isteyen ya da küçük dokunuşlarla banyolarına farklılık katmak isteyenler için Tema Banyo, hem şık hem de modern ve pratik çözümler sunuyor.

Küçük parsellerde kat maliklerinin çok olması dönüşümü engelliyor!

Mustafa Fidan Vursavuş, küçük parsellerde kat maliklerinin çok olmasının kentsel dönüşümü engellediğini belirterek, parsellerin birleştirilmesini ve belli bir metrekareye ulaştığında yoğunluklarının artırılması gerektiğini söyledi.

Mustafa Tuna: Sincan için el ele vereceğiz!

Kentsel yenilemeden yeni küçük sanayi sitesine kadar pek çok projenin başlaması için gayret edileceğini belrrten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, 2015 yılının Sincan'ın yılı olacağını söyledi.

Mustafa Dündar'dan Osmangazi'ye hastane ve kapalı pazar yeri müjdesi!

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Altınova Mahallesi’ ndeki Spastik Çocuklar Hastanesi’ nin büyütüleceği müjdesini verdi. Dündar, Dündar, Altınova, Yeşilova, Başaran ve Küçük Balıklı için kapalı pazar yeri yapılacağını da söyledi...

Akvizyon İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akvizyon İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yahya Küçük, Köksal Küçük, Muhammed Küçük, Mustafa Küçük, Fatih Küçük, Semih Küçük, Halit Küçük, Harun Küçük, Bünyamin Küçük tarafından kuruldu.

Esenyurt'ta 630 trilyon değerinde toplu açılış gerçekleştirildi!

Esenyurt Belediyesi, 630 trilyon değerindeki 2 bin 530 yatırımın toplu açılışını Ferhat Göçer ve Mustafa Küçük ile gerçekleştirdi. Düğün salonunu aratmayan açılışta Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, türkü söyleyip halay çekti...

Beykoz Konakları'nın acı günü: Mustafa Küçük vefat etti!

Beykoz Konakları Yöneticiliği, vefat eden Yeminli Mali Müşavirleri Mustafa Küçük için başsağlığı ilanı yayınladı

mustafa küçük tema holding

mustafa küçük tema holding mustafa küçük tema holding

Daha sonra markayı satın alan şirket, geçen yıllarda büyük başarılara imza attı. Ancak üretimdeki başarıyla yetinmeyen Tema Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, kendi mağazalarını açmaya karar vermiş: "Şirketler en zayıf oldukları alanlarda değişim yaparlar oysaki biz en güçlü olduğumuz alanda değişim yaptık. Üretimde güçlüydük ama perakende orijinli bir şirkete dönüştük."

Tema Mağazacılık Hizmetleri Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük medyada öyle pek sık gözüken işadamlarından değil. Uzun zamandır, son on yılda nasıl büyüdüklerini ve bu büyümenin ardındaki stratejiyi öğrenmek istiyorum. Söyleşi için olumlu bir yaklaşım gelişince de soluğu Vahap Küçük'ün yanında alıyorum. Bir süre önce grupta yapısal bir değişiklik gerçekleşmiş, üretici olmaktan perakendeci olmaya geçilmişti. Bu değişim sonrasında da kurumdaki atak başlamıştı. Ne olmuştu da bu kararı...