Mustafa Yılmaz kimdir

Mustafa Yılmaz kimdir

12 yıllık bir deneyimle ara vermeden yollarına devam ettiklerini söyleyen firma sahibi Musa Yılmaz, “Arazi ve arsa konusunda uzmanlaştık. Özellikle hisseli parsel alanında bir numara olduk.” dedi

Doğalgazda indirim bekleniyor!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz,doğalgaz fiyatlarında indirimine yönelik kesin bir rakam söylemenin şu an için doğru olmayacağını belirtti.

Elektrik kesintilerinden etkilenen abonelere tazminat ödenecek!

Mücbir sebepler haricinde günlük kesinti süresinin 12 saatten uzun olması halinde, elektrik dağıtım şirketleri etkilenen abonelere 50 ila 100 lira arasında tazminat ödemek zorunda kalacak.

EPDK'dan iş kazalarını engellemek için yeni uygulama!

EPDK, iş kazalarının engellenmesine katkı sağlaması planlanan bir uygulamayı hayata geçirmeye hazırlanıyor. EPDK'dan yapılan yazılı açıklamaya göre Yılmaz, uygulamanın 2016 yılında hayata geçmesinin planlandığı söyledi

Enerjide yatırımcılar için güven ortamı sağlandı!

EPDK Başkanı Yılmaz, tüm sektörlerde olduğu gibi enerji sektöründe de siyasi ve ekonomik istikrarın önemli olduğunu belirterek, "Ülkemizde yatırımcı için bu güven ortamı sağlandı" dedi.

Doğalgaz faturalarındaki iç tesisat kontrol bedeli iade edilecek!

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, 17 şehiriçi doğalgaz dağıtım şirketinin, 'iç tesisat kontrol bedeli' adı altında abonelerinden haksız para tahsil ettiğini ve bu paranın geri iade edileceğini söyledi.

Mustafa Yılmaz: Enerjide rekabetin geliştirilmesi temel hedefimiz!

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, enerji sektörünün asli unsurunun tüketici olduğunu belirterek, " Tüketicilerin bilinçlendirilmesi ve haklarının korunması, en az arz güvenliğinin sağlanması kadar elzem " dedi.

Mustafa Yılmaz: Bayi de tüketici de bize teşekkür edecek!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, akaryakıtta yeni metodolojinin fiyata olumlu yansıyacağını belirtti. Yılmaz, 4 Avrupa Birliği ülkesinin ortalama marjına Türkiye'deki maliyetlerin ekleneceğini anlattı...

Mustafa Yılmaz: Rüzgâr çevreyle en uyumlu enerji türü!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarından azami ölçüde faydalanılması gerektiğini söyledi. Yılmaz "Rüzgâr çevreyle en uyumlu enerji türü" dedi

Mustafa Yılmaz: Enerji sektöründe artık sadece gerçek yatırımcılar olacak!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, enerji sektöründe yatırımların önünü açmak istediklerini ve bu kapsamda kamudan lisans alarak lisansların üzerine yatan çantacılara göz açtırmayacaklarını vurguladı...

Mustafa Yılmaz kimdir?

Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Vekili Mustafa Yılmaz kimdir? Mustafa Yılmaz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Mustafa Yılmaz, ne zamandan beri bu görevde?

Mustafa Yılmaz: Geçen yıl 12 milyar dolarlık özelleştirme yapıldı!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz: "Geçen yıl sadece elektrik dağıtım, üretim ve doğal gaz dağıtım özeleştirmeleri sonucunda 12 milyar dolarlık özelleştirme işlemi gerçekleşti" dedi.

Mustafa Tercan kimdir?

Esas Holding CFO’su Mustafa Tercan kimdir? Mustafa Tercan hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mustafa Tercan'ın biyografisi...

EPDK Başkanı Yılmaz'dan önemli İGDAŞ açıklaması! 

Enerji Piyasası Denetleme Kurulu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, İGDAŞ hakkında başlatılan soruşturmayla ilgili konuştu ve vatandaşların, mevzuata aykırı olarak kesilen faturaları ödemek zorunda olmadığını belirtti.

Teskon Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Teskon Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Mustafa Yılmaz tarafından kuruldu. 

EPDK'dan ucuz doğal gaz ithalatı!

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, "Özellikle vurgulamak isterim ki bu düzenleme (spot boru gazı ithalatı) sadece sektörümüze katkı sağlamayacak, aynı zamanda tüketicilerimizin cebine de yansıyacak." ifadesini kullandı.

Mustafa Teksoy kimdir?

Teksoy Yapı'nın ikinci kuşak yöneticilerinden Mimar M.Sc. Mustafa Teksoy kimdir? Mustafa Teksoy daha önce hangi işlerde görev aldı?

Meka Hafriyat Plastik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Meka Hafriyat Plastik Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Yılmaz tarafından kuruldu. 

Volkan Yılmaz kimdir?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, MHP'nin Silivri Beledeyi Başkan adayının Volkan Yılmaz olduğunu açıkladı. Peki, AKP'nin de desteklediği Başkan adayı Volkan Yılmaz kimdir?

Yücel Yılmaz kimdir?

Yücel Yılmaz, Ak Parti'den Balıkesir Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Yücel Yılmaz kimdir? Yücel Yılmaz, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mustafa Demir kimdir?

Bayındırlık Eski Bakanı Mustafa Demir, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Mustafa Demir kimdir? Mustafa Demir, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Mustafa Kuran kimdir?

Asrın Konakları projesini hayata geçiren Kuran Şirketler Topluluğu'nun kurucusu Avukat Mustafa Kuran kimdir? Mustafa Kuran, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Beyaz Seramik Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyaz Seramik Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Günbelek, Kazım Genç ve Mustafa Yılmaz tarafından kuruldu.

İlhami Yılmaz kimdir?

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin geçtiğimiz hafta görevden alınması üzerine yapılan seçimde Ataşehir Belediye Başkan Vekili olarak atanan İlhami Yılmaz kimdir?

My Project Yatırım İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

My Project Yatırım İnşaat Limited Şirketi Mustafa Yılmaz tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Mustafa Yılmaz kimdir

Mustafa Yılmaz kimdir Mustafa Yılmaz kimdir

2004 yılında Bursa’da kurulan Musa Yılmaz Gayrimenkul, profesyonel bir ekiple kurumlaşma sürecine hız kazandırdı. 12 yıllık bir deneyimle ara vermeden yollarına devam ettiklerini söyleyen firma sahibi Musa Yılmaz, “Arazi ve arsa konusunda uzmanlaştık. Özellikle hisseli parsel alanında bir numara olduk.” dedi. Daha çok yatırımcılarına çalıştıklarını ifade eden Musa Yılmaz; Kayapa, Hasanağa, Görükle, İrfaniye, Gökçeköy, Yolçatı, Mudanya’da Hasköy ve Mürselköy gibi gelişime açık olan yerlerde faaliyet gösterdiklerini kaydetti.


Ücretsiz Expertiz Hizmeti Yapıyoruz

Hisseli parsel alanlarını toplayarak yatırımcıya tek bir tapu hakinde teslim ettiklerini ve bütün süreçleri itinalı bir şekilde yürüttüklerini ifade eden Musa Yılmaz, bu konuda iddialı olduklarını söyledi. Yatırımcıya kazanç sağlayacak yerleri tercih ettiklerini belirten Musa Yılmaz, yatırımcılara şu önerilerde bulundu: “Ücretsiz experlik hizmeti yapıyoruz. Hayali projeler ve hikayeler anlatan dolandırıcılara...